Skocz do zawartości

Pytanie do kobiet. Broda u faceta.


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

@Florence,ja Cię rozumiem. Też jestem wybredny. Nie masz miseczki D? Dziękujemy pani. Ja lubię panie z dużym cycem. I co mi zrobisz? Osobiście lubię tłamsić taką miseczkę.

 

Jestem uczniem Tolle i Spiry i Mooji. Znasz tych panów? Zawsze zastanawiam się czemu żadna kobieta nie jest duchowo nastawiona. Żadna nie stworzyła żadnej religii.

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Akurat jeśli o chodzi o cycki to nie mam kompleksu dotyczącego wielkości piersi, ale rozmiaru miseczki tu pisać nie będę. :D I zapomniałeś o obwodzie podając rozmiar, bo też jest bardzo ważny. ;)

 

Nie wiem czy jestem wybredna, w pewnym sensie może tak, ale po prostu nie chce niczego na siłe.

Chyba zboczyliśmy z tematu. :)

 

 

O Tolle słyszałam, mój były później zaczął interesować sie rozwojem duchowym i lubiłam słuchać. :) Ja coś tam zaczęłam od niedawna, ale zainteresował mnie głównie Osho

i planuje w najbliższym czasie przeczytać jakąś jego książkę...wstępnie albo "zdrowie emocjonalne" albo "miłość, wolność, samotność". :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence, kobieta zawsze uważa, że ma za małe cycki. Mi wystarczą D.

 Kobieta jest zawsze wybredna, napisałem, że jestem wolny, wysoki, elokwentny, zabójczo inteligentny, hehe. Aha, bez dzieci, 40letni mlody. A Ty nie chciałaś ze mną śniadania. Cóż, słowo do Marka i nie cię tu. I co narobiłaś?

 

Kiedy swojej kobiecie zacząłem mówić o Osho, Tolle, Mooji. Od razu ze mną zerwała. Uznała, że jestem szalony. Nic nie zrozumiała z Tolle, a to numer 1 nauczycieli duchowych 2017.

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magician napisał:

, kobieta zawsze uważa, że ma za małe cycki.

Widocznie jestem "inna". :D

 

Teraz, Magician napisał:

zawsze wybredna, napisałem, że jestem wolny, wysoki, elokwentny, zabójczo inteligentny

Mi te cechy co wymieniłeś ogólnie  nie przeszkadzają u mężczyzn, zaakceptuje, :lol: ale nie szukam. :D

Teraz, Magician napisał:

. Cóż, słowo do Marka

Yhmm jasne... :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MagicianAleż bezpośredniość...:lol:

Jak można określać wielkość piersi kalibrem? :lol: 

25 minut temu, Magician napisał:

.A tak w ogóle to nie mam brody. Lubisz mnie?

Oczywiście, lubie wszystkich braci z forum( poza jednym wyjątkiem), a jak bez brody to już w ogóle... :rolleyes::D

13 minut temu, Magician napisał:

nie chce. Ma Janusza. Buu

Zawsze można próbować. :D

17 minut temu, lxdead napisał:

Przejdźcie może na priva, co :D ?

Wiedziałam, że zaraz ktoś to napisze. :D

Nawet w regulaminie, coś chyba pisało o prowadzeniu rozmów nie na temat. :P

 

 

Lece spać. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician E tam, przecież to piękna aktorka jest, nie widzisz? Seksbomba! :D Mój awatar stanowi najdoskonalszą egzemplifikację dysonansu poznawczego, którego doświadcza każdy z nas, zwłaszcza w dziedzinie zwanej roboczo miłością. Nic lepiej mi nie pasowało na tym forum :P. Tylko dystans może nas uratować!

 

@Łapinski A po co Ci zakochanie? Toż to gorsze niż sraczka jest! 

 

@Florence "Miłość, wolność, samotność" serdecznie polecam! Otwiera głowę niesamowicie :wub:.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ksanti napisał:

Jak ma się szeroką szczękę to na gładko. Wąska szczęka lepiej zapuścić lekką zadbaną brodę.

To całe czy nosić brodę czy nie itd to kwestia jednego - dopasowania do siebie oraz PODKREŚLENIA swoich atutów i UKRYCIA swoich wad. Tak jak niektóre panie eksponują biust, bo jest ich atutem, tak samo mężczyzna powinien np: eksponować zarost, zwłaszcza jeśli ma ten zarost gęsty i zadbany. Tu trzeba doczytać o kształtach twarzy (tak jak przy fryzurach) i do tego sobie dobierać resztę, tak, żeby uwidocznić zalety. Tu masz np pokazane:

http://www.facetemjestem.pl/stylizacja-brody-i-zarostu-ksztalt-twarzy/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Amanda napisał:

Ja nigdy za brodami nie przepadałam, a zakochałam się na zabój w brodaczu. Nie ma reguły :).

Bo Wy po prostu dużo gadacie/pierdolicie jak ma być itd, a jak przyjdzie konkretny ziomek, złapie za włosy albo się postawi to wszystko to idzie w pizdu :) 

Lubię takie agentki co to stawiają wymagania, ja zlewam, a potem "kurde nie wiem jak to się dzieje, że tak mnie ciągnie do Ciebie". 

 

Edytowane przez radeq
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq Wiesz co, powinno się mieć jakąś wizję, lub choćby świadomość tego, czego się nie chce, ale wygląd to akurat kwestia drugorzędna. Ja przed wejściem w mój obecny związek postawiłam sobie pytanie, jak chciałabym się czuć, a nie czy gość ma być wysoki, niski, z brodą czy łysy. Nie mam wymagań i oczekiwań. Bardziej mocne granice i szacunek do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zarost jest zadbany i dopasowany to nikt nic nie ma do gadania. Przystojniak i koniec. Niektórym nawet broda jest wskazana.

 

Wąs ma coś w sobie. Kiedyś trzeba będzie pomyśleć nad zapuszczeniem. :)

 

 

Edytowane przez Johnsons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.