Skocz do zawartości

Badania DNA


Bojkot

Rekomendowane odpowiedzi

Może już było na forum, ale nie doczytałem. Dlaczego warto robić badania DNA dzieci, a wręcz powinny być obowiązkowe (z punktu widzenia mężczyzny)?

Szczegóły pod linkiem (artykuł z 2010)

" Według szacunków doktora Rafała Płoskiego, kierownika pracowni genetycznej Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej w Warszawie, co dwunasty ojciec w Polsce (ponad 8 %), nieświadomie wychowuje cudze dzieci – spłodzone przez innego mężczyznę. "

 

http://dna.info.pl/index.php/2010/07/co-dwunasty-ojciec-w-polsce-wychowuje-cudze-dziecko/

 

Może komuś pomoże podjąć decyzje, jeśli się waha. Nawet jeśli nie ma podejrzeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Mi osobiście ustawiło to BARDZO, BARDZO wiele rzeczy w głowie

A co z mężczyzną, który zrobi badania kilkuletniemu już dziecku i wynik wskaże na brak pokrewieństwa? Sznur albo antydepresanty chyba jedynie. Dodam, że sam jestem ojcem i mimo że matka (szon) utrudnia mi kontakt jak tylko może, to moje uczucia do dzieci wcale nie zanikły. Myślałem nad testami nie raz, ale jestem zbytnio zżyty z pociechami abym mógł nagle je sobie z głowy wymazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2018 o 18:03, StonekZiemniaczany napisał:

A co z mężczyzną, który zrobi badania kilkuletniemu już dziecku i wynik wskaże na brak pokrewieństwa?

 

1. Robisz test. WIESZ

2. Nie robisz testu. NIE WIESZ. Ani w lewo, ani w prawo. W głowie bazujesz na zapewnieniach partnerki (do której - jak wiadomo - zaufania to za grosz...) i domniemaniach ("bo taaaki podobny")

 

Pkt 1 niesie ryzyko. Pkt 2 oznacza życie na krawędzi. I brnięcie w (potencjalnie) ujową sytuację.

To nie są łatwe odpowiedzi.

Tylko że tu nie ma co chować głowy w piasek i słuchać damskiej narracji. Po prostu - trzeba zerwać ten plaster i potem się martwić.

 

Aha - to nie Ty jesteś w takiej sytuacji winien, tylko kobieta. I to podwójnie - przed Tobą i DZIECKIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Według szacunków doktora Rafała Płoskiego, kierownika pracowni genetycznej Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej w Warszawie, co dwunasty ojciec w Polsce (ponad 8 %), nieświadomie wychowuje cudze dzieci – spłodzone przez innego mężczyznę. "

 

No aż tak źle na szczęście dla dobrych chłopaków nie jest:

https://testdna.pl/wp-content/uploads/2015/06/Kukulcze_dzieci.pdf

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.