Skocz do zawartości

Kobiety księżniczki


Rekomendowane odpowiedzi

A więc przeglądając kwejk.pl natrafiłem na coś bardzo ciekawego i nagle mnie olśniło.

Osoba, która zrobiła to nawet nie wiem czy była tego świadoma ale ukazała dlaczego mamy wysyp księżniczek (dzisiejsze 20 latki ) Spójrzcie na to :

https://kwejk.pl/obrazek/3172963/ksiezniczki-disneya.html

 

Moje pytanie brzmi jak się bronić przed tymi manipulacjami bo w mojej ocenie to po prostu rezygnować na starcie jak kobieta objawia się nam jako ksieżniczka, przecież takie kobiety mają później kosmiczne wyobrażenia co do swojego "księcia" Jestem ciekaw jak duży procent jest zainfekowany tego typu bajkami.

Zobaczcie jeszcze na statusy:

Księżniczka, Królowa, Artystka, Prymatolog, Właścicielka Biznesu. :D

Pozdrawiam

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest właśnie smutne. Takie filmy powodują spierdoline w psychice kobiet, programują je na bycie księżniczką.

Nie tylko, zastanawiające jest zestawienie statusu pod koniec filmu, sama lub razem - prawie po równo. Czyli co, w tym kierunku nie programują pań na ewidentne bycie w związku czy poza nim, dając wolny wybór. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwaliło "czy nosiła spodnie?" (większość nie) to chyba takie nawiązanie do zaradności życiowej. Przypomina mi się ten tekst kobiet, że to facet powinien nosić spodnie w związku :P Tu wychodzi szydło z worka,że kobiety po prostu mentalnie całe życie są księżniczkami, więc nie mogą brać na siebie tych "spodni" :D #Wyższa szkoła lansu, balansu i pałacowych kurewien.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.