Skocz do zawartości

Poznana kobieta, wyznaczanie miejsca spotkania.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia. Poznałem pewna kobietę na jednym z portali randkowych. Po rozmowach telefonicznych i pisaniu, przyszedł czas na spotkanie w cztery oczy. Propozycja padła z moje strony, dama zaakceptowała, lecz pewien szkopuł mnie zdziwił. I zalaczyla się lampka w mojej głowie. Planowałem spotkać się w jej mieście, lecz dziewczyna stwierdziła, że woli się spotkać w innym miesjcu gdzie nie mieszka. Dodam oczywiście zapytanie z jej strony, czy to dla mnie problem? Odebrałem to z początku jako brak szacunku co do mojej osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ma lat? Jeśli starsza od ciebie, to może być mężatką. One obawiają się, że w swoim mieście mogą być przyłapane z innym mężczyzną.

Jeśli nie, to nie przejmuj się. Skoro mieścina, w której macie się spotkać jest po drodze do miejscowości skąd dziewoja pochodzi, to chyba lepiej, prawda? ;) 

1 godzinę temu, Still napisał:

Odebrałem to z początku jako brak szacunku co do mojej osoby. 

Na tym etapie raczej niepotrzebnie. Gdybyś spotkał się z nią parę razy i porozmawiał na ten temat, wtedy mógłbyś wysnuć jakieś wnioski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mężatką. Jest młodsza ode mnie,  lecz ma córkę. W między czasie jak napisałem tego posta, dostałem kolejna odp, że dziwnie by się czula jak by ją córka zobaczyła ze mną. Dodam, że 10 letnia córka, sama nie chodzi po mieście, tylko pod opieką taty;) Pozatym chodzi tylko o zwykła kawę. Zwyczajnie w świecie, poczułem się jak by mnie odebrała nie zbyt poważnie. Na kosmite nie wyglądam, jestem odpowiedzialnym i poważnym facetem jak na swój wiek przypada. Więc w czym problem ??? 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam brak szacunku. Moim zdaniem chce się spotkać na neutralnym gruncie. Może obawia się, że ktoś ją przyczai i będzie gadanie. Może musi wybadać, czy jesteś ok, żeby się z Tobą potem pokazać "na legalu", szuka dobrego taty.

Edytowane przez Lethys
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa... dlaczego niemal wszyscy nagle z byle pierdoły robią brak szacunku? Trochę dystansu do samego siebie i kobiet.

 

Nie idziesz na swój ślub tylko na pierwsze spotkanie i kawę - można wybrać miejsce spotkania odpowiadające dwóm osobom. Jak kobieta nie będzie się czuła komfortowo, z jakichkolwiek względów, w miejscu, które narzucisz to myślisz, że będziesz się dobrze bawił podczas tego spotkania?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kingboss napisał:

Na portalach randowych tak się mówi na sex przygodę (Robienie Rogów )

Tutaj z tobą się nie zgodzę. Od dawna obserwuje forum. Śledzę audycje Marka, czytam jego książki. Analizowałem posty @długowłosego na temat randek itp. Na nowo poznana kobietę i spotkanie z nią, przychodzę z myślą jak by było już po sexie. To pozwala mi czuć się swobodnie w jej towarzystwie, nie myśleć o jej tyłku tylko to co ma do zaoferowania swoją osoba. Parcie na sex, daje klapki na oczy i nie myśli się racjonalnie.

@Krugerrand podobno Pan zdradził i nie udało się odbudować związku. Rozstali się 3 lata temu, w między czasie pani, miała już jeden związek za sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważnie, ja osobiście teraz unikam mamusiek. Nawet jakby niewiadomo jaka gorąca mamuśka obiecywała, że tylko seks to nie chce mi się wierzyć, żeby tam drugiego dna nie było. Zwłaszcza jeśli niedawno po rozstaniu i średnio sobie radzi. Ale z drugiej strony polecam poprzyglądać się - cenna lekcja. Just be careful and concious ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś powód, tylko jej znany, przez który chce się spotkać w innym miejscu. Szkoda czasu na zgadywanie. Umów sie w innym i działąj. Jak zacznie kręcić przed umówionym (w  wygodnym dla niej miejscu) spotkaniem, to wtedy będzie to oznaczało brak szacunku do cb i  Twojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.