Skocz do zawartości

Orlen pod kontrolą PiS


Rekomendowane odpowiedzi

Orlen jako bliski mojemu sercu z powodu łykania dużych ilości jego paliwa przez moj ukochany samochodzik i chyba mylnie pojmowany  patriotyzm (polska reprezentacja kopana ) , okazał się pisiorskim zdrajcą i forpocztą religijnej korporacji. Czysta je.....na zdrada. To gdzie mam do h... pana teraz tankować.  Macie jakieś mądre pomysły ?  Z głupawymi dajcie sobie siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwowe kury znoszące złote jaja zawsze służyły do dojenia w celu finansowania frontu ideologicznego. Jeśli o mnie chodzi to wolę żeby Orlen tuczył biskupie brzuchy niż np wydziały gender studies.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, baron Ungern von Sternberg napisał:

Państwowe kury znoszące złote jaja zawsze służyły do dojenia w celu finansowania frontu ideologicznego. Jeśli o mnie chodzi to wolę żeby Orlen tuczył biskupie brzuchy niż np wydziały gender studies.

Czyli trzeba zrobić wszystko żeby tuczyli braci samców ot co !

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię na Lotosie tankować, ale to tylko dlatego, że ma wygodną lokalizacje i okej ceny jak na moje miasto. No i mają dobre hotdogi haha. Nie przykładam wagi, gdzie kupuje paliwo. Ma być relatywnie tanie (ceny rynkowe po prostu), obsługa ma być miła, czysty kibel, dobre żarcie, czy kawa. A czy to Orlen, czy Lotos, czy nie wiem, to mnie nie obchodzi. Na górze stołki się zmieniają, firmy przechodzą z rąk do rąk, a ja jestem tu na dole.

Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że jest to płytkie i wygodne myślenie, ale tak chyba myśli większość społeczeństwa. Patriotyzm gospodarczy jest fajny, bo dużo nie kosztuje, a faktycznie sporo zmienia. Warto zwiększać ludzką świadomość, lub kreować na to mody, ale i tak przeciętny konsument pozostanie przeciętnym konsumentem (95% społeczeństwa?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jasam napisał:

To czemu jestes forumowicze jeśli masz to wszystko gdzieś ?

A co ma jedno do drugiego? Gdzie napisałem że WSZYSTKO mam gdzieś? Idiotyczne okopywanie się polityczne Polaków mam gdzieś tylko ale to nie jest forum polityczne wiec politykę mogę mieć gdzieś a uczestniczyć w forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie...pier...jakby orlen obniżył paliwo o -50-60 groszy od konkurencji, to cała ta idea poszłaby precz. Od razu kolejki na Orlenie, Lukoilu itd.

Przecież tylko o korzyść chodzi prawda ? Jak nie biznesową, to mentalną. 

 

,,Nigdy do Was już nie przyjdę, nic nie kupię''

A jak ceny obniżyli w stosunku do innych, to cała ta duma poszła w las. Był pierwszy w kolejce. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zmiana jaka nastąpiła u władzy to zmiana socjaldemokratów z PO na narodowych socjalistów z PIS. Żadna z powyższych nie jest z mojej bajki i nigdy nie będzie.

 

Chciałbym tylko delikatnie zauważyć, że temat tego postu to gimbusiarnia level hard, że przez litość o wydźwięku treści nie wspomnę.

 

Fakt, że masz problem z taką czy inną władzą u steru to Twój problem. Publiczny ekshibicjonizm Twojego niezadowolenia pokazuje tylko Twoją słabość i wrażliwość na bodźce zewnętrzne w postaci tej czy innej propagandy. Mów co chcesz ale ekscytując się przepychankami stricte na pokaz dla motłochu i sztucznemu kreowaniu problemów - nie będziesz nigdy ponad to, więc nie bardzo widzę możliwość rozwoju osobistego z takim ciasnym spojrzeniem na świat.

 

To tak jak z ateistami, którzy pełną gębę frazesów mają tylko w odniesieniu do kościoła katolickiego ale dziwnie nabierają wody w usta w obliczu religii pokoju.

 

Nabierz dystansu do świata, który Cie otacza i znajdź jakąś pożyteczniejszą metodę wyładowywania swojej urojonej frustracji połączonej z fiksacją na tle konkretnej partii politycznej.

Możesz pomóc lasy sadzić. Ruch i świeże powietrze dobrze Ci zrobi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje na Orlenie, mają rozsądne ceny jest gdzieś taniej a markowa stacja to i tam zatankuje.

Jak wspomniałeś PISURY tak ale nie do końca kupujesz cokolwiek płacisz podatki duże. Które idą do budżetu i raczej nie uciekniesz bo albo się wyprowadzisz albo przestaniesz konsumować, czyli u pani Grażynki w całonocnym w niedziele nie handlową też płacisz podatki .  

A tu mam kartę paliwową fakturka minute trwa, nie muszę się nipem plątać.

Kawa dobra i krzepiąca, i hit sezonu wyjazdowego Rumsztyk ( super hiper burger), jak Panowie nie jedliście polecam 10 zł i niech się MC albo KF chowają, kawał mięcha boczek, można się najeść .

A są rejony Polski gdzie nic oprócz orlenu nie ma sieciowego, teraz znowu mam LPG! więc jakoś paliwa loto ale diesla u pana Mirka pod stodołą nie zatankuje .

Pozdrawiam

I koniecznie spulchnijcie rumsztyka :) nawet dla wegan jest ;).

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoddogi na Orlenie są dla mnie najlepsze bułka jasna ciemna do wyboru bez kleju tzn glutenu podobno gluten odkłada się w jelitach i nie są wtedy wchłaniane witaminy i różne pożyteczne substancje. Ostatnio mają słabe kupony w programiw Vitay. Jak mam zatankować u Putina albo na Orlenie to wybiorę Orlen ☺️ A spróbujcie Italiany z hoddogów ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.