Skocz do zawartości

Kanał Gurala został usunięty z YouTube!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.03.2018 o 01:15, Marek Kotoński napisał:

Możesz mi wytłumaczyć, gdzie forum promuje pedofila, o którym nawet nagrałem audycję i wszyscy wiedzą jakie mam o nim zdanie? Myślę że naprawdę tymi słowami przegiąłeś pałę, bo poruszamy tu wiele drastycznych tematów na forum, i to ma oznaczać że je promujemy? Odpowiedz gdy minie kara, bo jednak nie możemy tolerować takiego oskarżania forum.

 

Wiesz, jakby nie było na tym forum był tutaj tzw. Gural.

Druga sprawa, masz sporo nadinterpretacje, nigdzie wprost nie napisałem tego o czym wspomniałeś, pozatym chodziło mi o to że dziwie się że na forum są miejsca na tzw dramy, Twoja decyzja Twoje forum, ale mam prawo do wypowiedzi na taki temat, zresztą z tego co widziałem w temacie o zlikwidowaniu Guralowi kanału nie tylko ja miałem podobne zdanie.

Dla mnie tacy ludzie jemu podobni to patologia, wystarczy obejrzeć ich filmy, są na forum filmy w którym Ci ludzie postępują jak postępują?? są. Wspominając o syfie i patologii ująłem to jako ogół, w szczegóły nie wchodziłem.

Edytowane przez Themotha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.