Skocz do zawartości

Wychowanie bez płci (Co się raz zobaczy to się już nie odzobaczy!)


Tadeusz Norek

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa.. widziałem to kiedyś. Dość przykre. Wg mnie w toku ewolucji pod wpływem technologii nasze społeczeństwo (i my sami jako jednostki) się zmieni diametralnie (mam pewien koncept) ale to to tutaj to jest kurwa dramat. To są ludzie skrzywieni psychicznie.

 

Podobnie jak większość tzw "postępowych". I uwaga - nie chcę tu generalizować, ale mnóstwo (żeby mi nikt nie powiedział że powiedziałem "wszyscy") ludzi o tych poglądach (bezkrytycznie w to wierzących) mają problemy z bańką - problem ze swoją tożsamością (w tym seksualną), jakaś taka naiwność dziwna, aż odstraszająca a tak naprawdę w cholerę frustracji ukrytej pod płaszczem ratowaniem świata - mogą dać upust walcząc z tradycją, wartościami rodzinnymi, "faszystami" itd - wtedy widać tą agresję.

 

I`m disgusted.

Edytowane przez emehcsfotuoog
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak jakiś zły sen... I jak tu nie wierzyć w teorie spiskowe? Przecież to opanowuje prawie cały świat zachodu, od Australii i Kanady po Skandynawię. Musi istnieć jakaś centrala która to wszystko koordynuje. Staram się racjonalnie postrzegać świat, ale coraz częściej dochodzę do wniosku, że za tym wszystkim stoją mityczni "ONI".

Edytowane przez Tadeusz Norek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tadeusz Norek napisał:

To jest jak jakiś zły sen... I jak tu nie wierzyć w teorie spiskowe? Przecież to opanowuje prawie cały świat zachodu, od Australii i Kanady po Skandynawię. Musi istnieć jakaś centrala która to wszystko koordynuje. Staram się racjonalnie postrzegać świat, ale coraz częściej dochodzę do wniosku, że za tym wszystkim stoją mityczni "ONI".

Bo rządzą na 100% Pytanie czy to są ludzie, czy coś innego co jest nad nimi.Zresztą ostatnio widziałem ciekawy link iż my jesteśmy na tej planecie jako czwarci na łańcuchu pokarmowym, nad nami jest jeszcze 3 innych :-) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, SzatanKrieger said:

jesteśmy na tej planecie jako czwarci na łańcuchu pokarmowym, nad nami jest jeszcze 3 innych :-) Pozdrawiam.

Mój wujek reptillianin niechętnie, ale potwierdza. Może to powiedzieć bo zezwolili mu żydzi - oni są na górze ;)

 

Co do tego, że "nowa myśl" czy marksizm kulturowy rządzi na zachodzie - pełna zgoda.

Edytowane przez emehcsfotuoog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, emehcsfotuoog napisał:

Mój wujek reptillianin niechętnie, ale potwierdza. Może to powiedzieć bo zezwolili mu żydzi - oni są na górze ;)

 

Co do tego, że "nowa myśl" czy marksizm kulturowy rządzi na zachodzie - pełna zgoda.

Niestety wujek się myli, jest drugi w łańcuchu pokarmowym według tej teorii. 

 

Co do tego wychowania i marksizmu to jest pewne iż jeszcze z 10 lat i nie będzie czego zbierać po białej rasie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy mają problem z tożsamością seksualną albo jest ona nietypowa - tak było od zawsze. Kiedyś uznawano to za chorobę, wadę, zaburzenie a teraz pod takie osoby dostosowuje się całe "postępowe" społeczeństwa. Pod jednostkowe przypadki. Gość twierdzi, że jest na raz kobietą i facetem, przypadek jeden na dziesiątki tysięcy - po cholerę tresuje swoje dzieci żeby weszły w jego nietypową rzeczywistość (nawet widać na filmie jak jego córka jest poirytowana jego podejściem "no kochanie to jaką dzisiaj będziesz miała płeć?")? Będą miały skrzywione postrzeganie, nienaturalne podejście. Jemu będzie z tym dobrze ale jak one nauczą się np. ról społecznych, jak będą postrzegać różnice pomiędzy mężczyznami i kobietami (które w tej ideologii są metodycznie zacierane)? Dla mnie to chore.


Oczywiście kto nakręca tą całą ideologię gender już z grubsza wiadomo (polecam wykłady Pana Karonia). Ale jakie skutki to będzie miało w przyszłości jeszcze nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, SzatanKrieger said:

Niestety wujek się myli, jest drugi w łańcuchu pokarmowym według tej teorii. 

O, to całkiem wysoka pozycja. Zażartowałem z tego bo wg mnie takie "teorie" to tylko woda na młyn nie inna niż "M jak miłość" - ma odciągać od rzeczywistości. Chociaż dziś nie wiadomo w co wierzyć i gdzie jest choć ułamek prawdy.

 

Co do końca białej rasy to nie byłbym przekonany. Równie dobrze może się skończyć wielką jatką, po której ze zgliszcz wypędzone zostaną resztki "przyjezdnych", neo-komuchów i inny element. Może potrzebne takie "oczyszczenie" przez kryzys? Równie dobrze (a nawet bardzej) wszystkich zdominują Azjaci za 50 lat, uwiążą na smyczy ekonimoncznej i będziemy wesoło szyć im koszulki i składać hologramy czy latające taxówki (kto wie co technologia przyniesie?) za puszkę paprykarzu (z ryżem!).

Edytowane przez emehcsfotuoog
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, emehcsfotuoog napisał:

O, to całkiem wysoka pozycja. Zażartowałem z tego bo wg mnie takie "teorie" to tylko woda na młyn nie inna niż "M jak miłość" - ma odciągać od rzeczywistości. Chociaż dziś nie wiadomo w co wierzyć i gdzie jest choć ułamek prawdy.

 

Co do końca białej rasy to nie byłbym przekonany. Równie dobrze może się skończyć wielką jatką, po której ze zgliszcz wypędzone zostaną resztki "przyjezdnych" i neo-komuchów i inny element. Może potrzebne takie "oczysczenie" przez kryzys? Równie dobrze (a nawet bardzej) wszystkich zdominują Azjaci za 50 lat, uwiążą na smyczy ekonimoncznej i będziemy wesoło szyć im koszulki i składać hologramy czy latające taxówki (kto wie co technologia przyniesie?) za puszkę paprykarzu (z ryżem!).

Nie no spoko ja po prostu też nie wiem w co wierzyć ale powiem Panu jedno, widziałem istotę na własne oczy(szarak) obok mnie stała około 50 cm odległości i ona jest o jeden poziom nad ludźmi. Więc dla mnie te teorie są jak najbardziej wiarygodne ,tylko nie jestem pewien iż są w 100% takie jak się je przedstawia

Zaspokoję Pana ciekawość.

4.Ludzie.3.Szaraki.2 reptilianie.1 Bezkręgowce. I szczerze mówiąc ta teoria ma sens.Proszę zobaczyć jak są przedstawiane w kulturze istoty "ośmiornicze" oraz znamy tylko 5% oceanów(w sensie głębokości). Bezkręgowce mają olbrzymie głowy a więc mogą mieć wysoką inteligencję ale to nie będę się wgłębiał dalej, ponieważ to nie temat na to. Dodam jako ciekawostkę iż mało kto słyszał o tej teorii.

 

Ma pan rację, osobiście zastanawiam się czy nie zacząć się uczyć Chińskiego, ponieważ z pewnością  jeszcze trochę i się przyda. Chińczycy wykupują wszystko ,ponoć ogromną część Kalifornii już wykupili :-)

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie kupuję tego tematu. Kiedyś, dawno się interesowałem, ale zmieniłem podejście - moja rzeczywistość, najbliższa - to ta którą widzę i mogę zmieniać - to mnie interesuje. Jeśli tak to niech szarak mi się objawi. Ale dla jasności - nie wyśmiewam, szanuję twój pogląd. Poza masami szarych, zmęczonych ludzi innego szaraka nie spotkałem.

 

I nie panujmy sobie tutaj - ble. Piątka Bracie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emehcsfotuoog napisał:

Szczerze nie kupuję tego tematu. Kiedyś, dawno się interesowałem, ale zmieniłem podejście - moja rzeczywistość, najbliższa - to ta którą widzę i mogę zmieniać - to mnie interesuje. Jeśli tak to niech szarak mi się objawi. Ale dla jasności - nie wyśmiewam, szanuję twój pogląd. Poza masami szarych, zmęczonych ludzi innego szaraka nie spotkałem.

 

I nie panujmy sobie tutaj - ble. Piątka Bracie!

Tzn. Dla mnie to taka teoria jak dla ludzi teorią jest,że świat powstał na skutek wielkiego wybuchu. To nie jest tak, że ja w to wierzę ale po prostu ma to dla mnie jakiś sens. I tłumaczy kilka ciekawych aspektów ile w tym prawdy bóg jeden wie.

Masz rację i dobrze robisz bo od tych teorii boli tylko głowa.Dodam od siebie iż mnie to nurtuje dodatkowo, ponieważ jak wspomniałem co się widzi to się nie odwidzi. Istota ,która wskoczyła na moją szafę a następnie przeszła przez murowaną ścianę z pewnością mnie zaintrygowała. Ja osobiście jestem zdania iż biali będą ubożeć stopniowo , ponieważ teraz przyszła kolej na Azję ponownie by się odrodziła i bogaciła .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.