Skocz do zawartości

Jak wykastrować faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy artykuł, a jeszcze ciekawsze są komentarze pod artykułem. Jak kobieta pogardza facetem, to też jest w 100% jego wina ;)

 

http://nieidealnaanna.com/jak-skutecznie-wykastrowac-faceta/

 

Mój ulubiony fragment:

Cytat

Jeśli twój facet miał gorszy dzień i znów zaspał do pracy, koniecznie urządź mu karczemną awanturę! No bo co to ma być, przedszkole czy dom? Podpowiem ci od razu, że najlepiej wojsko. Prysznic powinien trwać góra pięć minut, łącznie z oskrobaniem tego pożal się boże łabędziego zarostu. Facet ma pachnieć mydłem, a nie perfumami, więc wody kolońskiej od dawna mu nie kupujesz i słusznie. Po co ladacznice w pracy mają go wąchać niby? Jeszcze romansu ci by brakowało, bo z twoim chłopem i tak problemów masz po dziurki w nosie, jeszcze tylko love story w tle ci brakuje.

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gr4nt napisał:

@brudny_pies Satyra. W komentarzach nic złego nie znalazłem. Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.

Jak zapewne wiesz, satyra jest poziomem twórczości na poziomie +1, wymagającym trochę intelektu. Teraz odpowiedz sobie na pytanie, ile % czytelniczek weźmie ten tekst na poważnie, a u ilu wpłynie on na podświadomość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że napisane dla beki . Zresztą w niektórych komentarzach też się z tego śmieją. 

Niestety kolega @Arushat ma myślę rację, częśc pań (a może też i biało rycerzy) potraktuje ten tekst jak poradnik i zaprogramuje to ich podświadomość na podobne akcje w przyszłości/realu.

Ilu ludziom zawali się przez to życie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.