Skocz do zawartości

Pytanie do kobiet. Broda u faceta.


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w kropce. Zastanawia mnie kwestia zarostu u faceta w oczach kobiety. Pupcia jak u niemowlaka czy 5cm broda jak u wyznawcy islamu? Zawsze uważałem, że świeżo ogolony facet jest elegancki i tym wyraża szacunek dla niewiasty. No ten program jest wgrany przez mojego ojca, wiem. Lubię też u siebie 3 dniowy zarost. Ale w TV pokazują, że laski lecą właśnie na takie bardzo bujne brody. Kasiu, Patrycjo, Weroniko, weź swojego misia na spaghetti. Czy po kolacji też będzie taki sexowny? Nie, to nie żart, na poważnie pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq, facet, który się boi własnego cienia nie doda sobie odwagi brodą. To widać w mowie ciała. Nie w brodzie. Zawsze czułem się pewniej świeżutko ogolony. Ale panie często wybierają bujnego brodacza, może to taki atawizm. Bo jak z brodą to silniejszy. Uważam, że nie, to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence, no widzisz. Nawet nie byłaś świadoma, że wolisz tak naprawdę mnie. A tak długo opierałaś się temu uczuciu.:P. Dopiero ja Cię musiałem oświecić w tej kwestii. Wiesz? Lubię oświecać.

 

@Maarcin_05, wbrew pozorom, taki wyznacznik faceta jak broda nie jest kwestią mody. Jedna to lubi, druga nie znosi. Moda to jest długość nogawki. Dlatego zapytałem kobiety o zarost twarzowy. Przeraziło mnie to, że wiele kobiet chciało się spotkać z tym Białorusinem, z programu Take me out. Nie, nie jestem zazdrosny, ale zastanawia mnie czemu kobieta reaguje tak gorąco na zbyt długą, niechlujną brodą. Ale w sumie są faceci, którzy się jarają buszem między nogami kobiety.

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maarcin_05 napisał:

To taka moda, która przeminie jak każda.

Żadna moda nie trwa wiecznie.  Coś jest trendy i wszędzie można spotkać kopię celebrytów wykreowanych przez media. Była moda na wąsy i dzwony - przeminęła, na irokeza - też już wygasa, coraz mniej widać mężczyzn i kobiet z takim cięciem włosów, więc zapewne i ta moda na "islamistę" przeminie.

 

Zarost u mężczyzn był obecny zawsze i o ile był on wynikiem naturalnego wzrostu wynikającego z zapracowania lub dłuższego nieogolenia w skutek braku czasu, lub klasycznego podejścia, że ma być tylko raz w czas przystrzyżony, wyglądał męsko i pociągająco.

 

Natomiast ten dzisiejszy zarost na siłę stylizowany na "islamistę" według mojego odczucia, odbiera facetom męskość. Taki miszmasz wizerunkowy, broda jak u drwala, a na dupie rurki i kolorowe skarpetki.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence, kocie, przecież znamy się z Tindera. Napisałaś zdesperowana do mnie, biednego misia. Powiedziałem, że mam to, to i to. A kiedy spytałem co oferujesz w zamian, powiedziałaś, że jesteś zwariowana, uwielbiasz podróże i lubisz buszować na Pudelku. Po tym Cię poznałem. W sumie lubię jak kobieta ma dużo do zaoferowania.:lol:

 

Marek coś pogmatwał w tym forum, wyświetla mi się, że jesteś starsza stopniem. Ta zniewaga krwi wymaga. Nigdy nie służyłem pod kobietą. Zawsze byłem generałem.

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metody jeśli się dobrze czujesz z takim zarostem to ok. I jeśli wali Cię co mówią inni to tym bardziej ok. Jeśli ogarniasz to i daje Ci to pewność to tak trzymaj. Tobie może pasuje. Mi nie, po 5 dniach facjata swędzi mnie jak diabli i muszę ogolić. Byłem ciekawy zdania niewiast, jak one to odbierają. Chyba mamy mało kobiet na forum, oprócz Florence, żadna nie podjęła tematu. Nie mają chłopa czy nie maja zdania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Magician napisał:

Mi nie, po 5 dniach facjata swędzi mnie jak diabli i muszę ogolić.

Normalne. Potem przejdzie i nic nie swędzi.

 

Jak zarost może dodać pewności siebie ? Nawet milion dolarów nie da pewności siebie, a jedynie jego marne ochłapy, marne fundamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amanda, to prawda. Wydaje nam się, że coś nam nie pasuje a tu nagle 'on jest ten jedyny'. Niezbadane są wyroki boskie. Ale awatar masz przerażający. Wiesz? Bałem Ci się odpisać trochę. Nie umiesz dodać jedynek chociaż w fotoszopie? Jak Stulejman Cię zobaczy to Cię zbanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magician napisał:

kocie, przecież znamy się z Tindera. Napisałaś zdesperowana do mnie, biednego misia. Powiedziałem, że mam to, to i to. A kiedy spytałem co oferujesz w zamian, powiedziałaś, że jesteś zwariowana, uwielbiasz podróże i lubisz buszować na Pudelku. Po tym Cię poznałem. W sumie lubię jak kobieta ma dużo do zaoferowania.:lol:

No tak, już sobie przypomniałam. Wydawałeś sie taki inny niż wszyscy i wyjątkowy. :D Niestety wysłanie mojej fotki na priv zweryfikowało Twoje zainteresowanie, wiec dziwne, że sie odezwałeś (przekonało Cie moje wnętrze?)

Czyżbyś nie lubił kobiet o nietuzinkowej urodzie i wyróżniającej sie w tłumie figurze? :unsure: 

Teraz, Magician napisał:

Marek coś pogmatwał w tym forum, wyświetla mi się, że jesteś starsza stopniem. Ta zniewaga krwi wymaga. Nigdy nie służyłem pod kobietą. Zawsze byłem generałem.

Stopień adekwatny do doświadczenia (na forum). :P Ciesze sie tylko, że te zmiany dotyczące starszych użytkowników odnoszą sie do mężczyzn.

Nie zniosłabym "Starszej Samicy". :D

Ps. Z tym "kotem" to trafiłeś, bo ktoś bardzo często sie tak do mnie zwracał. :lol:

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Łapinski napisał:

Wszyscy dookoła się zakochują tylko mnie cały czas omija ten amor z miłosną strzałą

Mam tak samo od jakiegoś czasu. :D Z tą różnicą, że powiedzmy coś tam mnie trafia, :D ale albo jest nieodpowiedni albo zauroczenie mija tak szybko jak sie zaczyna

i przeważnie obojętnieje lub/i facet zaczyna mnie nudzić, a w najgorszym przypadku irytować i trzeba sie ewakuować. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski, też idę spać. Zostałem opuszczony przez wszystkich. Nikt mnie nie kocha, podłe samice. Żadna nie chce porządnego, kochającego, miłego faceta. Nie mam rurek, ale to też nie pomogło. Kobieta woli 2.10. Ale jak zapytać o wagę to jest zwariowana 90tka

 

@Florence, nie powiesz, że kiedyś facet tobą się znudził.Ty zawsze jesteś 12/10. Nie, nie jesteś.

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prawdzie nie miałam do czynienia z brodaczem, wiec nic nie wiem na ten temat ale broda to identyfikator najlepszych. Żeby nie być gołosłowną: Stwórca, św. Mikołaj , amerykańskie konserwy. Tak więc taki rasowy brodacz kojarzy się z mocą, prezentami i umiejętnością rąbania drewna. Także wiesz…

2zxm8ib.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magician napisał:

nie powiesz, że kiedyś facet tobą się znudził.Ty zawsze jesteś 12/10. Nie, nie jesteś.

To nie tak. :) Wydaje mi sie że prędzej to ze mną jest coś nie tak. Ja nawet nie chce ich bliżej poznać. Wynajduje coś i w pewien sposób uciekam (albo oni uciekają :D) lub jestem obojętna.

 

Chyba po pewnych przeżyciach i ostatnim związku całkowicie zablokowałam sie na jakieś bliższe relacje, nie chce tak jak kiedyś zbyt mocno sie zaangażować (- szczególnie pod koniec destrukcyjne relacje). 

Ale ostatnio widzę pewne pozytywne zmiany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.