Skocz do zawartości

Afrykanin chwali się, że łatwo zalicza się Polki [Wideo]


Rekomendowane odpowiedzi

 

5 godzin temu, Themotha napisał:

Przyjąwszy to założenie, przyjrzyjmy się Polsce. Otóż Polska (i inne kraje słowiańskie), to przedziwne miejsce, w którym samice należą do najatrakcyjniejszych na świecie, samce natomiast to fizyczna i mentalna kwintesencja wąsa, paździerza, reklamówki z Biedronki, klapków Kubota, brakującej górnej lewej dwójki, golfa z niemieckiego szrotu przerobionego na gaz, śmierdzącej pachy, kreszowego dresu, kurtki ze skaju, poezji Rycha Pei, a nade wszystko  permanentnie spiętych pośladów, nie oszukujmy się 7/10 Polaków preferuję taki styl, wystarczy odwiedzić dowolne miasto o wsi już nie wspomnę

Jak czytam takie komentarz to się zastanawiam. 
Z kim ja tu mam do czynienia?
Obrażasz moich rodaków.
Mijam codziennie tysiące ludzi.
Obraz jak Ty przedstawiasz jest KŁAMLIWY i NIEPRAWDZIWY.
Odwiedzam miasta i nic takiego nie widziałem.

Ludzie są ładnie ubrani, stylowo i czysto.
Może mają brody ale są uczesane i zadbane.

Golfa z niemieckiego szrotu?
Nie te czasy.

KLAPKI KUBOTA?
O czym Ty piszesz chłopie?

Gdzie Ty mieszkasz?

Ile Ty masz lat że wiesz że Angielki to same kurwy?

Ręce mi opadają.

Dałbym Ci bana za obrażanie moich krajanów.
Polska i Polacy to najlepszy naród na świecie.

Nie będę Ci wyłuszczał Histori tego kraju i narodu ale weź skończ pierdolić waść

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Zły_Człowiek said:

Czy są jakiekolwiek POZYTYWNE memy o polakach? Nope!

Zasadniczo powstaje pytanie: czy potrzebujemy memów z internetu aby dowartościować się tą wątpliwą wartością? Ponadto nie wiadomo kto te memy tworzy. Co do opinii w świecie, to byłem kilka lat za granicą, nikt się ze mnie nie wyśmiewał. W angielskich portalach nie wyśmiewa sie innych narodowości. Owszem była fala ale przed głosowaniem o Brexicie.

 

W Polsce natomiast jest to popularne, przeważnie na gównoportalach typu w... , in.... "Polak to, Polacy tacy, Polki takie. Ostatnio doszło jeszcze " Ukrainiec to, tamto..." Wybieraja celowo złe informacje i wrzucaja gówno w wentylator. Potem ludzie to czytają i myślą że tak świat wygląda, bo wp napisało.

 

W dodatku te portale to sieczka i szum informacyjny, mający na celu dezinformację, w stylu " mieszkania będą drożeć", następny dzień " katastrofa demograficzna, mieszkania będą tanieć". Na polskich portalach tego nie ma, takiego jeżdżenia po narodzie.

 

Jeśli chodzi o Angielki, to twierdzenie o ich rozwiązłości jest grubo przesadzone.

 

Edytowane przez Les
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ThemothaCo do Angielek to cieżko powiedzieć. Większość "buja się" z Anglikami choć są czasami wyjątki tzw "mudsharks". Są to dziewczyny,które spotykają się tylko z kolorwymi. Jest to mniejszość ok 1/10, głównie z nizin społecznych. Przez około dwa lata mieszkałem w tzw akademiku(houseshare) z Anglikami oraz Anglikami. Co do Angielek to są strasznie nieufne do Polaków na początku. Potem było już lepiej ;) Na początku byłem trochę zaskoczony/zniesmaczony wyzwoleniem seksualnym dziewczyn. Po jakimś czasie zaczęłem korzystać z tych dobrodziejstw. Co do naszyń Pań na wyspach można napisać książkę na temat ich zachowań. Im dziewczyna pochodzi z mniejszej miejscowośći/wioski, tym większe prawdopodobieństwo "kolorowego" partnera. Z moich doświadczeń duża część związków/małżeństwa rozpada się po jakimś czasie, głównie z otwartośći Pań na nowe kultury. Znam około kilka par,które są ze sobą cały czas po przyjeździe do UK.

Edytowane przez Cichacz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łapinski napisał:

 

Jak czytam takie komentarz to się zastanawiam. 
Z kim ja tu mam do czynienia?
Obrażasz moich rodaków.
Mijam codziennie tysiące ludzi.
Obraz jak Ty przedstawiasz jest KŁAMLIWY i NIEPRAWDZIWY.
Odwiedzam miasta i nic takiego nie widziałem.

Tu koledze raczej chodzi o ,,obraz", stereotyp polaka w oczach młodych ludzi. Nie o co się obrażać, bo u mnie są tacy ludzie.

 

1 godzinę temu, Themotha napisał:

Druga sprawa, pierdolenie o SMV, tak jakby jakieś statystyki decydowały o mnie, nie to że się chwalę, ale z własnego przykładu najłatwiej mówić, w kobietach przebierałem jak w ulęgałkach a byłem zwykłym stażowym w restauracji (500zł/miesiąc) i jeździłem starym Civikiem z 91 roku, i co te Twoje smv??

SMV to nie tylko wygląd, ale i mindset, psychika czy zasobność majątku czy posiadania władzy w danej grupie.

SMV jest stosowane, by łatwo pokazać różnice miedzy osobami.

Jesteśmy wszędzie oceniani (a przez kobiety w szczególności) a SMV jest taką statystyką.

Można błędnie założyć u siebie wysokość tej statystki, ale sam widzisz, że łatwiej napisać laska z SMV 7/10, niż "taka średnia z średnim biustem, ale z ładną twarzą, tylko nos lekko za duży".

 

A że kobiety kierują się hipergamią to kłamstwo? No chyba nie!

My także szukamy najlepszej kobiety dla siebie, przecież paszteta nie chcesz? No właśnie...

 

Teoria statystyki SMV i hipergamii nie są idealne, ale mocno ułatwiają budowę właściwego obrazu wyboru i atrakcyjności u kobiet i pozwala na łatwiejsze oszacowanie ,,szans" u dam.

Teoria red pill jest ściśle powiązana z tymi określeniami, a to forum dość mocno promowało (przez pewien okres) tą teorię...

 

A co do angielek to może tak być, ale temat dotyczy polek, a w mediach polskich dość mocno promowany właśnie obcokrajowiec, a tępiony polak.

Angielki raczej w Polsce nie powinny nas obchodzić :)

 

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski 7/10 czyli 3 jest w porządku :P 

To nie obraza stary, to fakty, czy tego chcesz czy tego nie chcesz.

Gdzie Ty mieszkasz, ile masz lat? brakuje jeszcze ''Co Ty gnoju wiesz o życiu'' :)

 

Widać że Ty jesteś duuużo starszy, świadczy o tym fakt że powoli niedowidzisz, bo ja wyraźnie pisałem z rozmów ze starszymi osobami innych narodowości że ciepło wyrażali się o Polsce, z czym się absolutnie zgadzam, ale tego nie widziałeś albo nie chciałeś zauważyć, ale zawalasz mnie jednym zdaniem, wyrwanym z kontekstu i uważasz się za ''snafce'' życia, wyluzuj chłopie i nie spinaj się, bo idealnie podpadasz pod stereotypowy obraza typowego Polaka który ma spięte poślady

@Zły_Człowiek potrafił zauważyć co i jak.

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha Dodam tylko że:

 

SMV u facetów składa się z:

wygląd, mindset, psychika czy zasobność majątku (zaradność) czy posiadania władzy.

 

a u kobiet:

-Głównie wygląd naturalny, + umiejętność DOBREGO makijażu i fryzury, styl ubierania (czy spójnie) zdrowie cery itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek absolutnie się z Tobą zgadzam, te cechy się zamieniają czasami miejscami u faceta, dlatego dałem przykład, byłem biedny, nie miałem siana, stare auto, ale psychikę miałem jak stal, w dodatku swoją postawą pokazywałem że z pierwszej łapanki nie jestem, co było widać w oczach przechodniów, kobiet itd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Les napisał:

Zasadniczo powstaje pytanie: czy potrzebujemy memów z internetu aby dowartościować się tą wątpliwą wartością?

Tu nie chodzi by nas chwalili, tylko robią nam fałszywą reklamę, a ludzie (polki i reszta świata) w to wierzy. :(

24 minuty temu, Les napisał:

 

W Polsce natomiast jest to popularne, przeważnie na gównoportalach typu w... , in.... "Polak to, Polacy tacy, Polki takie. Ostatnio doszło jeszcze " Ukrainiec to, tamto..." Wybieraja celowo złe informacje i wrzucaja gówno w wentylator. Potem ludzie to czytają i myślą że tak świat wygląda, bo wp napisało.

Tak dodajmy do tego wykop czy pewną stronę z obrazkami z neta. Czy na fb.

24 minuty temu, Les napisał:

 

W dodatku te portale to sieczka i szum informacyjny, mający na celu dezinformację, w stylu " mieszkania będą drożeć", następny dzień " katastrofa demograficzna, mieszkania będą tanieć". Na polskich portalach tego nie ma, takiego jeżdżenia po narodzie.

 

Nie ma, bo to są typowe ,,informacyjne" ale zobacz na te młodzieżowe....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam przesadzacie z tymi memami. Za granicą nie wiedzą zbyt dużo o Polsce. Jedynie tyle, ze jest jakiś tam Lewandowski, Wałęsa i JPII. A poza tym to żyją tutaj misie polarne i jest wiecznie zima. No plus jeszcze w mediach mówią o tym zamieszaniu z narodem wybranym i holokauście. Memy tworzą różni dziwni ludzie od hejterów aż po śmieszków. Poza Polską zapewne nie są znane. Wmawia nam się kompleksy i poczucie bycia gorszym a na zachodzie na odwrót nawet jeśli są gorsi od nas. Tam jest więcej januszowania niż w PL tylko z tą różnicą, że są bogatszymi Januszami. W Anglii akurat nie byłem ale jeśli to prawda co pokazują w tv i internecie to żyją tam prawdziwi kretyni. Mimo to nikt tam sobie nie dopierdala a u nas zawsze znajdzie się ktoś kto nas skłóca. Nie zdziwiłbym się gdyby to była odgórnie celowo siana propaganda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Pracując fizycznie na dworze, rozmyślałem nad tym tematem.

A jako że moja nazwa nie wzięła się znikąd, to opracowałem plan :) 

Doszedłem do ciekawych wniosków: 

 

 

1.Najwięcej tracą hejterzy. Tak, dobrze macie odbiorniki ustawione, już ,,pokazuję i objaśniam":

a) Hejterzy powodują cierpienie pani na świadomości - ale! nabijacie jej EGO na podświadomości! Dlaczego? Albowiem laska widzi, że hejterzy mają ból dupy o nią - czyli MOGĄ być... zazdrośni! (tak loszko logika! One zawsze znajdą wytłumaczenie!)

b ) Hejterzy niejako POTWIERDZAJĄ obraz polaka Janusza z wąsem - właśnie ,,zazdrością'' ! Więc im więcej hejtu, tym bardziej będzie ,,robiła nam na złość" i będzie bardziej upierać się na obcokrajowca - tak jak dziecko gdy mu czegoś zabronisz - zakazane smakuje najlepiej. Brzmi znajomo?

c) Jako hejeter musisz liczyć się z tym, że może pani ciebie obwiniać oto, że jej się nie udało, lub/i może się zabić. Chcecie tego?

d) Jako hejter tracisz w oczach pani - stajesz się ,,dzieckiem", który nie rozumie ,,wielkiej miłości" i stajesz się jej wrogiem - nie ma znaczenia, czy masz logiczne argumenty, czy nie, ona już na zawsze będzie twoim wrogiem - więc teoretycznie może robić ci zły PR (jak ciebie zna)

e) Jako że stajesz się jej wrogiem, licz się całkowitym uniemożliwieniem stworzenia związku z jej znajomymi czy z jej rodziną - bo będziesz miał mocno osraną opinię.

f) Jako hejter możesz zostać przez panią oskarżony - a jak ci udowodnią to masz przesrane.

g) Hejtem niczego nie zmienisz, tylko tracisz. Nie powstrzymasz jej.

h) Ona wykonuje tylko swój biologiczny program - programowanie społeczne + biologia powoduje, że polka bardziej chce obcokrajowca. :( 

 

2.Jak można więc nasze panie (będące w naszym otoczeniu) ,,zniechęcić" do obcokrajowca?

Robiąc dokładnie odwrotnie!

a) Chwaląc ją że jest odważna! Z uśmiechem gratulować gustu! (szczerze czy nie, nie ma znaczenia!)- Ty pokażesz że masz dystans i wysoką samoocenę przewagę a Pani dostanie zwarcia styków. Ty nabijasz sobie punkty, a pani... nie dostanie podbitego EGO! A cześć świadoma będzie zadowolona. I ciebie zapamięta pozytywnie.

b )Dzięki punktowi a) , Pokazujesz że masz klasę, jesteś tolerancyjny i otwarty więc ,,niszczysz" obraz polaka z wąsem. (a jak dbasz o samorozwój.... to efekt kontrastu będzie mega).

c) Chwaląc ją, ona nie będzie ciebie obwiniała, a jak jej się nie uda czy odwidzi, ona będzie pamiętała, że życzyłeś jej najlepiej - więc masz szansę by z niej uczynić fuck friend czy swojego orbitera (i wcale nie musisz jej ruszać!).

d) Jak ona będzie twoim orbiterem, to nabijesz sobie +100 do zajebistości - bo ona może będzie zainteresowana - i jak wybierze ciebie - to inni będą mięć obraz ciebie jako lepszego od obcokrajowca, bo ona wolała ciebie niż niego (a potencjalne laski same dopowiedzą sobie,  w czym możesz być lepszy... :) ).

e) Będąc jej przyjacielem - masz szansę poznać jej koleżanki - a że ,,wygrałeś z obcokrajowcem" będziesz miał fejm i może sobie wyrwiesz najlepszą :D

f) Nic ci nie grozi prawnie, a masz pozytywny PR.

g) Nawet jak ona ostatecznie pójdzie w tango z obcokrajowcem, to zrobiłeś siebie na pozytywną osobę i może dzięki temu wyrwiesz lepszy towar. A będzie o jedną ,,zdrajczynię" mniej! :D 

h) Im więcej takich jak my, tym częściej Polki będą wybierać Polaków - gdyż będziemy lepsi pod wieloma względami, a panie zastanowią się kilkakrotnie czy to taki dobry pomysł brać obcokrajowca....

 

Więc sami widzicie, sprytny plan, co nie? :D

Tak naprawdę, mało co zrobimy, a laski same sobie dopowiedzą czemu jesteśmy lepsi... :D 

Jak hejterzy nic nie osiągniemy z wyżej wymienionych powodów. Bo będziemy ,,dziećmi", ,,rasistami" czy ,,przegrywami".

 

Sam się przekonałem, że jak panie na kogoś się uprą, to będą łazić po trupach do celu, nieważne czy jesteś jej ojcem, bratem, matką, sąsiadem - staniesz się jej wrogiem!

 

W podobny sposób ,,straciłem" siostrę... to wiem co mówię... opiszę to kiedyś.

Pozdro!

 

 

 

<zgłoszone do połączenia postów>

 

TLDR:

-Hejtując taką panią, okazujemy słabość, gdyż ukazujemy strach przed kimś innym, a ona czuje podbicie EGO - więc hejtem wręcz zachęcamy, by brała obcokrajowca (Strach ,,bety" przed ,,alfą"). :(

-Ukazując ,,lajka" takiej pani (szczerze czy nie, nieważne) możemy zyskać wiele możliwości, zniszczenie stereotypu polaka z wąsem i pozytywnego PR - ważnego przy podrywach. :D

 

@Ksanti

18 godzin temu, Ksanti napisał:

Eee tam przesadzacie z tymi memami. Za granicą nie wiedzą zbyt dużo o Polsce. 

No i właśnie ludzie dowiadują się o nas właśnie z.. memów. Nikomu nie chce się sprawdzać, czy to prawda czy żart. Więc pozwalamy na zły PR, a podświadomość pań przyjmuje te obrazy jako prawda absolutna. :( Bo te memy wywołują śmiech, więc panie związują ten obraz na stałe....

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radeq napisał:

No właśnie jest odwrotnie, mieszanki są z reguły zjebane, np mniej płodne. 

No chyba nie, bo gdyby tak było, to nikt by nie zakazywał kazirodctwa, gdyż dzieci byłyby najzdrowsze, a wiemy, że tak nie jest :D

To nie jest ,,Gra o Tron" że kazirodztwo dało SAME zdrowe dzieci :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha W Londynie za białymi. Czarni są we friendzonach. Jak małpki, z którymi można pogadać na piwie, pośmiać się. Mało widzę par czarny+biała. A jak już to najczęściej jakaś wschodnio-europejka. Angielki czują pismo nosem, że w większości to nieroby :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.