Skocz do zawartości

Język agentów, żart, a może coś innego?


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec jako iż interesuję się ezoterykom i innymi tego typu ciekawostkami, można by to nazwać wiedzą tajemną przedstawię wam pewną ciekawą rzecz.Temat był przeze mnie poruszany na jednym ze streamów za namową Marka postanowiłem go dodać na forum. Mam nadzieję, że w dobrym dziale.

Wchodzicie na :

https://translate.google.pl/?hl=pl

 

Wybieracie z lewej strony język tadżycki z prawej język (najlepiej angielski) ale Polski jest też spoko.

Następnie wpisujecie takie hasła :

aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa

 

Kopiujecie to co wpisałem i sami zobaczcie co wam wyjdzie. Dodam jeszcze,że najlepiej rozpoczynać tego typu testy od kilku "aa aa aa aa aa" bo co dodane "aa" wychodzą pewne inne zdania i formuły

Przykładowo w tym aa wychodzi "AEST Address E-mail: [email protected] You have to be logged in to post a comment. MEGA"

 

pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe ep pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe pe ed d
 

"Ludność zamieszkałej ziemi należy do ludu Izraela."

 

ka ka ra da ka ka ra da ka da da da da ka ka ka ra da ka ra ka ka ra da ka ra da ka da da da da ka ra da da da pe     

 

Ill umin ati is rea l      i know it    ( ten niestety mi się zmodyfikował i przez to popusł i nie pokazuje prawidłowo ale mniej więcej brzmiało to " czy illuminati są prawdziwi" a odp. była " wiem,że są"

 

oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog ooog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog ooog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog ooog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog oog 

 

op op op op op op op op op op op op op op

 

Jeśli chcecie się pobawić to proponuje zacząć od 

"pe pe pe" i dodawać każde jedno "pe" to wtedy zobaczycie co mam na myśli.Tworzą się zdania, co ciekawe ludzie komunikowali iż im szybciej lub wolniej wpisuję się te "pe pe " czy inne tego typu rzeczy to wychodzą inne sekwencje zdań.

Jeśli znacie świetnie ang. to możecie kombinować ze slabami tak jak wyżej podałem "Ill umin ati is rea l" też wychodzą odpowiedzi bardzo dziwne.

 

Moje pytanie do was brzmi. Czym to jest ? Bo można by pomyśleć, że to po prostu błąd w oprogramowaniu lub ktoś psikusa zrobił.Lecz są poglądy ,że jest to świetny sposób by porozumiewać się między sobą jeśli się zna dokładnie kody.Co wy o tym sądzicie ? A może sami znacie jakieś takie rzeczy? 

Gdybyście nie zrozumieli co mam na myśli to tutaj chyba jakiś turek pokazuje jak to działa

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możliwe, że ktoś wykorzystał funkcję proponowania własnych tłumaczeń. Z prawej wpisujesz co chcesz a potem klikasz "Zaproponuj zmianę" (tłumaczenia). Pewnie jeśli wrzuci się to odpowiednią ilość razy google jakimś cudem uzna, że tak to należy tłumaczyć. Można w ten sposób trollować, wrzucać sekretne wiadomości itd. Ale obserwacja ciekawa :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, baron Ungern von Sternberg napisał:

Sądzę że upadłeś na głowę.

No cóż życzyłbym sobie pewności siebie absolutnej jaką Pan posiada w każdej dziedzinie mego życia. Bo jak można to nazwać inaczej - ignorancją ?

 

Tato ludu Izraela, ludu Izraela  Chcę wielbić lud ziemi izraelskiej i ludu Izraela ,Mieszkam w mieście zwanym ludem Izraela ,Sodoma Judy do Judy ,Mieszkam w mieście Tarsus , Uwierzcie w imię Boże, wielbijcie lud Izraela i cieszcie się łaską Bożą

 

Takie zdania wychodzą ze samego wpisywania "pe pe pe pe " A jest tego o wiele więcej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Głodny Prawdy napisał:

 A to ty jesteś ten gościu ze stream'a.

Tak to ja .Kłaniam się nisko. Kombinujcie odejmujcie dodawajcie literki wychodzą różne ciekawe rzeczy. Przykład dodając lub odejmując literki wychodzi takie coś: ( Po każdym moim /// dodałem lub zmieniłem literkę w google)

 

MOSKWA - Zamachowiec-samobójca zdetonował swoją bombę z ładunkiem wybuchowym w pobliżu jego domu w południowym mieście Mosul, zabijając się i raniąc go. żeby sprawdzić, /// czy może/// nie wiem co robić ///żeby sprawdzić czy potrafisz///czy może ///potrafisz zobaczyć///pozostań w kontakcie ///bitwy w oceanie///

I tak dalej i tak dalej. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Język agentów, żart, a może coś innego?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.