Skocz do zawartości

Zmiana płci na życzenie


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie wiedziałem do końca w jakim głównym wątku dodać ten temat ale troszkę "śmieszkowato" dałem ten temat tutaj z tego względu iż podchodzi to pod pewne umiejętności surivivalu. Czasy mamy jakie mamy i pewien mężczyzna wpadł na bardzo ciekawy pomysł ale o tym możecie sami poczytać "MĘŻCZYZNA Z ARGENTYNY ZMIENIŁ PŁEĆ, BY PÓJŚĆ NA WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ". Uważam, że jest to jak najbardziej umiejętność survivalowa :D :ph34r: Link do artykułu :

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mezczyzna-z-argentyny-zmienil-plec-pojsc-na-wczesniejsza-emeryture

 

 

"

Według krewnego Lazarowicza jego decyzja o zostaniu „Sergią” była podyktowana jedynie jego przekonaniem, że prawo emerytalne jest niesprawiedliwe. Mężczyzna często skarżył się na to w przeszłości swoim przyjaciołom i rodzinie. Ponadto, Sergio miał cały czas utrzymywać związki z kobietami, a nawet krytykować środowisko LGBT.

 

Po tych doniesieniach, Sergio Lazarowicz, wygłosił publiczne oświadczenie, w którym oskarżył media o kłamstwo. Przyznaje, że zmienił płeć oraz imię z Sergio na Sergia, jednak twierdzi, że było to spowodowane osobistymi powodami, o których nie chce mówić publicznie.

 

Podczas rozmowy z El Tribuno o kontrowersjach dotyczących motywów zmiany płci, Sergia powiedziała, że „wszyscy powinni przechodzić na emeryturę w wieku 65 lat”, co sugeruje, że nie zgadza się z faktem, że kobiety mają więcej przywilejów.Szef argentyńskiego urzędu stanu cywilnego potwierdził, że Sergio Lazarowicz zmienił prawnie imię oraz płeć, dodając, że ustawa o tożsamości płciowej nie wymaga interwencji chirurgicznej. Sergia Lazarowicz nie złożyła jeszcze wniosku o wcześniejsze przejście na emeryturę, choć podobno to tylko kwestia czasu. Sprawa stała się medialna, dlatego o tym, czy zainteresowanemu będzie przysługiwać wcześniejsza emerytura zdecyduje sąd. "

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet jest geniuszem. Wszyscy mężczyźni powinni pójść jego przykładem. Natychmiastowa wygrana z feminizmem, bo mężczyźni znikają, a zostają same kobiety :DTych drani można pokonać ich własną bronią. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Facet jest geniuszem. Wszyscy mężczyźni powinni pójść jego przykładem. Natychmiastowa wygrana z feminizmem, bo mężczyźni znikają, a zostają same kobiety :DTych drani można pokonać ich własną bronią. 

Dokładnie tak jest. Czytałem komentarze i ktoś trafnie napisał, że trzeba pokonać ich własną bronią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że gość zastosował bardzo ofiarny trolling i poszedł pod skalpel... uff :D. O ile dobrze pamiętam to w ideologii gender (ideologia to nie nauka) istnieje coś takiego jak płeć psychiczna i nie trzeba sobie niczego odcinać żeby zostać kobietą. Dzięki gender wystarczy uznać, że jest się kobietą a jeśli ktoś będzie miał coś przeciwko to na zachodzie za to jest ostracyzm. Tam to gorzej niż zabić dziecko.

 

Więc może jednak optujmy za LGBT w Polsce. Wtedy wszyscy zmienimy płeć... wcześniej emeryturka, domy samotnej matki, parytety, zniżki, wtorkowe sauny w Aquaparku we Wrocławiu... same korzyści :D.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne faceci podzielą się na dwie grupy:

-jak to zmienić płeć? nigdy, gorsze niż smierć (jak w Seksmisji) 

-tych co z okrzykiem Uraaaaaa :P, przytaknął lecz nie koniecznie zmieną płeć,  gender ratuje przed skalpelem. 

 

Ja również uważam, że typ to geniusz, najczęściej w tym wieku, z męskich rzeczy zostaje już tylko golenie i mam nadzeje, że cieszenie się życiem. A siusiac na Małysza? Niby zdrowiej. :P

 

Może jest jakaś trzecia grupa???

 

A i wracam do Wrocławia bo sauna, wow. :P

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 3/27/2018 at 6:00 PM, SzatanKrieger said:

ustawa o tożsamości płciowej nie wymaga interwencji chirurgicznej

Genialne! Tym razem facet rozwalił system, bo tak naprawdę nie musi zmieniać płci tylko papiery...

Już coś podobnego widziałem - jak Lauren Southern stała się mężczyzną ale to nie miało nic wspólnego z emeryturą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mistrzyni trollingu.

 

Geniusz politycznej poprawności.

Level 100000.

 

Prawdziwa wyznawczyni ideologii gender.

Bezbronna ofiara fałszywych osądòw.

 

Jajniki tej "siostry" są na zewnątrz organizmu, łechtaczka jest troszkę większa niż zwykle. Tak trochę spuchła po wejścu do tej szatnii. 

No coż.... to nie jej wina.

Nie ma bidulka wpływu na swoją fizjologię...

 

 

https://www.cnn.com/2015/03/07/living/feat-planet-fitness-transgender-member/index.html

 

?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.