Skocz do zawartości

Raper DonGURALesko z apelem w sprawie Gurala! Gural będzie miał kolejne problemy!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

https://apynews.pl/donguralesko-apel-w-sprawie-gurala

Ostatnia afera z Guralem w roli głównej odbiła się szerokim echem w różnych mediach. Przypomnijmy, że po interwencjach m.in. Wardęgi, kanał Gurala został permanentnie usunięty, a sam twórca został zatrzymany przez policję. Nic dziwnego, że wiele osób nie chce być z nim kojarzona. Problem ten ma niestety znany polski raper - donGURALesko, który w specjalnym oświadczeniu poprosił o nie mylenie jego osoby z kontrowersyjnym streamerem.


Na kanale rapera donGURALesko pojawił się dziś komentarz w formie video, dotyczący kwestii youtubera Gurala. Zabrał on głos z tego powodu, że potocznie w środowisku znany jest również pod tą ksywką. Mając na uwadze ostatnie zawirowania, także jego imię mogło zostać narażone na szwank. Twórca zwrócił się więc z prośbą, by w związku z tym, nie mylić jego osoby z negatywnym bohaterem ostatnich dni. Zapowiedział również drogę sądową i przypomniał, że ksywka Gural prawnie należy do niego.

 

donGURALesko przypomniał również jak ważna jest reakcja na tego typu zachowania i kontrola najmłodszych odnośnie tego co oglądają w sieci. Przy okazji podziękował społeczności wykopu, która walnie przyczyniła się do takiego, a nie innego finału sprawy. Na koniec zwrócił uwagę na dużą rolę mediów i dziennikarzy by możliwe w żaden sposób nie łączyć jego osoby z Guralem z YouTube'a.

Reakcja donGURALesko nie powinna nikogo dziwić. Mamy nadzieję, że w związku z całą tą sprawą nie będą spotykać go żadne przykre konsekwencje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, koksownik napisał:

rzeczywistości to SJW zafajdany.

Serio?

 

2 godziny temu, typiarz napisał:

Swoją drogą, czy tylko ja mam wrażenie, że chcieli Gurala wykolegowac z yt I rzucili się na niego wszyscy po kolei? Śmierdzi mi ta cała afera,

Też wyczuwam tu pewien plan. Youtuberzy bardzo chętnie usunęliby patostreamerską konkurencję, która jest coraz bardziej popularna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Brat @koksownik słusznie mówi. Ten typ marny raperzyna nawoływał do przyjmowania uchodźców bo są tacy biedni skrzywdzeni. 

comment_OszLWqnqlmQL5YQ3SFFnUm7vm5ZfJcs8

Te zastrzeżenie znaku to też oszustwo, że niby kilka lat. On dopiero 23 marca 2018 roku złożył:
comment_GHqRXMVBm1Rk2AZXQf494AxpzNyO80nz

Nawet go nie gloryfikujcie bo to nędzny cwaniaczek, który chce wykręcić dla siebie 5 minut bo jest wyblakłą gwiazdeczką. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Żałosne. Tego patostreamera "gurala" absolutnie nie bronię, niech tam z nim jadą bo mu się należy. Natomiast ten raper o co ma ból tyłka? "Gural" to nie jest żadne wymyślone, nowe słowo tylko wyraz już istniejący ale napisany z błędem (i pewnie ksywka tysięcy ziomeczków na polskich osiedlach i w internetch). Nawet (z tego co mi wiadomo) jak mamy np. nazwy produktów albo usług na sprzedaż to złamanie prawa występuje jedynie w wypadku jeśli ta sama nazwa zostaje przypisana czemuś w dokładnie tej samej branży. Patostreamer "gural" jest patostreamerem, nie raperem, więc słabo to wygląda. Chyba zapomnieli o typie i sobie znalazł sposób na dostawę atencji pod pretekstem dobroczynności. Niech się lepiej pochwali ilu uchodźców przyjął do domu :D.

 

Widać, że gość nadmiernie kozaczy "ma spore szczęście, że został ujęty przez policję a nie przez nas". Ciekawe co byście mu zrobili :D? Z tego co wiem patostreamera już wypuścili i dalej kontynuuje swoją rakową działalność. A oburzeni ludzie donGURALeska jeszcze go nie dojechali. Gość zbłaźnił się trochę. Tak jak ten youtuber co chciał zarezerwować zwrot "gimby nie znajo" (mimo, że go nie wymyślił. A do tego stosował copyright trolling na ludziach z branży posługujących się tym tytułem przed nim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.