Skocz do zawartości

Gracjan Roztocki ostro na temat patostreamów! Mega mocne! +18


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wojkr napisał:

Gracek - on żyje !!! Nic się nie zmienił.

 

Skończył niedawno 54 lata [1964 rocznik, luty], więc trzyma się dosyć dobrze. :P 

 

Pamiętam, że zobaczyłem go 1-szy raz w 2009 albo 2010r, pojawił się mniej więcej w tym samym okresie

co takie osobowości/osobliwości jak Luntek [taki Jakub Czarodziej tamtych lat] czy Lech Roch Pawlak.

 

Kiedyś oglądałem ten materiał o nim:

 

 

Jak dla mnie pomijając artystyczne walory jego dzieł, to raczej pozytywny typ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojkr napisał:

Jak dla mnie jedna z bardziej pozytywnych postaci Youtuba - nie potrafię go rozgryźć - on tak ma ? czy tylko gra ? :lol:

 

Mój dawny kolega mieszkający w Krakowie zna go osobiście - wypowiadał się na jego temat, że jest pier***nięty, ale potrafi zmonetyzować swoją popularność, np. za obecność

i odwalanie na imprezach typu urodziny/imieniny zgarniał ładne pieniądze, więc myślę, że wbrew pozorom ma swój rozum. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma na forum swojego działu ( w " niekonwencjonalni youtuberzy" ) ... może się doczeka? - gość jak najbardziej pozytywny w swoim zakręceniu i odróżnia się od pozostałych, szczególnie w dobie patostreamu.

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.