Skocz do zawartości

Niemiecka odpowiedź na plagę gwałtów - spodnie z kłódką i alarmem


Rick

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając internety chwilę przed pójściem spać, natrafiłem na ciekawy artykuł, opisujący nowoczesny sposób niemieckich polityków walki ze zbyt agresywnym "wzbogacaniem kulturowym", przez "lekarzy i specjalistów" z krajów islamsko-afrykańskich.

Cytat

 

W ubiegłym roku szef niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych przedstawił raport, z którego wynika, że aż o 50% wzrosła liczba przestępstw seksualnych.

 

Rozsądek podpowiada, że trzeba temu zaradzić. Niemieckie media znalazły rozwiązanie! Choć brzmi to jak mało udany żart, zdarzyło się naprawdę. ZDF na swojej antenie promuje spodnie z kłódką i alarmem, który zaalarmuje o kobiecie będącej w niebezpieczeństwie.

 


Poniżej filmik prezentujący w praktyce działanie tego poprawnego politycznie niemieckiego "pasa cnoty"
 

Moje przemyślenia:

Teraz na pewno wszystkie niemieckie kobiety mogą czuć się bezpiecznie na mieście. Zerwanie sznurka spodni spowoduje przecież piszczenie alarmu, który pomoże się zorientować gwałconej, że jest gwałcona, a kłódka "uniemożliwi" napastnikowi dostęp do waginy ofiary. Pomijając najważniejszy fakt, że spodnie można po prostu rozerwać, więc czynią ten wynalazek bezużytecznym - reszta jest w porządku.

A co, jeżeli napastnik sobie loda zażyczy? Moją sugestię dla ZDF-a jak zabezpieczyć buzie Niemek przedstawię tym oto obrazkiem:

Znalezione obrazy dla zapytania kulka do ust
Oczywiście niech nie zapomną o tej samej kłódce na szyfr przy zapięciu jak również alarmie, który przy próbie nieautoryzowanego dostępu poinformuje o tym niczego nieświadomą właścicielkę buzi.

Nie zapomniałem również o paniach, które chcą zapobiec bycia macanymi po swoich piersiach i zabezpieczyć się np. przed "Hiszpanem".

Znalezione obrazy dla zapytania women breastplate

Plus do tego rzecz jasna dwie kłódki i obowiązkowy alarm, jak w przypadku dwóch wyżej wymienionych urządzeń. 

Teraz sobie zmontujcie oczami wyobraźni (albo photoshopem) wszystko w całość i wyjdzie wam obraz niemieckich kobiet w niedalekiej przyszłości ;)


Dobrze, że Niemiecki rząd zwalcza skutki, zamiast zająć się przyczynami - oj nie zaraz, przecież powinno być odwrotnie!

Edytowane przez Rick
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żeby była wojna, konflikty zbrojne etc, ale czasem mam wrażenie, że jak za długo jest za spokojnie, to ludziom odpierdala konkretnie, albo przynajmniej spory procent ludzi i zamiast cieszyć się z dobrodziejstw spokoju i bezpieczeństwa degeneruje się duchowo i umysłowo czego dowodem jest już nawet nie tyle ten "wynalazek" ale fakt jaki proces myślowy musiał zajść w głowie "wynalazcy" żeby na coś takiego wpaść, też zdarza mi się mieć głupie pomysły, ale zwykle nad ranem wraz ze świtem przytomnieje i z nikim się nimi nie dzielę, bo wydają się mieć zbyt wiele wad lub są po prostu słabe, ew po prze trzeźwieniu, natomiast tutaj ...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WąsatySamiec poprawność polityczna europy w pigułce, od której już rzygam tęczą dosłownie. W GB tak się politykom nudziło, że za posiadanie scyzoryka wielofunkcyjnego przy sobie, coś takiego na przykład jak na obrazku:
Znalezione obrazy dla zapytania multifunctional knife

Za taki "niebezpieczny" sprzęt można wylądować co najmniej na dołku, za sam fakt noszenia go przy sobie na mieście. O ile oczywiście policjant Cię przeszuka. Dlaczego niebezpieczny? Gdyż posiada "nusz", a nawet dwa :o 

Jedynym słusznym i zaaprobowanym przez prawo brytyjskie środkiem obrony osobistej, jest czerwony żel w małej puszce (podobnej do gazu pieprzowego), którym można "oznaczyć" napastnika na czerwono podczas jego ataku na nas :D Następnie trzeba jak najszybciej spie*dalać do najbliższego komisariatu zgłosić napaść, o ile dobiegniesz i po drodze wkurwiony napastnik Cię nie zajebie za pomalowanie mu ryja farbą :D 

Ps. Po pijaku idzie wynaleźć znacznie praktyczniejsze urządzenia i formy obrony osobistej :P 

@Marek Kotoński 

Znalezione obrazy dla zapytania hitler facepalm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.