Skocz do zawartości

Afrykanin chwali się, że łatwo zalicza się Polki [Wideo]


Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, TheFlorator said:

Jakby nie była z Polski to by było OK  i nie byłoby tematu ;)

Myślę, że w tym miejscu rozwiązałeś temat większości wpisów w tym wątku. A wogóle jakby niektórzy z forum do tajlandii pojechali to całkiem by im zeszło powietrze :)

 

PS: Bracia (niektórzy) nie obrażajcie się - hipokryzja jest zła i trzeba ją w sobie tępić.

Edytowane przez emehcsfotuoog
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, emehcsfotuoog said:

W zdrowym społeczeństwie nie byłoby tej gównoburzy bo każdy naturalnie by to odrzucał i pomijał.

Pięknie napisane, nie umiałem tego tak ująć. Moim zdaniem jeden z lepszych tekstów, ostatnio. Nie mam likeów od 13:00. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki puszczają się z czarnymi, za to np. biali Polacy są towarem ekskluzywnym dla skośnych kobiet w krajach Azji. Każdy kij ma dwa końce.

 

Gdyby moja córka co tydzień chodziła do wyra z innych facetem to myślałbym o niej tak samo źle nieważne jakiego koloru skóry by byli. Co prawda gorzej by było, jakby w Polsce zgrywała cnotkę, a na erazmusie w Afryce podbijała swoje ratio. Jeśli chciałaby ożenić się z ogarniętym murzynem, który potrafiłby o nią zadbać - spoko, bo czemu niby nie?

Edytowane przez Bart Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zuckerfrei napisał:

@baron Ungern von Sternberg A co jeżeli, przychodzi typ do divy, a to córka kolegi...

 

Tu musi być odpowiednia rola rodzica. Pokazanie życia, bycie dla pociechy przewodnikiem, pokazać mu co jest dobre, a co złe... Może być i tak, że mimo ogromnego wysiłku w wychowanie, będzie lipa... Nigdy, nie mamy gwarancji...

 

Gwarancji na co, że zostanie/nie zostanie divą? Dlaczego oceniasz takie kobiety? Przecież to ich wybór i jeżeli dobrze się z tym czuję nie powinieneś przypinać im łatki. Przecież, jeżeli się zabezpieczają to nikomu nie robią krzywdy. A może ta praca byłaby marzeniem Twojej córki. A jakbyś jej zakazał oddawać się za pieniądze to mogłaby się załamać i popełnić samobójstwo. Dostrzegasz jak bardzo jest to sprzeczne z tym, co pisałeś w poprzednich postach, a przecież to Twój sposób rozumowania.

 

Zuckerfrei, nie ma logiki w Twoich wywodach, ponieważ przestrzegasz przed ocenianiem, a sam wartościujesz postępowanie innych.

 

10 minut temu, TheFlorator napisał:

@baron Ungern von Sternberg

Moja córka - chciałbym aby w ogóle nie była dziewczyną na "jedną noc" (dla kogokolwiek)  tylko żeby się szanowała jako człowiek. Gdyby miała co wieczór innego Polaka w łóżku to ok?           Nie dla mnie.

                  A kogo by wybrała na dłuższą metę...myślę, że miałbym ograniczony wpływ tak na prawdę na jej decyzję po 18 roku życia.

 

Dlaczego nie dla Ciebie? A jeżeli ona by się w ten sposób spełniała jako kobieta? Dlaczego zakładasz, że w ten sposób uwłaczałaby swojej godności czy też nie szanowała? Może właśnie to sprawiałoby, iż czułaby się szczęśliwa. Nie zależałoby Ci na szczęściu córki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, emehcsfotuoog said:

Nie do końca kumam do czego tu chcesz zmierzać

Bo tak na prawdę temat jest o kolorach skóry i o emigracji a nie o tej pani.  :)

 

Ta pani tylko udowodniła, że sporo osób tutaj powinno popracować nad postrzeganiem własnej wartośći (SMV i w ogóle).

 

Co do mojej córki już pisałem:

"

Moja córka - chciałbym aby w ogóle nie była dziewczyną na "jedną noc" (dla kogokolwiek)  tylko żeby się szanowała jako człowiek. Gdyby miała co wieczór innego Polaka w łóżku to ok?           Nie dla mnie.

A kogo by wybrała na dłuższą metę...myślę, że miałbym ograniczony wpływ tak na prawdę na jej decyzję po 18 roku życia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, TheFlorator said:

Bo tak na prawdę temat jest o kolorach skóry i o emigracji a nie o tej pani.  :)

Spoko - pełna zgoda z mojej strony w tej kwestii. W tamtym wpisie odnosiłem się do autora cytatu trochę zachowawczo pytając o co mu biega tak naprawdę ;) Niestety przy takich tematach wychodzą kompleksy. Ale to i dobrze bo wiadomo nad czym pracować. O ile się chce nad nimi popracować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mapogo said:

Dlaczego nie dla Ciebie? A jeżeli ona by się w ten sposób spełniała jako kobieta? Dlaczego zakładasz, że w ten sposób uwłaczałaby swojej godności czy też nie szanowała? Może właśnie to sprawiałoby, iż czułaby się szczęśliwa. Nie zależałoby Ci na szczęściu córki?

 

 

2 minutes ago, TheFlorator said:

Bo tak na prawdę temat jest o kolorach skóry i o emigracji a nie o tej pani.

Chodziło mi o to, że nie chciałbym aby była "łatwa" niezależnie czy to Polak czy nie. Po prostu aby się szanowała. I tak starałbym się ją wychowywać bo mam takie wartości powiedzmy. Liczyłbym się natomiast z tym, że dziewczyny przechodzą dosyć mocny okres nastoletni (dojrzewanie) a później nie za bardzo się słuchają rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mapogo

Dla mnie brak gwarancji co zrobi kobieta to fakt, a nie kwestia oceniania... w ogóle nie rozumiem o czym piszesz, być może jestem prosty i niedouczony. Bo nie rozumiem Twojego postu. Może być kim chce, a ja córce chcalbym pokazać świat i ten dobry i ten zły... co zrobi w wieku 30 lat, mam nadzeje, że cos co ją uszczęśliwi nawet opierdalanie kiełbachy obcym. Zadowolony? Mogę stanąć na głowie, z wychowaniem na baletnicę, ale gwarancji, że ona nią bedze nie mam... Kumkasz?

 

Ja przestałem się okłamywać jak jest w życiu. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, baron Ungern von Sternberg napisał:

wypije o dwa za dużo a jej znajomi w potrzebie ją oleją i zostawią na pastwę losu. 

Daj spokój, laska leży z dupą wypiętą po wszystkim, koleś ją nagrywa a ta grzebie coś w telefonie. A jeszcze wcześniej rozkłada się w hotelu i nie wygląda na zagubioną w korytarzach "bo chciała iść do wyjścia a przypadkiem trafiła do tego samego pokoju, w którym nocuje czarny kolega poznany na mieście".

Lać na to ciepłym moczem. No i co z tego, że jego córka pójdzie w tango z 30 letnim inżynierem z Kongo? A upilnujesz? Tu jest kwestia wychowania. Jeden ch...j czy to Polak ćpun, wiejski bad-boy czy inżynier z Syrii. Jak będzie chciała to pójdzie w tango nawet z drążkiem zmiany biegów od malucha. Ludzie...

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, zuckerfrei said:

Dla mnie brak gwarancji co zrobi kobieta to fakt, a nie kwestia oceniania... w ogóle nie rozumiem o czym piszesz, być może jestem prosty i niedouczony. Bo nie rozumiem Twojego postu. Może być kim chce, a ja córce chcalbym pokazać świat i ten dobry i ten zły... co zrobi w wieku 30 lat, mam nadzeje, że cos co ją uszczęśliwi nawet opierdalanie kiełbachy obcym. Zadowolony? Mogę stanąć na głowie, z wychowaniem na baletnicę, ale gwarancji, że ona nią bedze nie mam... Kumkasz?

 

Ja przestałem się okłamywać jak jest w życiu. 

To do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Może być kim chce, a ja córce chcalbym pokazać świat i ten dobry i ten zły...

 

W takim razie kierujesz się jakimiś normami, które stosujesz przy ocenie, ponieważ potrafisz odróżniać zło od dobra, a więc wniosek jest tak, że też wartościujesz. Rozumiesz o co mi chodzi? Wcześniej oburzałeś się, gdy forumowicze oceniali tę dziewczynę, ale sam potrafisz odróżnić dobro od zła. Jedyny Twój problem polega na tym, że inaczej patrzysz na niektóre zachowania, ale TEŻ OCENIASZ. Nie zabraniaj tego innym, gdy nie robią nikomu krzywdy.

 

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

co zrobi w wieku 30 lat, mam nadzeje, że cos co ją uszczęśliwi nawet opierdalanie kiełbachy obcym. Zadowolony?

 

Współczuję.

 

1 minutę temu, TheFlorator napisał:

Chodziło mi o to, że nie chciałbym aby była "łatwa" niezależnie czy to Polak czy nie. Po prostu aby się szanowała. I tak starałbym się ją wychowywać bo mam takie wartości powiedzmy. Liczyłbym się natomiast z tym, że dziewczyny przechodzą dosyć mocny okres nastoletni (dojrzewanie) a później nie za bardzo się słuchają rodziców.

 

Dlaczego byś nie chciał. Załóż, że to jej marzenie. Ona nie byłaby łatwa według swoich wartości, a wina leżałaby po stronie społeczeństwa, które źle ją oceniało. Dlaczego to robiło i czy powinno się tego zakazać? Dlaczego myślisz, że bycie prostytutką to coś złego i z góry zakładasz, że to oznaka braku szacunku dla siebie? Widzisz do czego zmierzam. Istnieją pewne normy zachowania. My oceniamy, Wy inaczej, a jeszcze ktoś inny na swój sposób, ale nikt nikomu nie powinien zabraniać oceniania.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mapogo

Ta dziewczyna jest mi obca, córka jest z mojej krwi. To mam nie uczyć jej jeść, ubrać się? Jeździć na rowerze? Nie zabierać na wycieczkę nad jezioro? Malować z nią pieska? 

Co Ty chcesz mi udowodnić?

 

 

 

Ta dziewczyna zrobiła mało mądrze, ale mam to w dupie, nie interesuje mnie to. To jej sprawa. Mam to na końcu chuja. Ty natomiast z jej postępowaniem masz problem. 

 

Jestesmy z dwóch światów na to wychodzi, że to ja chodzę po ziemi...

 

Nie potrzebuje Twojego współczucia, gardzę takim tekstami. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wszystko nie obchodzi. Po co mam się czymś przejmować na co sam nie mam żadnego wpływu ludzie i tak zrobią co będą chcieli bo to oni muszą chcieć, jak to jeden użytkownik yt stwierdził "przygotowałem juz popcorn, wyczyscilem monitor, przewietrzylem piwnice i z nadzieja czekam na shitstorm" ja co prawda popcornu nie mam i musze iść już spać, ciekawe czy jutro tu będzie 10 str. heh a ta typiarka to brzydka i głupia bo murzyn wszystko chamsko nagrywa. Ta jej koleżka dużo lepsza. A murzyn chce sobie podbudować ego. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem ten film moim rowiesnikom (18-20 lat). 90% twierdzi ze to "przypadek raz na milion" :D Ale też strasznie się wzburzyli. Ja mam wywalone.

 

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Mam świadomość, że chipy to jest naturalna kolej rzeczy. Jestem za tym bo domyślam się jakie może dać pozytywne korzyści. Nad wadami się nie skupiam

Ciężko mi się zgodzić z takim podejściem. Właśnie dlatego można robić ze społeczeństwem wszystko co się chce.

 

 

@zuckerfrei @emehcsfotuoog Ja to widze tak: Ta chęć kontroli i wiedzy na temat kobiet która "ile i z kim" (te fragmenty o czipach itp.) Wynikają z jednego prostego powodu. Sporo osób na tym forum związała by się z kobietami na stałe gdyby nie "spierdole*ie kobiet" (ich zawyżone wymagania, rozwiązłość seksualna, wysokie ryzyko zdrady i wszystkie negatywy jakie występują w zachodnim społeczeństwie i zostały już wielokrotnie omówione na forum- mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi).

A patrząc na taki świat arabski (albo na dawne czasy zachodu) gdzie kobiety są trzymane krótko i takie zachowania jak na filmie wiążą/wiązały się z poważnymi konsekwencjami, wydaje sie ze można tam stworzyć w miarę zdrowia relacje dlugodystansową i mieć rodzinę.

Edytowane przez Carleon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Carleon said:

Sporo osób na tym forum związała by się z kobietami na stałe gdyby nie "spierdole*ie kobiet" (ich zawyżone wymagania, rozwiązłość seksualna,

Z drugiej strony połowa forumowiczów tutaj pochwala ruchanie panien, im więcej tym lepiej. Teraz konia z rzędem takiemu co stworzy z nimi rodzinę. 

 

Pannę wytropili już na wszystkich możliwych portalach, agresywny hejt.  Sfora zerwała się z łańcucha, ujada na wykopie i yt. 

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, zuckerfrei napisał:

Jestesmy z dwóch światów na to wychodzi, że to ja chodzę po ziemi...

 

9 minut temu, Les napisał:

Z drugiej strony połowa forumowiczów tutaj pochwala ruchanie panien

 Dokładnie i dlatego jest teraz taka dyskusja. @zuckerfrei reprezentuje kawalerów (chodzi mi o stan umyslu) i wydaje się być osobą która już się pogodziła z tym jak to wszystko wygląda w rzeczywistości.

Po drugiej strony bariery stoi np. @Ksanti i jego też rozumiem (nawet nie musi wszystkiego pisac) z racji tego samego? wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarleonJa natomiast jestem zdania że kobieta nie powinna mieć wielu partnerów seksualnych. To dotyka i degeneruje całe społeczeństwo. Potem wez znajdz tu żonę, jak panna robiła już wszystko , mnóstwo facetów żyje w pojedynkę dlatego, a woleliby mieć rodzinę. Tylko z porządną kobietą a nie latawicą. Druga sprawa to wychowanie, ojcowie nie potrafią wychować dobrze swoje córki. Bo sami są miękkimi fajami, bo "moja księżniczka", a to trzeba za pysk wziąść i pasem po tyłku.

A w ogóle żony szukać wśród Polek to wielkie ryzyko.

Jestem już po 40, z Polką raczej bym się nie ożenił, może z Ukrainką, Białorusinką.

 

Edytowane przez Les
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.