Skocz do zawartości

Książka, która najbardziej wpłynęła na wasze życie


ciekawyswiata

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.03.2018 o 18:04, Gr4nt napisał:

Akwarium - Suworow

Również na mnie wywarła ogromny wpływ. Szczególnie doświadczenie z upadkiem z krzesła, którego wnioski stosuję w życiu. Podobało mi się również inne elementy szkolenia tj. spostrzegawczość, pamięć na ogromną skalę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 1984 George Orwell. Facet krótko po II wojnie światowej przewidział przyszłość naszego świata kierowanego teorią marksizmu. Z jednej strony straszne, z drugiej pozwala zrozumieć w dużym stopniu co dzieje się obecnie na świecie. Zagadnienia typu "nowomowa" czy "wielki brat" mają już dawno zastosowanie w rzeczywistości...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Przebudzenie De Mello, zmieniła postrzeganie wszystkiego. Oczywiście Kobietopedia, jak również artykuły na samczym runie, gdzie internety zaprowadziły mnie szukając pomocy z samooceną oraz na pewno Potęga Teraźniejszości Eckharta Tolle, do teraz czytanie jej mnie po prostu uspokaja "wewnętrznie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.