Skocz do zawartości

Dermatolog. Wizyta.


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje udać się do ww specjalisty.

Potrzebuje ciekłego azotu do wypalenia czegoś na dłoni (porobiły się jakieś małe "cuda" chyba od siłowni) mógłbym iść prywatnie. (byłem, Panna tak się ze mną pieściła - ech szkoda pisać).

Czy mogę z partyzanta do przychodzi z karata z UK? (ubezpieczenie) - w Polsce mam też status bezrobotnego. Proszę o wskazówki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tam jakaś zmiana, ona to nazwała ale to nie kurzajka. Pomiziała mnie trochę, psikneła, zagoiło sie i znów jest ale mniejsze. 300 pln w pizdu. Jak to jest z tym octem? Link. Proszę. Gdzie kupić?

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.popularne.pl/ocet-jablkowy-3/

 

Ja miałem problem z jedną kurzajką, której, krótko mówiąc, nic się nie imało - kremy, "odmrażacze" i inne chuje muje. Poszukałem domowych sposobów i trafiłem właśnie na ocet jabłkowy - robiłem sobie rano i wieczorem opatrunek na niej i nawet nie wiedziałem kiedy przy ściąganiu opatrunku ściągnąłem go razem z tym syfem kompletnie wysuszonym - rane potraktowałem jeszcze spirytusem salicylowym tak dla zasady, zagoiło się od tamtej pory nic - spokój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.