Skocz do zawartości

Afrykanin chwali się, że łatwo zalicza się Polki [Wideo]


Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie sami:

 

Teledysk, który świetnie to przedstawia:

 

 

 

Ja tam nie osądzam dziewczyny. Niech się spotyka z bolcami jakimi chce, ale niech stawia chociaż jakiś opór, żeby nie było wstydu później :) 

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuj. BTW, co byście zrobili gdyby Wasza córka (17-25 lat) oświadczyła Wam że będziecie mieli mieszanego wnuczka ? Ja bym wystawił ją za drzwi swojego domu/mieszkania oraz wszystko co mam przepisał na kogokolwiek innego (brat, siostra, bratanek, siostrzeniec, moja ulubiona partia polityczna, cokolwiek).

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ją ciągnęło :D Zwykła Pani, która się najebała w piątek, a w sobotę już była u swojego chłopaka wciskając mu łzawą historię o tym, jak to z koleżankami miały "zmułę" wieczorem :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PewnySiebie napisał:

Ale Was bolą dupy z tego powodu :D

No bo to trochę wstyd... jak te "nasze" dziewczyny chętnie  się puszczają z bambusami. 

 

Edit: na yt w komciach przeczytałem, że może to był ten słynny Mokebe od Testo :lol:

Edytowane przez Mocny Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, baron Ungern von Sternberg napisał:

nie bolą. Idziesz do lokalu w stylu "Pijalna wódki i piwa" i takie karyny same nagabują, aż mordę bardziej wykręca niż alko tam podawane ;)

taa ... jasne. Same nagabują. Autor: John Travolta :D .

 

@Mocny Wilk Raczej ból dupy jest dlatego, że z murzynem tak łatwo i szybko idą bez ceregieli, a Polak musi się starać, kupować drinki, stawać na głowie . Bądźmy szczerzy chyba, że jesteś taki kozak jak @Ungern von Sternberg

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że gość ją nagrywa, ona jeszcze nie wie jak to wykorzysta ale mimo tego żadna lampka ostrzegawcza jej się nie zapala...

 

No a poza tym Bracia - świetny materiał poglądowy. Tak wygląda kobieta, która prawdziwie pożąda - można powiedzieć, że już kocha :D. Znałem kiedyś gościa, który albo miał coś w sobie albo potrafił tak zmanipulować kobietę, że była "cała jego". Rano potrafił ją wysłać do sklepu bo nie miał musztardy do kanapek a ona posłusznie i z uśmiechem szła płacąc swoimi pieniędzmi... nawet pomimo znajomości na jedną noc, pomimo, że jej misio za godzinę wracał z nocki.

 

(Aaaa! I Panowie uważajcie co piszecie żeby potem jakiś HejtStop się tym nie zainteresował, żebyśmy nie byli postrzegani jako rasiści)

Edytowane przez SzejkNaftowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wam to? Przeczytaj jeden z drugim jakaś książkę czy coś, jeszcze fb tej typiary sprawdzajcie i komentujcie. Jak nie masz jeden z drugim co robić to umyj podłogę w kuchni. Bo tracicie swój własny czas. Po co tym sie rajcujecie? Zajmij sie sobą. @SzejkNaftowy OK, @PewnySiebie OK. Prawie cała reszta jak panienki. Emocje wow puszczalska!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy silny samiec, do tego idea wyzwolenia i nogi automatycznie same się rozkładają. 

 

I faceci, ci z wartościowym wnętrzem oczywiście, zastanawiają się dlaczego owa pani tak szybko uległa ? To brutalne tak postępować z damą ! 

 

Ale to nie koniec nadziei. Ta wyzwolona kobieta na pewno ogłosi tradycyjny "stabilizacji" czas, i na pewno do kogoś los się uśmiechnie.

38 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Ciekawe czy 2 stronę też by tak zadziałało. Biały facet zaliczający czarnoskóre kobiety.

Średnia biała "rozmiarówka", kontra czarnoskóre tyłki kobiece! Słabo to widze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie dymać? To pyk do Tajlandii. Bedzie to samo. Tylko sprawdzajcie czy nie ma sisiaka. Ale w sumie jak nikt nie widzi, a on taki ładny... 

 

 

@IgorWilk da radę jestem tego przykładem. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zuckerfrei napisał:

Prawie cała reszta jak panienki. Emocje wow puszczalska!

No w końcu temat pojawił się w dziale "Zaliczanie pasztetów" to komentujemy. :D

Bólu dupy też nie mam bo panna delikatnie mówiąc, nie miałaby dużych szans.

Niech korzystają śmiało.

 

To jest plus socialmediów. Można szybciej zweryfikować takie Karyny.

Jak będzie szukała na stare lata misia, to wystarczy sprawdzić jej historię przebiegu.

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.