Skocz do zawartości

Wymagania dzisiejszych dziewiętnastolatek. Analiza opisu w profilu pewnej pani.


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając show upa natrafiłem na pewną Panią .Miała napisane coś takiego ,nie wiem co jest aktualnie bo bana dostałem ^^ a więc :

"Chcesz żeby kobieta zawsze była dla siebie i Ciebie piękna? 
WYDAWAJ na nią WIĘCEJ niż na siebie.
I bądź prawdziwym mężczyzną... Nie obrażaj, nie narzekaj, bądź zaradny i zdecydowany."

 

Napisałem do niej grzecznie.

JA)A co Pani oferuje w zamian ? Bo przeczytałem opis i jestem zainteresowany.

Pani) "Bardzo fajny seks mmmm..."

"JA) Ale z mojej perspektywy się to nie opłaca ,ponieważ wydając na Panią więcej niż na siebie zbankrutuje i później mnie pani rzuci zapewne ,ponieważ nie będę w stanie sprostać tym wymaganiom.Zresztą seks można zdobyć w inny sposób i nie trzeba oddawać ponad połowy zarobionych pieniędzy ,więc Pani wartość maleje.Czy ma Pani coś jeszcze do zaoferowania w pani ofercie ?

Dalej już nic nie było bo zostałem wyrzucony i przygarnąłem bana ^_^

 

No cóż rozumiem iż 19-stki mają ogromną moc między nogami i na klacie ale pomijając to .Ta była jakąś 3.5 -4.0 na 10 przy dobrych wiatrach.

Dzisiejsze wymagania kobiety stają się z rokiem na rok coraz bardziej urojone.Zastanawiam się czy aby faktycznie to nie jest depopulacja kontrolowana (lanie kobietom jakiś dyrdymałów do mózgu)taka prawdziwa bez wojen.Który normalny facet weźmie tak roszczeniową kobietę i ją zapłodni ( nie licząc przez przypadek oczywiście)

Poruszyłem ten temat skromnie na streamie u Marka ale moje osobiste przemyślenia wskazują ,że albo Islam przyjdzie i wszystko naprawi albo po prostu wymrzemy i za 200 będziemy w rezerwatach jak dzisiejsi Indianie.Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qaikwow napisał:

Na Show Upie to damy raczej nie znajdziesz. :)

Ma pan słuszność. Jest to pozostałość po emigracji .Wchodziłem by sobie popatrzeć na Polskie kobiety ale teraz gdy wróciłem ,to wchodzę tam raczej z przyzwyczajenia. No ale mimo wszystko ,im dalej w las to wymagania rosną jak na drożdżach.Nie długo to będzie ,że "bez pałacu to nie podchodź bo mnie nie interesujesz ja mogę mieć szejka a nie takiego leszcza jak ty" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest natura kobiet, że zawsze szukają z kasą i takiego przy którym będą się czuły "wyjątkowe" i ja je rozumiem i nie mam tego za złe, ale... kogo to obchodzi? Niech robią co chcą. Panna zawsze sobie znajdzie faceta, bo uwierz mi, ale jest masę facetów co dla cipki zrobią wszystko bez wyjątku, a Ty nie wchodź na takie strony, bo sobie wypaczysz pogląd na kobiety. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

JA)A co Pani oferuje w zamian ? Bo przeczytałem opis i jestem zainteresowany.

Pani) "Bardzo fajny seks mmmm..."

"JA) Ale z mojej perspektywy się to nie opłaca ,ponieważ wydając na Panią więcej niż na siebie zbankrutuje i później mnie pani rzuci zapewne ,ponieważ nie będę w stanie sprostać tym wymaganiom.Zresztą seks można zdobyć w inny sposób i nie trzeba oddawać ponad połowy zarobionych pieniędzy ,więc Pani wartość maleje.Czy ma Pani coś jeszcze do zaoferowania w pani ofercie ?

Dalej już nic nie było bo zostałem wyrzucony i przygarnąłem bana ^_^

 

Ja bym inaczej temat pociągnał.

 Przy założeniu, że dama warta byłaby "okoliczności" - nie wchodziłbym w dywagacje opłaca się czy nie - ale wprost zagadnął o realne spotkanko w celach testowo - zapoznawczych. O charakterze - używając języka ministrów spraw zagranicznych - "bilateralnym"

 

Kiedys, lata temu, poznałem pewną damę, która szukała stałego sponsora. Postawiła warunek - 3 tysiace miesiecznie. Z fotki wyglądała na solidne 8/10 jak nie lepiej.

Zapytałem - płatne z góry ?

- tak - odrzekła

- no dobrze, ale wiesz, 3 koła z góry i dopiero potem seks - a co będzie jesli mi się nie spodoba ? Albo co gorsza - Tobie ?

- no, nie wiem

- zatem - powiedz moze ile mam ci zapłacić za spotkanko próbne - na ktorym ty wypróbujesz mnie a ja ciebie.

- hmm, naprawde nie wiem

- to skoro już handlowo podchodzisz do zagadnienia, zróbmy może konsekwentnie - jak w handlu dobrem luksusowym - bo takim z pewnoscią jesteś.

- czyli jak ?

- jak w salonie Mercedesa. Albo Porsche. Jazda próbna - gratis :)

 

O dziwo się zgodziła bo zabrzmiało to ciekawie, a baba zawsze ciekawska była (od biblijnego Raju). Moimi kosztami była kolacja plus najem pokoiku w pewnym uroczym hoteliku przy pewnej drodze krajowej, co zamknęło się kwotą w okolicy złotych 250 z VAT'em. Wziałem fakturę, odliczyłem 22% VAT i 19% liniowego (PIT5L), więc zamknęło sie to w kwocie z kieszeni nie wiecej niż jakies 180 złotych plus gaz do auta na dojazd :)

A na zegarek nie spoglądała i zabawy trwały do świtu. Zaczynając się coś około 21-szej. Zatem - lekko licząc za złotych 180 plus gaz (max 50 dych) = 230 miałem coś okolo 6 godzin zabawy łóżkowej. 230/6 = poniżej 40 zeta za godzinę.

Ponizej nawet zdecydowanie bo paliwo do auta też rozliczam w f-mie :)

Wniosek - tanio i dobrze :)

 

Choc żeby toto jakaś supermistrzyni w "te klocki" była to nie powiem, ale i tak z przyjemnością ją wspominam :)

Więcej spotkań nie było, choc esemesowała :)

Za 3 klocki prawda to ja mam porzadny komplet opon w rozmiarze 275/55-17 albo pokaźna ilośc narzędzi do warsztatu :)

 

Powyższe wskazuje jedno - jesli się odpowiednio cwanie poprowadzi temat - to można być jak degustator na targach żywnościowych. Oto bowiem w takich sytuacjach - producenci żywności wystawiają do posmakowania przeróżne dobra. A to pieczywa, a to wedlinki, a to jakieś sery, owoce czy inne artykuły spożywcze. I jesli uszczknąć po troszeczku tu i tam - to przybywając na wystawę głodnym - wyjśc można spasionym jak szkodnik :)

 

Przy znikomych nakładach własnych :)

 

Polecam :)

 

BTW:

Za studenckich czasów popularne było uczęszczanie na targi piwa. Zawsze wracało się opitym jak bąk :) W końcu student biedny, głodny, ale pijany !

  • Like 13
  • Dzięki 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bonzo napisał:

Zapytałem - płatne z góry ?

- tak - odrzekła

- no dobrze, ale wiesz, 3 koła z góry i dopiero potem seks - a co będzie jesli mi się nie spodoba ? Albo co gorsza - Tobie ?

- no, nie wiem

- zatem - powiedz moze ile mam ci zapłacić za spotkanko próbne - na ktorym ty wypróbujesz mnie a ja ciebie.

- hmm, naprawde nie wiem

- to skoro już handlowo podchodzisz do zagadnienia, zróbmy może konsekwentnie - jak w handlu dobrem luksusowym - bo takim z pewnoscią jesteś.

- czyli jak ?

- jak w salonie Mercedesa. Albo Porsche. Jazda próbna - gratis :)

 

O dziwo się zgodziła bo zabrzmiało to ciekawie, a baba zawsze ciekawska była (od biblijnego Raju). Moimi kosztami była kolacja plus najem pokoiku w pewnym uroczym hoteliku przy pewnej drodze krajowej, co zamknęło się kwotą w okolicy złotych 250 z VAT'em. Wziałem fakturę, odliczyłem 22% VAT i 19% liniowego (PIT5L), więc zamknęło sie to w kwocie z kieszeni nie wiecej niż jakies 180 złotych plus gaz do auta na dojazd :)

A na zegarek nie spoglądała i zabawy trwały do świtu. Zaczynając się coś około 21-szej. Zatem - lekko licząc za złotych 180 plus gaz (max 50 dych) = 230 miałem coś okolo 6 godzin zabawy łóżkowej. 230/6 = poniżej 40 zeta za godzinę.

Ponizej nawet zdecydowanie bo paliwo do auta też rozliczam w f-mie :)

Wniosek - tanio i dobrze :)

 Genialne! ;)świetnie poprowadzona rozmowa i skojarzenie z salonem Mercedesa lub Porsche co pewnie pogłaskało jej ego, świetnie to rozliczyłeś 6h to sporo jak patrze na ceny na roksie za jedną noc zaczynają się od 1tyś. a nawet teraz za 3000zł znalazłem :lol:hahaha... co trzeba mieć w głowie to ja nie wiem. Dobrze rozegrane widać doświadczenie robi swoje Gratuluję! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bonzo napisał:

to przybywając na wystawę głodnym - wyjśc można spasionym jak szkodnik

Polecam targi w Warszawie Sweet Expo :D

A wracając do tematu, im więcej wymagają, tym faceci więcej zapierdalają i świat idzie do przodu ;) pytanie tylko na jakim etapie 'krzywej laffera' jesteśmy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radeq napisał:

pytanie tylko na jakim etapie 'krzywej laffera' jesteśmy.

Dobiegamy drugiego końca, a raczej panie nie długo zderzą się ze szklaną ścianą, jedyne co dostaną to 2;33.

 

Edytowane przez kryss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Wymagania dzisiejszych dziewiętnastolatek. Analiza opisu w profilu pewnej pani.

@Król Jarosław I Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę jak dużo ma atencji przeciętna 19 latka. Idźcie za taką i obserwujcie reakcje facetów. Większość gapi się, uśmiecha, rzadziej zagadują. W klubie to już jest jakaś masakra, drinki stawiają, są na każde zawołania. Potem myśli taka że jest jakimś 8 cudem Świata.

Nie dziwię się, że potem ona pragnie przystojnego multimiliardera . Jakbym był atrakcyjną 19 latką to by mi odbiło ;).

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjne kobiety zawsze miały łatwiej i myślę, że przez setek tysięcy lat się to nie zmieniło i nie zmieni. Natomiast to mężczyźni utracili jaja i rozpuścili za bardzo kobiety dając się w dodatku traktować jak szmaty. Jeśli niektóre mają wrodzoną suczowatość to będą to bezwzględnie wykorzystywać i śmiać się z tych białorycerskich pizd, dając ładnie dupki samcowi alfa. Niestety w końcu i samiec alfa się znudzi bo skoro taka 9,10/10 może mieć każdego to będzie celować wyżej i wyżej, a może w końcu @SzejkNaftowy złapie i będzie wpieprzać gówno jak te modelki(czy one przypadkiem nie były naszymi rodaczki i?)  :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerośnięte ego, nie ma się co pakować w bliższe znajomości z taką kobietą, która chce wnieść związek swoją dupę bo nie wróży to dobrej przyszłości dla takiego związku. Niestety ale wiele młodych dziewuch nie ma zamiaru się kształcić bo po co się uczyć jak można bogato wyjść za mąż - tylko żeby czasem ich tych księciuniów z bajki nie brakło, bo to raczej gatunek na wymarciu.

Mam w pracy młodszego - 25 letniego kolegę - twierdzi że mezaliansu nie popełni i prostej chłopki za żonę nie weźmie - o gołodupcu nie wspominając albo amebie co wysłowić się bez znaków przestankowych w postaci : dzień yyy dziś yyyy był yyy. :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2018 o 17:28, Ragnar1777 napisał:

Natomiast to mężczyźni utracili jaja i rozpuścili za bardzo kobiety dając się w dodatku traktować jak szmaty.

Skoro już taka sytuacja jest (a jest) - to nie pozostaje nic innego jak zdawać sobie z tego sprawę.

I korzystać nadal z kobiet, ale mając 100% świadomości o ich gierkach.

 

O to tylko chodzi.

 

To jest jak poker. Grać trzeba takimi samymi kartami. I robić wszystko by druga strona (kobieta) nie miała świadomości po pierwsze - że w ogóle grasz, a po drugie - jakie masz karty.

I wówczas spokojnie da się korzystać z kobiet - udając raz białorycerza, a raz samca alfa. Zależnie od "mądrości etapu" i potrzeby chwili.

 

Oczywiście wczesniej czy później kobieta się zorientuje, że - jak to powtarza młode pokolenie "grasz na kodach" i znajomość urwie. No ale co skorzystasz to Twoje :)

I za chwilę będą kolejne damy, które usiądą do gry z Tobą pewne swej przewagi. A Ty jak zwykle - poudajesz białorycerzyka, poalfisz co nieco i dostaniesz wszystko czego chcesz :).

 

Kwestią czasu jest moment, kiedy ktoraś z dam powie - "oszukałeś".

Nie pozostanie nic innego jak zripostowac - "cóż, gra była uczciwa, ja oszukiwałem, ty oszukiwałaś, wygrał lepszy" :):):)

 

Za Wielkim Szu:

- Ja oszukiwałem ?

- O zobacz. Karty cięte żyletką dobre sa na taksówkarzy z postoju. Ale taki na przykład Mikun dałby ci za to w twarz.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.