Skocz do zawartości

Matka kąpie się razem z dorastającymi synami. „To naprawdę coś przyjemnego”


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wprost.pl/swiat/10114939/matka-kapie-sie-razem-z-dorastajacymi-synami-to-naprawde-cos-przyjemnego.html

I oczywiście jej nikt nie zarzuca, że to może mieć jakieś podłoże kazirodczo-pedofilskie :wacko: Kobietom widać wolno więcej.

 

Piszcie co sądzicie na ten temat ;)

 

Słowa pewnej matki z Wielkiej Brytanii, która wyznała, że czasami kąpie się razem ze swoimi dorastającymi synami, wywołały na Wyspach gorącą dyskusję.

 

Lauren Libbert z Wielkiej Brytanii zszokowała opinię publiczną swoim wyznaniem, którego dokonała w jednym z programów telewizyjnych nadawanych na antenie stacji ITV. Mieszkająca na co dzień w północnym Londynie kobieta przyznała, że raz w tygodniu bierze wspólną kąpiel w wannie ze swoimi dwoma synami – 10 oraz 11-latkie W naszym domu to nie jest nic specjalnego. Robimy to od lat. To naprawdę coś bardzo przyjemnego – stwierdziła kobieta. Lauren Libbert dodała, że mimo posiadania bardzo małej łazienki ona i jej synowie wskakują razem do wanny. – Kąpiemy się nago. Czasem po prostu rozmawiamy, czasem podczas kąpieli czytamy czasopisma – dodała.

 

Brytyjka tłumaczyła, że nie widzi niczego złego we wspólnych kąpielach ze swoimi dorastającymi synami, ponieważ w dzieciństwie ona również kąpała się ze swoją mamą. – W nagości rodziców nie ma nic złego. Jest to coś zupełnie naturalnego i nie ma żadnych powodów do wstydu – podkreśliła. Drugi gość programu, terapeuta Ben Edwards przyznał, że każdy rodzic ma prawo wychowywać dzieci w dowolny sposób, jednak związek matki i córki jest czymś innym niż związek matki z synem, dlatego wspólne kąpiele mogą wywołać u chłopców poczucie dezorientacji w okresie dorastania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi pewne zjawisko w Japonii o którym kiedyś czytałem i wprawiło mnie w niemałe osłupienie, tutaj art nt. temat:

 

http://www.focus.pl/artykul/rece-ktore-lecza-czyli-szokujace-zwyczaje-dotyczace-masturbacji

 

Cytat

„W Japonii zjawisko masturbowania synów przez matki nie jest powszechne, ale się zdarza. W skrajnych przypadkach dochodzi do pełnego stosunku seksualnego.

Kobiety chcą w ten sposób pomóc dziecku dobrze przespać noc, pozbyć się napięcia, by następnego dnia mogło skuteczniej walczyć w szkole.

Rozładowanie seksualne to planowo wykorzystane narzędzie niesłużące w tym przypadku przyjemności.

Co ważne, matka siebie nie pobudza” – mówi dr Dariusz Skowroński, psycholog, seksuolog i terapeuta, wykładowca w Raffles College of Higher Education w Singapurze. 

 

Są opisane jeszcze inne zwyczaje z innych zakątków świata, aż ciężko uwierzyć, że to nie fejk.

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko, jeśli kąpałaby się z córkami, bo sam będąc małym kąpałem się z ojcem. Natomiast matka z synami? Już sobie wyobrażam, jak ojciec swoje córki bierze do wanny. W tempie natychmiastowym trafiłby przed sąd za molestowanie. Dla mnie to zboczenie. Chociaż teraz prawie wszystko można podpiąć pod zboczenie. Nawet kąpiel ojca z synem. 

Aż mi się kawał przypomniał:

 

Poszedł sobie ojciec z małym synkiem na basen i już po basenie biorą prysznic. Nagle malec się poślizgnął i już miał upaść ale złapał ojca za fiuta, przytrzymał się i utrzymał równowagę. Na to ojciec spoglądając w dół:

-Widzisz synu, jakbyś był z matką to byś się wyjebał.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, blck.shp napisał:

Natomiast matka z synami?

W dodatku z dorastającymi synami.

5 minut temu, blck.shp napisał:

Już sobie wyobrażam, jak ojciec swoje córki bierze do wanny.

Też mam takie wrażenie.

 

23 minuty temu, dvdx napisał:

Już widze tatusia

Z oskarżeniem chyba :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kultury, gdzie matka sprawdza swojemu dorastającemu synowi członka - wzwód itd.

U nich normalne, u nas pedofilia, nie do pomyślenia. Uwarunkowania kulturowe.

10-11 latkowie to przecież jeszcze dzieci, nie ma tam jakiś podtekstów seksualnych itd. Nie robiłbym z tego afery na pierwszą stronę Super Expresu.

Co innego jak matką kąpie się ze swoimi 30 letnimi synami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest patologia.

Z własnych doświadczeń mam dwa ocierające się o takie klimaty.

1 - Spotykałem się z naprawdę atrakcyjną kobietą. Ona zaś wychowywała sama syna 8-9 lat. Biorąc prysznic, który nie posiadał żadnej zasłony, w związku z czym była widoczna całkowicie kiedy się weszło do łazienki, często wołała syna żeby mu coś zakomunikować, on wchodził do łazienki a matka stojąc nago tłumaczyła mu coś. To samo kiedy on coś chciał, wchodził po prostu matce do łazienki kiedy brała prysznic. 

Kiedyś byłem tego świadkiem kolejny raz, ale zauważyłem, że mały mówi do niej ale patrzy cały czas na jej cipę...

Mówię jej później, że to przesada, że ona tak pozwala. Ona oczywiście nie widziała problemu. Jednak kiedy jej wyjasniłem, że chłopak jest w wieku kiedy zaczyna się zainteresowanie sexualne, a w związku z czym może sobie w głowę wtłoczyć kalkę nagiej matki jako wzorca do...np jakiej dewiacji. Co jej nie przekonało, a oczywiście oburzyło. Ale kiedy jej powiedziałem, że jak zacznie się onanizować to będzie sobie ją wyobrażał, to dotarło hahah

2 - Też  atrakcyjna bardzo laska lat 28 wtedy. Z bardzo znanej warszawskiej rodziny filmowej. Bardzo bezpruderyjna i zepsuta.

No i ta z kolei gwiazda kiedy jednego razu leżeliśmy na leżakach na Teneryfie, a byliśmy już dość zrobieni drinkami, wysnuła opowieść o tym jak to, kiedy jej brat lat 26 przyjeżdża do Wawy to lubią sobie siedzieć razem w wannie nago i pić wino gadając.
Szczena mi opadła, i zapytałem tylko czy dupy tez daje bratu. Na co odpowiedziała, że nikt nie rozumie tej więzi, i żebyśmy skończyli temat.


 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było w filmie "Marzyciele" - z bratem i siostrą. Młoda Eva Green tam grała...

 

Co do różnych kultur - są też takie gdzie kaleczy się dzieciom genitalia lub stopy. Są takie gdzie kaleczy się dzieciom serca i umysły wmawiając bezzasadne lęki i przesądy. Argument z tego, że coś gdzieś robią jest gdy się mu bliżej przyjrzeć całkowicie bezwartościowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja pochwalę się historią usłyszaną od kumpla. 

Para mieszkająca we Francji, ona Polka on Francuz, trójka dzieci - same córki w wieku od 5 do 10 lat. Po zastanowieniu się i dyskusji oboje doszli do wniosku że dziewczynki powinny opatrzyć i zapoznać się z tym jak zbudowany jest facet. W tym celu On nago ogarniał po kompieli toaletę (golił się), przy otwartych drzwiach. Tak żeby one dyskretnie mogły zerknąć na ojca.

W pewnym momencie najmłodsza wparowała do łazienki i zrobiła tatusiowi digi digi digi po ptaku, po czym wybiegła.

On po krótkiej konsternacji zamkną drzwi do łazienki i historia się zakończyła. 

Podarowali sobie edukacje córek w tym temacie. 

Nie wiem co im przyszło do głowy, może co kraj to obyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to znam rodziny, gdzie wszyscy jej członkowie mogą bez wstydu chodzić po domu nago i nie jest to dla nich coś dziwnego czy niecodziennego. Ja sam z ojcem kąpałem się jak byłem mały ('hehe stary ci wchodził do wanny hehe'), mama też nie wstydziła się przy mnie chodzić nago do momentu aż skończyłem gdzieś około 6-8 lat. Co nie zmienia faktu że kąpiel matki z synami w tym wieku jest trochę dziwna. Podejście do tych kwestii zależy od uwarunkowań kulturowych.

 

Z drugiej strony uczenie dzieci wstydu do własnego ciała już od wczesnego dzieciństwa nie jest wcale lepszą rzeczą.

Edytowane przez Bart Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.