Skocz do zawartości

Afrykanin chwali się, że łatwo zalicza się Polki [Wideo]


Rekomendowane odpowiedzi

@Drizzt cos za dużo wiesz; jak coś to ja się wpycham na posadę superwajzora. Marta L. to już inna liga. 

 

Panowie jak ruszymy do Tajlandii na podbój to co jaki stosunek bedzemy mieli do Tajów? No przecież chłopy, tam też mogą się Wkurwić. No chyba ze kochają bardziej hajc. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić z tego sensacji. Kiedy pracowałem w UK na Murzynów leciały jeszcze bardziej od naszych rodaczek Skandynawki. Różnica była taka, że Polki myślały, że ułożą tam sobie z takimi życie, a Skandynawki ruchały, bo chciały egzotyki i wracały do siebie, żeby zakładać rodziny z mężczyznami ze swoich krajów. W Skandynawii żadna laska na takiego gościa by nie poleciała.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii normą jest egzotyczny mąż i żona norweżka 130kg,i na odwrót egzotyczna żona, tyle że one szybko się uczą jak wyjebać autochtona , widziane, zaobserwowane,podobnie przeżyte.

System/socjal do tego zachęca,mnóstwo kolorowych bolców a doić można niezle z misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie tematu, to czytam sobie o tzw. turystyce seksualnej kobiet z bogatych krajów, głównie na Wyspy Karaibskie i Zachodniej Afryki. Fajne określenia mają miejscowi ruchacze na takie kobitki jedna z lepszych, to "butelka na mleko", którą ciągle trzeba napełniać. Syzyfowa praca. :D Na szczęście buteleczki płacą, no to napełniają ile mogą.  :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w dupe, ciekawe czy to prawda.

https://kobieta.wp.pl/zaciagnal-polke-do-lozka-i-ja-nagral-czarnoskory-podrywacz-chce-1-tys-euro-za-wywiad-6235416384267905a

 

"Na redakcyjną skrzynkę przyszła wiadomość: "Dokładnie prześwietliłem czarnoskórego mieszkańca Wielkiej Brytanii, który według moich ustaleń jest uchodźcą lub imigrantem z Somalii". Czytelnik Wirtualnej Polski twierdzi, że mężczyzna uwodzi kobiety celowo. Jego miłosne podboje nie raz bowiem ujrzały światło dzienne."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie akcja jakich wiele, nie od dziś wiadomo, że część polskich niewiast robi się mokra na myśl o egzotycznej przygodzie.

Jednakże tutaj obie strony osiągnęły dno.

On bo upublicznił nagranie i jak wynika z wywiadu zero wyrzutów sumienia.

Ona za wyjątkową głupotę i nieodpowiedzialność.

Niech będzie przestrogą dla innych, że puszczalstwo może się źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.03.2018 o 22:26, StonekZiemniaczany napisał:

I ten teks na koniec: Blow Job, Please.. brrrrr cóz za szonz naszej rodaczki. 

Już Ci wyjaśniam, stary. Żeby jednak zrozumieć wyjaśnienie, musimy zacząć od przyjęcia dwóch niedyskutowalnych aksjomatów:

1 primo  Każdy lubi poruchać.
drugie primo  Ruchanie atrakcyjnego towaru przewyższa ruchanie towaru przeciętnego.

 

Jeżeli kiedykolwiek na widok białogłowy pomyślałeś: „brałbym jak rolnik dotacje”, a przed oczami wyobraźni stanęły Ci sceny rodem z produkcji Hardcore XXX mimo, że byłeś akurat w związku z podobną do myszy Kaśką co ma łupież albo wracała właśnie z mamą z nieszporów, to wyobraź sobie, że kobiety miewają podobnie.

 

Przyjąwszy to założenie, przyjrzyjmy się Polsce. Otóż Polska (i inne kraje słowiańskie), to przedziwne miejsce, w którym samice należą do najatrakcyjniejszych na świecie, samce natomiast to fizyczna i mentalna kwintesencja wąsa, paździerza, reklamówki z Biedronki, klapków Kubota, brakującej górnej lewej dwójki, golfa z niemieckiego szrotu przerobionego na gaz, śmierdzącej pachy, kreszowego dresu, kurtki ze skaju, poezji Rycha Pei, a nade wszystko  permanentnie spiętych pośladów, nie oszukujmy się 7/10 Polaków preferuję taki styl, wystarczy odwiedzić dowolne miasto o wsi już nie wspomnę :)

 

Wyrwana z takiego środowiska polska samica rzucona na ląd zamieszkały przez wysmaganych słońcem Juanów czuje się jak mniej więcej tak, jak Ty czy ja czulibyśmy się jako specjalni goście w willi Hugh Heffnera, ciągnąc koks z cyców blond playmate. Ponieważ włączają nam się plemienne instynkty z sawanny, zakładamy od razu, że śniady Juan Carlos to pierdolony półgłówek niegodzien naszej słowiańskiej dziewoi stóp całować. I choć Juan może i jest jebanym debilem i bucem, ma to dla Polki mniej więcej takie znaczenie, jak dla Ciebie fakt, że panna z kwietniowej rozkładówki Playboya była w szkole słaba z matmy. Dodajmy do tego fakt, że na odległy słoneczny ląd nie sięga srogie i oceniające sąsiadki dewotki, mamusi katotalibki i starszego brata co zjebał sobie życie wpadką w młodym wieku i kredytem we franku  i już cielesne otwory naszej rodaczki zostają zbrukane przez prącie potomka konkwistadorów.

 

Nie mam do Ciebie nic stary, ale zmainy są możliwe i to wszystko jest w naszych głowach, mówi Ci to człek który z osiem, dziewięć  lat temu miał grzywkę na garnek, gila pod nosem a w trzy ostatnie lata posuwałem Dunkę, Austriaczkę, Włoszkę, Angielkę i Białorusinkę i spory procent naszych Białogłowych :)

Polak kurwa też potrafi, znajomy jezdził na orgasmusy i wyjebał połowę Europejek w kroczę i inne przyjemne otwory odpowiednio dokumentując to na zdjęciach i filmach :)

 

Peace :)

Edytowane przez Themotha
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Themotha said:

to przedziwne miejsce, w którym samice należą do najatrakcyjniejszych na świecie

To mit rozpowszechniony wśród białorycerstwa polskiego, karmiony przez Polki. Oczywiście, że są ładniejsze kobiety, Azjatki, Skandynawki, wschodnie słowianki. Nie mówiąc juz o tym co najważniejsze, czyli charakter. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Themotha napisał:

1 primo  Każdy lubi poruchać.
drugie primo  Ruchanie atrakcyjnego towaru przewyższa ruchanie towaru przeciętnego.

+

Cytat

Przyjąwszy to założenie, przyjrzyjmy się Polsce. Otóż Polska to miejsce, w którym samice należą do najatrakcyjniejszych na świecie, samce natomiast to fizyczna i mentalna kwintesencja wąsa, paździerza, reklamówki z Biedronki, klapków Kubota, brakującej górnej lewej dwójki, golfa z niemieckiego szrotu przerobionego na gaz, śmierdzącej pachy, kreszowego dresu, kurtki ze skaju, poezji Rycha Pei, a nade wszystko  permanentnie spiętych pośladów, nie oszukujmy się 7/10 Polaków preferuję taki styl, wystarczy odwiedzić dowolne miasto o wsi już nie wspomnę :)

+

Cytat

 Ponieważ włączają nam się plemienne instynkty z sawanny, zakładamy od razu, że śniady Juan Carlos to pierdolony półgłówek niegodzien naszej słowiańskiej dziewoi stóp całować. I choć Juan może i jest jebanym debilem i bucem, ma to dla Polki mniej więcej takie znaczenie, jak dla Ciebie fakt, że panna z kwietniowej rozkładówki Playboya była w szkole słaba z matmy.

No panowie, nie ma o co się denerwować, 

Sami wiecie jak czasem facetowi chce się r***ać, to wyobraźcie sobie, co się dzieje, jak kobita ma chcice, (podobno mają o wiele większe).

Tak jak teoretycznie facet może zaliczyć brzydką kobietę z niskim SMV, to ładna laska nie zaliczy regionalnego brzydala bo hipergamia jej na to niepozwoli.

 

Laski lubią egzotycznych gości z prostego powodu:

1. Z powodów biologicznych:

a) Mieszanka genetyczna = większe prawdopodobieństwo zdrowego potomstwa.

b )Kolorowy facet to coś innego niż Polak, który jest "nudny" przez całe życie widziała polaków - bety i ona chce mieć kogoś wyjątkowego - a że kolorowych w Polsce nie ma, to bierze co jest.

c) I tak jak kolega pisał, nie ma znaczenia, czy to debil czy intelekt. Ważne, że dostarczy emocji! Nie musi spełniać wymagań pań, bo on w sam sobie jest atrakcyjny.

 

2. Z powodów... społecznych.

2.1 Polacy nie są lubiani na świecie, Polak - samiec to ,,symbol" cech najgorszych - czy widzieliście żeby aż tak wyśmiewano z Niemca, czy Anglika ?

W sieci aż roi od memów piętnujących polaków!

a) małpy z długim nosem.

b )Handlarz mirek

c) Janusz Biznesu

d) Polak cebulak

e) Wieś, patola...

Czy są jakiekolwiek POZYTYWNE memy o polakach? Nope!

Taki obraz polaka siada na podświadomości pań. Polak = negatywne emocje.

Światowa Polka mając w głowie obraz wujków, braci, dziadków i tych memów, NIE CHCE planować życia z taką osobą, więc wybiera kogoś kolorowego, bo ma nadzieje ze nie trafi jej się ktoś podobny do Polaka.

 

A to, że obraz ten jest tylko parodią, nie ma znaczenia, bo panie nie myślą logiką tylko emocjami.

2.2 Kolorowi mają ,,większe" prawa, a biały mężczyzna obecnie jest tępiony - laska wybiera więc ,,silniejszego". Patrzcie: nawet feministki czują przed nimi respekt! A nas tępią!

2.3 Koleżaneczki będą mocno zazdrościć - fejm!

 

Dzięki obcokrajowcowi, u kobiety HIPERGAMIA ZOSTAJE CAŁKOWICIE SPEŁNIONA!

Obcokrajowiec ma naturalną przewagę nad rodakiem. 

Rodak może tylko tą przewagę zmniejszyć kasą, wpływami - ale u takiej kobiety to będzie miało znikome znaczenie... :( 

 

My możemy płakać, wrzeszczeć, chipować.

Nic z tym nie zrobimy. Na świecie jest już taki obraz polaka, a z racji panowania bzdury, że ,,polki są najpiękniejsze" to one nie wybiorą szarego polaka, bo obcokrajowiec zawsze będzie atrakcyjniejszy.

Polki od nas będą walić wymaganiami, a i tak nie zechcą z nami współżyć - bo w oczach naszych rozpieszczonych pań ,,im się należy najlepsze" - i wybierają: pana obcokrajowca.

Czyli od nas wymagają, a one i tak są szeroko otwarte dla innych.

 

Red pill pełną gębą - biorą najatrakcyjniejszego samca - i co nam się podoba, nie podoba - to jest ok (biologia, a panie w większości są biomaszynami)!

 

Panie NIGDY nie są wierne swojemu narodowi! Był o tym wątek!

Pani poczuje dane emocje do obcokrajowca i co zrobisz?

Nakrzyczysz, wyjaśnisz, to ona stanie się twoim najgorszym wrogiem!

 

Czemu was do dziwi?

 

Ostatnio dowiedziałem się od ciotki, że kuzynka zażyczyła sobie.... Koreańczyka. 

I zależy jej tak mocno, że zaczęła uczyć się koreańskiego....

Czyli z pewnością wyjedzie na erosmusa...

...i to już postanowione!

Na każdego Polaka krzywo patrzyła i była sfrustrowana.

 

A co daje w zamian? Rozszczeniowość, lenistwo no i.. wygląd.

Rozpoczęła gówniane studia, tylko po to by ,,studiować".

Bo po co się ma starać, jak przez całe życie nic nie musiała a była rozpieszczana?

Ale tak to już jest z naszymi paniami.

 

Dodam ze jej rodzina jest wściekła o to. I co oni niby zrobią?

Nic, bo ona już dawno jest poza kontrolą, dzięki naszemu rycerskiemu społeczeństwu.

Wkurzy się, to stracą kontakt a ona tak czy siak wypełni swój plan!

 

Nie ma co się denerwować! Ja się bardzo cieszę, że panie się nie ukrywają! Dzięki czemu wiem które panie unikać szerokim łukiem.

My także możemy pojechać i ładować laski jakie chcemy. 

Tylko my tu nie myślimy fiutem, i wiemy czy nam się to opłaca czy nie.

Więc w większości mamy to w dupie, bo każda kobieta jest taka sama, sex nie jest dla nas najważniejszy - a dla młodych lasek już tak...

 

Popatrzcie jakie to smutne:

 

Laski dla nas:

-wymagania

-księżniczkowatość

-walcz o nie, zapewniaj rozrywki, randki!

-zmieniaj się dla niej!

 

Laski dla nich:

-zero wymagań!

-zero księżniczkowatości!

-ona dla ciebie się zmienia!

-ona się stara!

 

Czyli wychodzi na to, że kolorowi mają z automatu SMV 10/10 alfa. A my mamy obniżone i z reguły panie zakładają, że jesteś betą.

 

Tak jak mój kuzyn. Jest naturalną alfą i korzysta, podobnie jak obcokrajowcy.

 

Moja rada? Srać na te panie i zająć się sobą! Zarabiać hajsy! Bawić się życiem. A panie będą żałować bo w większości przypadków wracają z brzuchem i szukają frajerów na portalach randkowych.

Taka jest kolej życia. Nie wygrasz z tym.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy są postrzegani tak jak sami na to pozwalają, wszystko zależy od Ciebie czy chcesz być Januszem czy ruszyć głową i może pójść inną drogą :)

 

Natomiast jeśli o postrzeganiu mowa, to Polki są postrzegane dwuznacznie, jako dobre gospodynie, ciepłe i wrażliwe choć nieśmiałe kobiety a z drugiej strony jako łatwe i tanie dziewczyny, w swoim życiu spotkałem się z jeszcze łatwiejszymi i bardziej bezczelnymi kobietami, jak np Angielki...

Klub dyskotekowy w UK, stoję przy barze, na przeciwko laska z chłopakiem, kontakt wzrokowy, koleś wychodzi do kibla laska podkłada mi swój telefon pod nos żebym wstukał numer :)

 

Natomiast jak posłuchasz starszych Angoli, Amerykanów czy innych to powiedzą Ci że Polacy to piekielnie odważny, waleczny naród pełne honoru i dumy, tak więc widzisz, opinie są różne, a w gruncie rzeczy sami sobie zapracowaliśmy na taką opinie jaką mamy i to nie jest wina Żydów, kosmitów, eskimosów czy członków plemienia masajów, popatrz jak zachowują się Polacy za granicą wobec siebie??

 

Ja mogę narzekać na Polki że się puszczają, ale sam przyznam że kutas furgotał mi w gaciach jak ruski wentylator kiedy widziałem murzynkę o talii osy i obfitym biuście, mógłbym ją wyruchać od zaraz, wkładać we wszystkie dziury, to biologiczny mechanizm, tego nie przeskoczysz.

 

Wkurwianie się na to że Polki popuszczają obcym to domena ludzi zakompleksionych, niepewnych swojej męskości i z ogromnym deficytem seksu, czyli osiedlowych ziomków z browarem i BMW posklejanym na gumę do żucia :)

 

Druga sprawa, pierdolenie o SMV, tak jakby jakieś statystyki decydowały o mnie, nie to że się chwalę, ale z własnego przykładu najłatwiej mówić, w kobietach przebierałem jak w ulęgałkach a byłem zwykłym stażowym w restauracji (500zł/miesiąc) i jeździłem starym Civikiem z 91 roku, i co te Twoje smv?? na dyskoteki przychodzili goście wysportowani, silni, ładnie zbudowani, wyglądali jak adonisy i nie mieli nic przez całą imprezę, to że nie ruchałem zbytnio wtedy to wynikało z tego że miałem silną blokadę przed bliskością i zaangażowaniem się które de facto wynikało z mojej chujowej relacji z ojcem :)

 

To że kobieta ma wymagania wobec Ciebie to sprawa prosta jak dymanie, ale teraz kto Ci nie każe mieć wymagań wobec kobiet?

Tak jak @Tomko wiele razy zauważył że forum staje się powoli grupą osób którzy chyba nie bardzo rozumieją idee...

 

A podobnie wspomniał chyba mądry i z tego co widać już doświadczony człowiek @Adolf o pewnej sytuacji gdzie żona aż wywierała presje na nim żeby mieć za co go szanować.

Jak baba drze na Ciebie ryja, to aż prosi się żebyś ją za ten ''ryj'' złapał i przywołał do porządku, nie przemocą, bo to słabe i banalne...

 

 

P.s jesli nie ma pozytywnych memów o Polakach to kto Ci broni jakiś stworzyć, np zamiast głowy nosacza wkleić głowę lwa i podpisać ''Odważny jak Polak'' :)

 

 

Edytowane przez Themotha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha Wiele razy też broniłem Polek za granicą, że jak na Angielskie standardy to naprawde są cnotliwe. Zależy z kim się zadajesz. Może zabrzmię teraz jak kutas i megaloman, ale staram się omijać motłoch ludzki. Więc do puszczalskości się nie odniosę, ale znam Polki na poziomie tutaj bo takich mam znajomych z racji zawodu.

 

Co do forum to fakt. Widzę, że coraz częściej się wszystko próbuje wytłumaczyć za pomocą SMV, gałęzi i hipergamii. Takie ot modne wyrazy u nas ostatnio.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.