Skocz do zawartości

Afrykanin chwali się, że łatwo zalicza się Polki [Wideo]


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię, znam, szanuje. Masz prawo do swoich racji. Nie zgadzam sie z nimi.

 

Jakie złe rzeczy zrobiła ta dziewczyna (to złe czy nie?) i komu innemu zaszkodziła?

Wymien 5, czekam.

 

Bo tak naprawdę ucierpiała Twoja Polska duma, gdyby była tam amerykanka miałbyś to w dupie... Nikt by tego tu nie wrzucił. Bo Polka. 

 

 

@Mapogo bo jesteśmy facetami i moim zdaniem takie rzeczy powinny byč głęboko w chuju. Co mnie obchodzi co one gadają niech oceniają robią co chcą... Spływa to po mnie. 

 

Piszmy o tym konkretnym przypadku, bo wysypałeś tysiąc przykładów nie wiadomo po co.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emehcsfotuoog

Nie wiem może to tak wygląda, że się czymś emocjonuje. Jednak w rzeczywistości jak coś opisuje to mam do tego chłodny stosunek i po prostu opisuje co myślę na dany temat. Język pisany bardzo czesto wprowadza ludzi w błąd... Myślę, że znacznie różni nas tutaj komentowanie od takiego np. na wykopie, a co na jej fb się dzieje nie wspomnę (tak zerknąłem na chwilę bo chciałem obczaić jak wygląda).

 

Luzik stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Przyznam Ci że ma to swoje dobre strony typu możliwość poznania "profilu" osoby z którą ma się styczność, pewnie i lepsze/szybsze poznanie karty zdrowia danej osoby przez lekarzy w szpitalu/przychodni itp. ale faktem jest że każdy z nas byłby właśnie jak ta bezwolna świnia w chlewie, bylibyśmy do namierzenia przez służby/państwo/może i prywatne osoby w kilka chwil - fakt, kolejny plus w przypadku przestępców/terrorystów itd. Jednak nie chciałbym żeby ktoś mógł mnie znaleźć od tak gdziekolwiek bym nie był, wyobraź sobie że zostajesz powołany do wojska, masz czip - nigdzie się nie ukryjesz, nic z tym nie zrobisz, jesteś namierzony, wcielony do woja a gdyby to przypadkiem była wojenka czy coś w ten deseń robisz za mięsa armatnie.. Czipy dla recydywistów, osób starszych-zniedołężniałych, chorych psychicznie (ergo niesamodzielnych) jak najbardziej. 

 

Z tym piętnowaniem też przyznam Ci rację, dawniej się nie bawiono w jakieś "delikatesy" tylko w dość bezpruderyjny sposób traktowano takie osoby i pokazywanie jednocześnie jakie są skutki takiego postępowania. Chyba najlepszy przykład w naszej Polskiej literaturze to scena z Chłopów w której skacząca z bolca na bolca Jagna przy aprobacie mieszkańców zostaje wypierdolona z wioski na taczce, i to na taczce z gnojem :P Piętnować, pokazywać dezaprobatę, karać po prostu takie wynaturzenia, zachowania trzeba - wtedy zostają one zakodowywane przez wszystkich jako ZŁE - teraz mamy czasy "przyzwolenia", kurwy wynoszone są na piedestały, nikt ich nie potępia, rozwiązłość seksualna jest oklaskiwana i mamy tego skutki :)

Edytowane przez lxdead
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Ok, nie chcę cie oceniać. Na podstawie własnych doświadczeń patrzę i pamiętam jak na chłodno mnie pewne tematy uruchamiały. Nie chcę się rozwodzić (znów haha - taki offtop) ale atmosfera podniety bo ktoś coś na jakimś filmie. Ta dziewczyna nie prezentuje jakiegoś innego podejścia niż omawiane tu od dawna na forum, nie jest inna niż amerykanki, azjatki itd - o to mi chodzi. O zbyt emocjonalną "guwnoburzę" nad tematem dość powszechym. Nie piję do ciebie wogóle tu - na wykopie dzieciaki mają teraz jazdę a i tutaj się to udziela niektórym, przez to biorą udział w tym temacie - zupełnie bez potrzeby.

 

Także jak najbardziej luzik, piąteczka. Trzeba trzymać fason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Heniek napisał:

Popełniła błąd bo poszła do łóżka z murzynem? A z Chińczykiem byłoby już ok?  :P

 

Poszła do łóżka z gościem, który ją nagrał, poszła po pijaku. Dała się nagrać, prawdopodobnie w trakcie igraszek, obcemu kolesiowi, który ze względu na swoje pochodzenie jest w grupie o podwyższonym ryzyku, że tak to politycznie poprawnie ujmę.

 

Heniek, mogłaby zostać Twoją dziewczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko @Mapogo czy jak zachipujecie ludzkość? (Czy tylko kobiety?) I Twój chip będzie wskazywał, że jesteś użytkownikom BraciaSamcy.pl, a wybranka (po sprawdzonym, niskim przebiegu, przekręconym u WilkiegoElektronika), stwierdzi hola hola przyjacielu... Ty kawalerze jesteś członkiem anty-kobiecego (btw duża głupota) forum. Pa Pa nie chcę Cię! 

 

To co? Szukasz dalej?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mapogo napisał:

 

 

Poszła do łóżka z gościem, który ją nagrał, poszła po pijaku. Dała się nagrać, prawdopodobnie w trakcie igraszek, obcemu kolesiowi, który ze względu na swoje pochodzenie jest w grupie o podwyższonym ryzyku, że tak to politycznie poprawnie ujmę.

Jasne, nie piętnujmy murzyna, ale dziewczynę, bo dała się nagrać.

Pochodzenie? Nie każdy murzyn urodził się i wychował w Afryce.

 

Heniek, mogłaby zostać Twoją dziewczyną?

Nie jest zbyt atrakcyjna, ani, jak już zauważyłeś, zbyt bystra.

 

Edytowane przez Heniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah. Najgorzej, ale też mam takich kolegów. 

 

Przepraszam, jednak zgodziłeś się z czymś takim. Wiec...

 

 

No wywieźli  ja z gnojówka, i co sie Panowie zmieniło?

Kurwa nic, zero, Null, więc to nie pomaga. Wiec, trzeba ogarnąć  siebie. A one niech sobie robią co tam robią...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lxdead napisał:

@Ksanti Przyznam Ci że ma to swoje dobre strony typu możliwość poznania "profilu" osoby z którą ma się styczność, pewnie i lepsze/szybsze poznanie karty zdrowia danej osoby przez lekarzy w szpitalu/przychodni itp.

Dokładnie. Mnie dodatkowo wkurza, że ludzie muszą się poznawać na pałe i zazwyczaj kompletnie do siebie nie pasują charakterologicznie. 

 

Cytat

ale faktem jest że każdy z nas byłby właśnie jak ta bezwolna świnia w chlewie, bylibyśmy do namierzenia przez służby/państwo/może i prywatne osoby w kilka chwil

Tak, jest to spore poświecenie. Jednak osobiście uważam, że prawdziwej wolności nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie. Tak w ogóle to czym jest wolność, kurła? Tam gdzie zaczyna się wolność jednego człowieka kończy się drugiego. Wolność s samej tej definicji jest raczej niemożliwa żyjąc w społeczeństwie. 

 

Cytat

Z tym piętnowaniem też przyznam Ci rację, dawniej się nie bawiono w jakieś "delikatesy" tylko w dość bezpruderyjny sposób traktowano takie osoby i pokazywane jednocześnie jakie są skutki takiego postępowania.

Jestem za tym aby takie jednostki izolować i wysyłać gdzieś do miejsca poza cywilizacją gdzie będą mogły żyć według swoich zasad odstających od normy.

 

Cytat

Chyba najlepszy przykład w naszej Polskiej literaturze to scena z Chłopów w której skacząca z bolca na bolca Jagna zostaje przy aprobacie mieszkańców zostaje wypierdolona z wioski na taczce, i to na taczce z gnojem :P

Haha, czytało się streszczenie w szkole średniej :D ale tak samo jak tytułowa "Lalka" B.Prusa wiadomo kim była :)

 

Cytat

Piętnować, pokazywać dezaprobatę, karać po prostu takie wynaturzenia, zachowania trzeba - wtedy zostają one zakodowywane przez wszystkich jako ZŁE - teraz mamy czasy "przyzwolenia", kurwy wynoszone są na piedestały, nikt ich nie potępia, rozwiązłość seksualna jest oklaskiwana i mamy tego skutki :)

Wychłostać po dupie bambusem xD

 

 

@emehcsfotuoog

W sumie tak obiektywnie to zawsze ma się do czegoś trochę emocji bo człowiek nie jest robotem. Jednak staram się podchodzić na chłodno bo kiedy emocje wygrywają to dochodzi do kłótni a humor zjebany do końca dnia. Jestem zdania, że nie każda dziewczyna jest aż na tak niskim poziomie. 

 

 

@zuckerfrei

Myślę, że tu nie chodzi o jakąś tam Polską dumę tylko o dbanie o miejsce, w którym się mieszka. Osobiscie nie chce aby w Polsce zrobił się burdel bo póki co tutaj urzęduje i prawdopodobnie będę szukał partnerki. Nie chce żyć samotnie bo to naprawdę jest ujowe przynajmniej dla mnie.

 

No ja chciałbym wiedzieć o partnerce jak najwiecej skoro mam wpuscić ją do swojej strefy życia. Im więcej ma się informacji tym lepsze wybory w życiu się dokonuje.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti ale one i tak bedą kręcić, kłamać, naginać prawdę! 

 

Chcesz systemu, dzięki któremu będziesz spał spokojnie, a spokojny sen, to trzeba sobie samemu zorganizować. To jest wtedy nasza męska siła. Też chcę fajnej Polski, ale to masz izolować wszytkie panny. Ona zaszkodziła sobie i tylko sobie.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie,

widzę, że gównoburza nadciąga więc dokładam do ognia.

 

1. Pan z wideo to  pan z PUA więc co w tym dziwnego, że pokazuje na filmie jak zaciągnął panią do wyrka?

2. Polska to jeden z niewielu krajów europejskich HOMOGENICZNYCH więc obcokrajowcy (inna narodowość,kolor skóry itp itd) to nadal "coś innego" więc dziewczyny na to lecą bo je to wyróżnia. Zresztą panowie też lecą na "coś innego" często.

3. Jak macie z tym problem to problem jest w waszym NIEDOWARTOŚCIOWANIU (w podświadomości) albo po prostu macie niskie SMV nad którym polecam pracować i wtedy też te WASZE Polki będą na was lecieć.

4. Polecam wycieczki poza granice Polski aby trochę ostudzić emocje.

5. Wprowadźcie zakaz Polkom spotykania się z innymi kolesiami spoza Polski i wybudujcie betonowy mur wokół granic.

 

Oj cieniutko panowie cieniutko...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator pogadamy jak np Twoja córka w wieku 17 lat umówi się z 30 letnim inżynierem (który w dowodzie ma 17 lat bo po drodze do Europy zgubił dokumenty), albo gdy wyjdzie z kolegą i koleżanką na piwo, wypije o dwa za dużo a jej znajomi w potrzebie ją oleją i zostawią na pastwę losu. Ciekawe czy wtedy będziesz zadowolony z tego że będzie miała szansę rozbić to polskie homogeniczne społeczeństwo.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Wiem, ale też lubię robić lasce shit testy w odpłacie, więc się wyrówna :D Trzeba próbować bo innego wyjścia nie ma, chyba, że śmierć.

 

Zdaję sobie sprawę, że nie ma łatwo. Masz rację, ze zaszkodziła sama sobie jednak obawiam się, że młodym sziksom moda może zlasować mózg. Stety lub nie to mój target i grupa wiekowa polowania. Sam jak byłem młodszy to popełniałem wiecej błędów tylko dlatego, że uważałem, że trzeba dostosować się do tego co robią inni.

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baron Ungern von Sternberg A co jeżeli, przychodzi typ do divy, a to córka kolegi...

 

Tu musi być odpowiednia rola rodzica. Pokazanie życia, bycie dla pociechy przewodnikiem, pokazać mu co jest dobre, a co złe... Może być i tak, że mimo ogromnego wysiłku w wychowanie, będzie lipa... Nigdy, nie mamy gwarancji... NiGDY i dlatego życie jest takie trudne i piękne zarazem. 

 

38 minut temu, Ksanti napisał:

No ja chciałbym wiedzieć o partnerce jak najwiecej skoro mam wpuscić ją do swojej strefy życia. Im więcej ma się informacji tym lepsze wybory w życiu się dokonuje.

 

Rób jak najbardziej, rób. Zachowuj się jak one, poprstu zacznij się bawić...bo gwarancji nigdy nie ma. Jak to sobie uświadomisz do żadna Cię nie złamie. 

 

Nie oczekuj od niej informacji. (Bedą fałszywe) naucz się kandydatkę "czytać" oraz obserwać ją i jej rodzinę. I wszytko sie da. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baron Ungern von Sternberg

 

Temat jest o uchodźcach czy o zaciąganiu kobiet do łóżka?

Pan z video-ma stronę w UK, akcent brytyjski więc na 90% urodzony w UK i paszport UK.

 

 

Moja córka - chciałbym aby w ogóle nie była dziewczyną na "jedną noc" (dla kogokolwiek)  tylko żeby się szanowała jako człowiek. Gdyby miała co wieczór innego Polaka w łóżku to ok?           Nie dla mnie.

                  A kogo by wybrała na dłuższą metę...myślę, że miałbym ograniczony wpływ tak na prawdę na jej decyzję po 18 roku życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, baron Ungern von Sternberg said:

@TheFlorator pogadamy jak np Twoja córka w wieku 17 lat umówi się z 30 letnim inżynierem

Nie do końca kumam do czego tu chcesz zmierzać. Chcesz jakoś magicznie zablokować migracje ludzi (abstrahuję od obecnego napływu - ten nie jest naturalny, sterowany wg mnie), żeby polki nie widziały "innych", czy chodzi ci o model społeczny i kierunek w jakim to idzie? No to racji nie masz. Chcesz zmienić model społeczny - tu kłania się "praca u podstaw", metodyczna, wykonywana ze świadomością. A o tą trudno jeśli większość się emocjonuje takimi tematami i umoralnia (która "moralność" jest tą najlepszą?). Takie ocenieanie dziewki z filmiku wpisuje się w trend emocjonowania bzdurami bez refleksji. W zdrowym społeczeństwie nie byłoby tej gównoburzy bo każdy naturalnie by to odrzucał i pomijał. Nie problem w filmiku tylko w nas jako społeczeństwie - ale tego nie zmienisz tak łatwo i szybko. A jak córka @TheFlorator bedzie się prowadzić to zależy od tego jak ją wychowa - to się nie dzieje samo, jak będzie świadomy i rozsądny to szansa na "zwiedzanie przyjezdnych kutasów" jest mniejsza - niezależnie od tego filmiku.

 

Reasumując - jesli kolejne pokolenia mają mieć inne podejście to nie poprzez zakrzykiwanie jakie to niemoralne - to za mało, potrzeba metodycznej pracy. Szkoda więc się emocjonować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.