Skocz do zawartości

Piona wszystkim


C.F.Pistone23Montanello

Rekomendowane odpowiedzi

Tytułem wstępu - jako że trzeba się przywitać na forum - Witam wszystkich serdecznie, Siemano!
Jak tu trafiłem ? - Słucham audycji mniej więcej od początku kanału RadioSamiec na youtube. Przemyślenia Marka pokazały mi parę nowych "myczków" odnośnie rzeczywistości która nas otacza.
Jednak ja zgłębiam tematykę duchowości, kosmosu, kto tu uzurpował sobie władzę, mechanizmów myślenia, świadomości, pracy nad sobą na tle mentalnym - od paru dobrych lat, a od 2-3 lat wjechała tematyka relacji damsko-męskich, mechanizmów rządzących tą wymianą energetyczną między obiema płciami, od przyczyn i uwarunkowań po skutki. Marek jest jedną z najciekawszych osób które uświadamiają o tych pułapkach w relacjach nie tylko z kobietami ale i otoczeniem. Fajnie że się nie poddaje. Pewien wpływ miały też informacje od Marcina Szabelskiego, też jest świetny, o którym to z resztą sam Marek wyraził się pozytywnie. Przyszedł czas, by dołączyć do społeczności tego bardzo ciekawego forum. Jesteśmy w pewnym sensie innymi "Ja" oczywiście na poziomie logicznym brzmi to absurdalnie, lecz na głębszych aspektach wymiana spostrzeżeń, informacji i przeżyć będzie ciekawym transferem, mam nadzieję z korzyściami dla zainteresowanych stron :) , nauka przede wszystkim.
Z przyziemnych zainteresowań, kibic Realu Madryt od 19 lat, siłownia od wielu lat, nowinki technologiczne, lubię architekturę i design, zegarki, poczytać, nie jem mięsa od 8 lat, daję radę, nic strasznego. Jestem dopiero ledwo po 30stce.
To by było na tyle na początek.
Pozdrawiam, życzę sukcesów i zdrówka! :)
 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.