Skocz do zawartości

Afrykanin chwali się, że łatwo zalicza się Polki [Wideo]


Rekomendowane odpowiedzi

Większość tematów na forum jest typowo plotkarskich, więc to normalne, że się komentuje. Do jej fb dotarli ludzie z wykopu i teraz tam jej nie popuszczą. Jednak bardzo możliwe, że laska pod koniec zrozumiała co odwaliła bo jakaś taka zamulona potem leży.

 

3 minuty temu, Pozytywny napisał:

To jest plus socialmediów. Można szybciej zweryfikować takie Karyny.

Jak będzie szukała na stare lata misia, to wystarczy sprawdzić jej historię przebiegu.

Przebieg na 100 000 km nie kupuje :D A poza tym to Niemiec płakał jak sprzedawał, eee znaczy Murzyn :P 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ jest jest przystojny, wiec kosi równo...

 Żeby to sie nie skończyło tak, że Typiara chciał sobie puknąć murzyna... A teraz wykop ja dojedzie... I żeby to sie źle nie skończyło.

 

Jakie czapki, typiara wielka była, udawałem białego rycerza... Ale usta one maja tak miękkie nie do opisania. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę fasonu proponuję trzymać. Bo momentami blisko wykopu czy jakichś innych "trudnych spraw" się tutaj robi. Afera z powodu filmiku, seriously? Nie emocjonowałbym się też tym "nasze kobiety to..." - co za nasze? Tak samo jak Ukrainki z naszego punktu widzenia - nothing new here.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi sprawami to jak z tym cytatem z "Szeregowca Ryana" o "psioczeniu" że "psioczy się zawsze do wyższego stopniem", a tu po prostu "nadstawia się obcokrajowcowi z bogatszego kraju bo profity", tak było, jest i będzie. Prawda taka że sam murzyn swoim zachowaniem i całym tym nagrywaniem dojebał panience - trolle zrobią resztę - z tego co się orientuje to już zrobili najazd na twarzoksiążkowy profil "biednej" kobicie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba.

 

Tak to powinno wyglądać tzn. każda powinna mieć na czole wypisane podobne przygody. Jestem za tym żeby jak najwięcej się "chwaliły", jak najgłośniej mówiły o "swoich podbojach" i doświadczeniach seksualnych. Podchodzisz, czytasz/słuchasz, oceniasz i idziesz w swoją stronę. Nie ma straty czasu na randki, kasa zostaje w portfelu, energię można spożytkować w bardziej kreatywny sposób niż słuchanie babskiego pierdolenia o beznadziejnym poziomie polskich facetów. A swoją drogą, chcielibyście usłyszeć, jak panienka leci na Was tak, jak blondi na czarnucha, co? Miło byłoby wiedzieć, że ma się przewagę. Zapomnijcie polaczki, wysmarowanie pastą nie przejdzie. Najpierw zdobądźcie wykształcenie, w międzyczasie szukając sobie zainteresowań, tylko nie głupot, ale naprawdę coś, co jest trendy. Następnie popracujcie nad tańcem, poczuciem humoru, przebojowością, strojem, wyglądem, pozycją, zaróbcie pieniądze, kupcie fajną furę, a najlepiej od razu mieszkanie lub wybudujcie swój dom. Może dopiero po spełnieniu tych wszystkich punktów osiągnięcie poziom murzyna w oczach rodaczek i wtedy z wielką łaską, od święta wpuszczą Was do groty, w której egzotyki urzędowali kiedy tylko mieli na to ochotę. Smacznego. :P

 

Tam było chyba kręcone mocniejsze wideo. :D

 

 

comment_bEcc2VH7bapizTzP30ccbwLWmSU67s11

Edytowane przez Mapogo
  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mapogo Ze swojego doświadczenia i z tego co widziałem za granicą to nie każda poleci na "kolorowego", jednak faktem jest to że zdecydowana większość z dobre 80%/85% panienek. Faktem jest też że ta liczba będzie po prostu rosnąć, z 30 lasek które poznałem na zachodzie, 1 była ogarnięta :P Pisałem w innym temacie, nie wiem jak bracia ale ja takiej bym palcem nie ruszył :wacko: Może w przyszłości jak już będą czipować ludi to będzie można sprawdzić statystyki jak w jakiejś grze MMORPG :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu znowu jest te uogólnianie. Nie Polki tylko mało atrakcyjne Karyny. Chyba, że dla niektórych taka laska to szczyt marzeń :D A Murzyn oglądając filmiki jest typowym zachodnim betą, który kreuje się na alfe. Niech sobie leci na kogo chce i tak jest mocno poniżej (moich) standardów. Rozchodzi się jedynie o to, że takie rzeczy trzeba piętnować tak samo jak propagowanie prostytucji wśród młodych dziewczyn. Jak każdy będzie myślał, że to normalne to świat zamieni się w jeden wielki burdel i patologie. Seks nie powinien być głównym celem życia. Murzyn sam jest idiotą, który złamał prawo jednak znając życie nie poniesie konsekwencji.

 

@lxdead

Też popieram chipy do statystyki. Wtedy zwiększyłby się porządek i wierność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat zawsze był jest i bedzie burdelem. Idealiści od kontroli co jak i z kim. A co mnie to obchodzi. Co robiła z innymi. Warunek to zdrowie. Jesteście tak słabi ze jak zobaczycie statystykę to wam ulży? A jeżeli bedzie można je modyfikować u hakera. Co wy wypisujecie. 

 

Jak dziewczyna popełni samobójstwo przez piętnowanie to już Ci starczy @Ksanti? Wtedy będziesz zadowolony? Chce się puścić to to robi. Zdrowa kobieta, chce sie bzykać!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ksanti napisał:

@lxdead

Też popieram chipy do statystyki. Wtedy zwiększyłby się porządek i wierność. 

Heh, z tymi czipami żartowałem chociaż i tak wszystko do tego zmierza - zezwierzęcenie, tresura, kontrola i na koniec hodowla - jak zwykłą trzodę chlewną przeznaczoną na ubój :) A czipować trzeba bo takie nakazy unijne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ksanti napisał:

Nie rozumiem czemu znowu jest te uogólnianie. Nie Polki tylko mało atrakcyjne Karyny.@lxdead

 

 

Oj Ksanti, porzuć romantyzm oraz swoje młodzieńcze ideały. Fajne laski też lecą na egzotyków tylko się tak tym nie chwalą, bo wiedzą, że zostaną napiętnowane.

 

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Świat zawsze był jest i bedzie burdelem. Idealiści od kontroli co jak i z kim. A co mnie to obchodzi. Co robiła z innymi. Warunek to zdrowie. Jesteście tak słabi ze jak zobaczycie statystykę to wam ulży? A jeżeli bedzie można je modyfikować u hakera. Co wy wypisujecie. 

 

Jak świat sąsiada jest burdelem to mój też ma tak wyglądać?

 

Oceniamy, bo możemy, mamy takie prawo i wręcz obowiązek, ponieważ na tej podstawie tworzą się wartości, kreujemy zachowania, pilnujemy porządku. Gdyby nie to większość z nas w dupie miałaby rozwój, gromadzenie majątku, zdobywanie nowych doświadczeń. Nikomu nie chciałoby się wstać do pracy, a większość z nas leżałaby przez pół dnia, a drugą połowę spędziłoby na piciu i tańcach.

 

Poza tym one nas oceniają na każdym kroku, w każdej dziedzinie życia, obniżając naszą wartość i śmiejąc się z nas. Muszą wiedzieć, że nad nimi też stoi sąd, bo w przeciwnym wypadku ich pogarda w stosunku do - według nich - słabszych mężczyzn będzie rosła.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dziewuchy - zostanie teraz zmieszana z błotem - jeżeli jest słaba psychicznie może skończyć się samobójstwem.

Wypiła - nie jest najpiękniejsza - młoda singiel naprana zabawiła się - trafiła na gnoja z kamerą - promującego jaki to nie jest zajebisty i te jego teksty co chwilę jak coś nie po jego myśli to rasiści.

Ci co byli/ są na obczyźnie znają to z autopsji.

 

Ogólnie dizewucha popełniła jeden błąd pod wpływem alkoholu i dostanie kare masakryczną.

Kolesia nic nie spotka a powinien dostać porządny wpierdol - nie za kolor ale za zachowanie - jak by laska była kumata to powinna wytoczyć mu proces i domagać się odszkodowania zawsze kasa jakaś by wpadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje życie to Twoje życie. Wiec sie nim zajmuj. Ale innych chcesz układać wg siebie? A kim Ty jesteś? Zdanie kobiet na mój temat? Mam analny stosunek do tego. Nie interesuje mnie to i Tobie tez to radzę. Klapki z oczu czas wyrzucić! Nie zmienisz tego świata. Zapewniam cię. Czyli jeżeli ta dziewczyna, popełni samobójstwo to wg ciebie jest OK? Bo masz do tego prawo, do piętnowania? Świat jest zjebany. Witamy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wysyp stulej... No łatwo się zalicza no i co? Nie rozumiem tego oburzenia. Laska to ma w dupie głęboko a na forum u nas stado obrońców Polek. Co się z wami dzieje? Ja pier... Nie wiem czy jakaś gorączka na forum ostatnio zapanowała? Ile hejtu, ja pier... Piszecie jakbyście w życiu pod kloszem żyli i sami wymagali nieskazitelnej księżniczki, najlepiej dziewicy. No ale zaraz... Dziewica nie bo zaraz się puści z innym z ciekawości. Laska pojechała za granicę? Nie bo na pewno dawała śniadym i Hiszpanom. Laska jest spokojna - nie, bo pewnie tylko udaje. Z czarnym? Obrzydlistwo! Wy z Azjatką? Ooo to już każdy się mało nie posika bo @Mosze Red i paru chłopaków opowiedziało, że Azjatki gotują dobrze i nie odzywają się kiedy nie trzeba. Nie ważne, że krzywe pokurcze ze skośnymi oczami co piszczą jak... Co jest z wami??? 

A ja byłem w Kopenhadze pewnego weekendu i ulicą, którą szliśmy to CZARNE ćpunki prostytutki zaczepiały nas i kumplowi gałę obrabiała bez gumy na parkingu za 10EUR. No i co teraz?

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, kurwa mać. Im dłuzsza dyskusja tym gorszy ona kierunek obiera. Ale dobrze w sumie - po to dyskusja jest i nie chcę nikomu prawa do wypowiedzi odbierać. Moje spostrzeżenie: interesujecie się jak i co robi jakaś panna. Wg mnie patologia i kijem bym nie tknął. Ale to jej życie i jej sprawa. Ale co mnie uderzyło to te statystyki itd. O co wam kaman wogóle? Myślicie, że taka statystyka wam ułatwi? To wciąż jakieś pragnienie "żeby było łatwiej to mi się powiedzie", chcecie jak w grze. No to macie najlepszą grę pt "Moje życie" - tyle opcji. A wy zamiast EXpić (że tak powiem jak małolat) - ćwiczyć, czytać, robić kasę i się rozwijać to tu lamentujecie nad kolejnym filmem z pierdyliarda podbudowując się (w sumie nie wiem jak) jakie to polki słabe bo na mudzina lecą i że dobrze że jest ten filmik.

 

Nie kurwa. Jacy ludzie są to wiadomo - niech teraz banda debili zacznie ją stalkować do momentu aż dziewczyna coś sobie zrobi albo się załamie. Ona nie robi nic innego niż to co tu na forum jest wałkowane od lat. A niektórzy się podniecają jak dziewczynki i już łaty mają. A co do zasady to jest wolna jednostka i może to robić. Gardzę taką patologią, ale to jest jej prawo. Może kiedyś zmądrzeje. Zamiast podniety lepiej popracować nad sobą - popraw zle nawyki, powalcz z nałogiem (jak masz), z krzywdzącymi myślami itd. Nie lepiej?

 

Nie chciałem tu nikogo obrazić -jesli któryś brat poczuł że go to dotknęło to niech się zastanowi dlaczego.

Edytowane przez emehcsfotuoog
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei jakoś mnie to nie dziwi skoro pisałeś, że lubisz prostytutki i nawet byś się mógł z taką ożenić. Oczywiście nic mi do tego, Twój wybór. Jednak zauważyłem, że masz w zwyczaju z góry uważać, ze inny pogląd niż Twój jest chujowy. Nie jest to zdrowe podejście. Mówię Ci to po życzliwości.

 

Z tym samobójstwem to sytuacja jest patowa bo tak to każdy będzie mógł robić różne złe rzeczy (np. geje, feministki, hejterzy itd.) a jak mu się zwróci uwagę, że to złe to popełni samobójstwo. Tutaj w zasadzie żaden wybór albo nie jest dobry albo żaden nie jest zły. Mówię to z punktu widzenia takiego, że człowiek stworzył cywilizacje, żeby było lepiej. Bez struktury takiej jak rodzina nie istniało by państwo a bez państw to można snuć wizje niczym jak na filmach postapokaliptycznych. Co oznacza powrót do praw pierwotnych i każdy każdego zażyna w walce o przetrwanie. Nie chce, żeby popełniła samobójstwa, jednak jestem za tym aby piętnować takie zachowanie. Dla samej zasady aby to się nie szerzyło i nie zostało uznane za "normalność". "Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą". Tutaj nie ma idealnego wyjścia, które wszystkich zadowoli.

 

@lxdead

Mam świadomość, że chipy to jest naturalna kolej rzeczy. Jestem za tym bo domyślam się jakie może dać pozytywne korzyści. Nad wadami się nie skupiam bo skoro mają to wprowadzić to nic nie da rozmyślanie nad tym. Patrzmy na Azje bo najpierw tam będą wszystko testować z racji braku praw człowieka. Potem przeforsują różne rozwiązania u nas.

 

@Mapogo

Nie wiem czy to młodzieńcze ideały i romantyzm. My też lecimy na inne rasy. Jednak jak słyszę o puszczalskich Polkach to zawsze się okazuje, że to jakieś głupie Karyny. Za granicą tak samo nie widziałem nigdy przyzwoitej Polki zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru. 

 

@emehcsfotuoog

W takim razie nie powinniśmy dyskutować na żaden temat na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei, bo manipulujesz i grasz na emocjach.

 

Masz analny stosunek do opinii obcych kobiet na swój temat, ale nie odbierasz im prawa do oceniania, natomiast nam mędrkujesz, że nie powinniśmy tego robić. One mogą, a my nie?

 

Banały klepiesz. Jeżeli nie byłoby określonych norm zachowań powstałych na podstawie obserwacji, ocen i wniosków to na świecie nie byłoby porządku, moralności, nauki, filozofii itd., ponieważ nie byłoby warunków do ich stworzenia. Silni zabieraliby słabszym i nie spotkałaby ich za to kara. Chorzy byliby pozostawieni swojemu losowi albo usuwani ze względu na niemożliwość przystosowania się do środowiska. Ktoś, kto nie miałby ochotę się dostosować zostałby siłą zmuszony do podjęcia decyzji (patrz "Nowy wspaniały świat").

 

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

Czyli jeżeli ta dziewczyna, popełni samobójstwo to wg ciebie jest OK? Bo masz do tego prawo, do piętnowania?

 

Ile masz lat? Znasz definicję piętnowania?

 

A jeżeli dziewczyna popełni samobójstwo, bo rodzice wymagali od niej piątek na świadectwie, a ją było stać co najwyżej na trójki to będzie wina rodziców?

A jeżeli chłopak popełni samobójstwo z powodu niespełnionej miłości to winny będzie obiekt jego uczucia?

A jeżeli kobieta rzuci się pod koła samochodu, bo nie stać ją na torebkę od Gucciego to będzie wina projektanta albo rynku, że ustalono wysokie ceny produktu?

 

Trzeba wiedzieć z kim się zadawać. Ona popełniła błąd i na podstawie błędnego wyboru będzie oceniana.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Ksanti said:

W takim razie nie powinniśmy dyskutować na żaden temat na forum.

Starałem się podkreślić, że nikomu głosu nie chcę odbierać. Co więcej niekoniecznie przecież mam rację. Przedstawiłem swój punkt widzenia. Przedstawiłem dlatego, że sam tak kiedyś się podniecałem i frustrowałem zachowaniami innych ludzi. Ja wolę ze sobą się porównywać. A co inni robią jest nie ważne, chyba, że ich zachowanie ma impakt na mnie i mój komfort. Jeśli więc mój komfort jest zależny od jakiejś obcej mi osoby to trzeba się zastanowić dlaczego.

 

Jeśli mój wpis odebrałeś personalnie to niesłusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.