Skocz do zawartości

Życiowe ZASADY sukcesu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wstępnie chciałbym powiedzieć że nie wiedziałem gdzie mogę to napisać a tak jakoś mi przyszedł z głupoty (a może i nie) ten pomysł, mianowicie napisać najkorzystniejsze wzorce, zachowania dla nas aby osiągnąć życiowy upragniony sukces. Abyśmy się spełniali finansowo i tym podobne.

 


1. Nie przejmuj się co powiedza o Tobie inni
To i tak nie ma sensu, nie ma sensu zyc dla "kogos" / czyjejś opinii.
Zyje sie dla samego siebie, zeby byc szczesliwym, zeby sie cieszyc SOBĄ.
Jeżeli robisz coś (obojętnie, malowanie, coś artystycznego - cokolwiek)
uczysz się, ciągle w to brniesz - musisz być dobry w czymś na czym ciągle koncentrujesz energie (pkt2)
wiesz już że skoro to ciągle robisz, będziesz conajmniej dobry w tej dziedzinie i coś osiągniesz. No więc?
dlaczego masz się przejmować opiniami innych osób które są CODZIENNIE! inne? te osoby codziennie mogą mieć
inne zdanie o tym co tam sobie zrobiłeś, ale zawsze trzeba się dzielić tym co się tworzy - to nas umacnia
i jednocześnie wskazuje drogę gdzie mamy dalej iść aby było lepiej, to po prostu nauka, na pewno małpa też rozumie ten proces.


2. Koncentruj energię i kieruj ją tam gdzie chcesz dążyć
Mam dzienny zapas energii dajmy na to 100/100 (emocjonalno-duchowo-fizycznej)
Każda część energi zostanie wysłana tam, gdzie skierujemy uwagę.
W takim razie nie mozna się przejmować czymś co nie wyszlo w przeszlosci badz przyszlosci
bo wzmacniamy ta mysl ciagle energią ktora jednoczesnie marnujemy. Nie możemy zatem jej wzmacniać
ponieważ ona od nas pożera tą energię, jedna taka myśl to jest dla przykladu 1-jedna na 100-sto ladunku mysli
kiedy będziemy myslec o tym, przejmowac sie, dolowac, to ta mysl przejmie nad nami kontrole i pożrenam dla przykładu
70 na 100 ładunku energi, co przełoży się (Bóg lub cokolwiek to znaczy - siła wyższa poprzez naturalne prawa działające na świecie/wszechświecie)
na przyciągnięcie więcej tych wydarzeń, i w efekcie pojawi się coraz więcej tego w życiu
i tak się zapętla.. oczywiście to jest tylko przyklad wedlug mnie i moich obserwacji, analizy i przypuszczeń
*wszystkie informację mogą być błędne i może ja zwaryjowalem, ale takie są moje odczucia i przekonania*
PS: wiem że myśl to zapalnik emocji w prawie przyciągania - i do nich się odnoszę


3.Ruch, sport ważna sprawa, rozruszanie siebie aby nabyć więcej energi, ciało jak i umysł mają mieć powódy do tworzenia energi.
Ważna sprawa, ba i to nawet jak ważna, musimy się nauczyć odpowiednich nawyków robienia spacerów, ruszania się aby nasze ciało
miało po prostu powód żeby tworzyć tą siłe w sobie, przebudowywać się, nie mam pojecia jak - ale te prawa działają.
potrafimy się przystosować do każdych warunków, więc regularne spacery, coś robić ruch ruch i ruch!


 

Cóż, na razie napisałem 3 punkty, chciałbym to co jakiś czas udoskonalać, skończyć i wprowadzić jako życiowe zasady, które wiszą na lodówce.

Piszcie wasze myśli!

Pozdro Jarmark

 

Edytowane przez Władca pustynnej Jarmarki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W tym miejscu wskazałbym na otaczanie się ludźmi mądrzejszymi od siebie. Jesteśmy wypadkową pięciu osób, z którym spędzamy czas. Jeżeli spędzamy go z marudami i nieudacznikami, to mamy duże szanse na osiągnięcie porażki. Tutaj z praktyki mogę powiedziec, że jest to bardzo ważny punkt, który decyduje o tym czy osiągamy w życiu sukces czy nie. Kwestia przebywania z ludźmi o dobrej energii i ludźmi mądrzejszymi od nas jest kluczowa dla rozwoju. Tylko w takim środowisku można się zainspirowac. Brutalne odcięcie się od niektórych ludzi jest konieczne, chociaż wydaje nam się trudne. Długo zajęło mi tutaj dojście do przekonania, że jest to kluczowa rzecz. Albo Panowie odcinamy się od toksyny, albo tylko czytamy mądre rady. 

 

2. Posiadanie celów, realizacja tych celów i konsekwencja w działaniu. Tutaj ważna jest samodyscyplina niczym w sporcie. Ludzie będą starali się wmówic nam, że się nie uda, ale mimo wszystko wtedy musimy pamiętac o tych celach i iśc do przodu. Taka sytuacja wynika z prostego faktu- zazdrości ludzi, lenistwa ludzi, braku odwagi u ludzi i braku wiary w siebie. Dlatego te lęki przenoszą na nas. 

 

3. Energia- ruch, spacery, wyrzucenie alkoholu, papierosów, przejadania się. Niby prosta rzecz, a ważna.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj książki. Czytaj dużo. Czytaj o psychice ludzi, schematach zachowań, rozwoju osobistym, związkach, kobietach, mężczyznach, świadomości, podświadomości, ezoteryce....

 

Aby płynnie i mądrze się poruszać w tym środowisku trzeba poznać jego schematyczność i zasady nimi (nami) rządzące. Należy też poznać samego siebie. Swoje emocje i podświadomość wzorce. Aby samemu nimi kierować a nie aby ktoś z zewnątrz nimi kierował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l. Zrozumieć, że żadna rzecz, ani osoba nie da nam szczęścia, a my sami też go nie znajdziemy, szukając go na zewnątrz. Znaleźć szczęście w sobie, pokochać siebie i dbać o swoje potrzeby.

 

ll. Żyć tu i teraz, bo to jedyne, czego jesteśmy pewni. Pamiętać o przeszłości, wyciągać z niej wnioski, mieć jakieś plany na przyszłość, dążyć do nich, ale żyć i być szczęśliwym w tym momencie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.