Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Staś
      Witam
      Koledzy czy aby na pewno mamy racje skoro od lat jest wszem i wobec przez kobiety ogłaszane, co znaczy być kobieta. Każdy z nas kobiety szuka a później ma pretensje do świata. Może warto zapoznać się z informacyjna ulotka tutaj w formie muzycznej, a nie później płakać i mieć pretensje do nich !

• By Adolf
      Temat założyłem na podstawie pytania od jednego z użytkowników fejsa:
      Szczęść Boże.
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat aborcji dzieci z zespół downa? Badanie prenatalne wykazało niezgodność, rodzice będą mieli dziecko z zespołem downa, czy kobieta może usunąć taki płód?

Trochę się zjeżyłem po lekturze komentarzy. Sąsiadka jako babcie dostała takie doświadczenie życiowe. Zjawił się u niej wnuk z właśnie taką przypadłością. Opowiadała mojej, że lekarz w sposób
      dosyć obcesowy, na pytanie matki po porodzie czy dziecko przeżyje, odpowiedział: no przecież widać że to "dałn". Bez komentarza.

Chłopak ma dzisiaj roczek, wszyscy z rodziny dbają o rehabilitację i wsparcie,  będzie dobrze. W prawdzie rodzice myślą o przeniesieniu się do Skandynawii gdzie jest lepsza opieka nad takimi dziećmi,
      ale i u nas mają wsparcie, przynajmniej rodziny.

Mój komentarz do pytania na fejsie:
      Kiedyś tak było za czasów mało rozwiniętej medycyny, że chore, niepełnosprawne dziecko po porodzie zostawiano samo sobie. Tzn. Rodzice decydowali o tym czy się nim zaopiekują, czy pozwolą mu umrzeć. Lub zaopiekuje się nim jakaś instytucja do tego powołana przeważnie przez KK. Dawano tym samym czas rodzicom o tym czy będą chcieli tego dziecka, czy też ma umrzeć "naturalnie". Świat stanął na głowie, dla tego mamy teraz problemy z tym kiedy można zabić dziecko. To chore jest.

Pozdro.
    • By Analconda
      Siema!
      Na streamie pojawiły się narzekania na YT, że nie można słuchać na wygaszonym ekranie a u Google ta opcja kosztuje 20zł miesięcznie.
      Dlatego tutaj macie to za darmo: https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/

1. Ściągacie aplikacje w jakim kolorze chcecie. Pink to klasyczny wygląd Youtuba. Ale na telefony z amoledem black pomoże oszczędzić baterie.
      2. Aby móc zalogować się do konta google trzeba dodatkowo ściągnąć plik " MicroG Vanced "- jest on zaraz nad listą aplikacji Vanced.

Aplikacja wygląda jak zwykły YT, działa stabilnie, odtwarza w tle (chyba ładuje same mp3 czyli oszczędza transfer)

Dodam jeszcze, że przy instalowaniu takiej aplikacji z internetu będzie trzeba na chwile odblokować w telefonie instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. (telefon sam powinien przekierować do tego ustawienia)
    • By Deforcer
      Red Pill 
      https://m.cda.pl/video/174092890

• By Deforcer
      Artykuł z 2016.
      https://thebigsmoke.com/2016/12/29/harvard-study-finds-job-loss-number-one-reason-divorce/
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.