Skocz do zawartości

Jakie okulary do mongolskiego typu urody?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, raz że kiepsko widzę na lewe oko (astygmatyzm), to jeszcze jak jeżdżę na rowerze, wpadają mi do oka muchy i to jest naprawdę coś okropnego. Jak wyzdrowieję zmierzę dokładnie wzrok, i kupię okulary.

 

Jakie pasują do mojej okrągłej głowy? Chcę wyglądać męsko i atrakcyjnie.

 

XXJEQRH.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, jak będziesz stacjonarnie kupować, w salonie będzie parę, dziewcząt już one jak wyczują, grubszy portfel to bedą nadskakiwać. A w tych Pan dobrze, wyglada. Nie słuchaj ich, chcą tylko opierdolic drogie oprawki, No chyba ze pani jest stylowo ubrana itd itd... zreszta co ja będę Ci pisał! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w internecie tzw. "wirtualne przymierzalnie okularów", robisz zdjęcie kamerką i nakładasz kształt okularów na twarz.

Na stronce rayban jest coś takiego, jest tez wiele innych. Można na spokojnie w domu sprawdzić co mniej więcej pasuje do twarzy.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawki okularów zmieniają się często ze względu na modę. Więc doradztwo w sklepach nie koniecznie jest dobre. Bo to ze coś jest modne nie oznacza że jest dobre i akurat dla nas. Zrób tak jak ja. Idź do optyka ( prywatnego, nie salonu nastawionego na jakieś śmieszne targety) i po prostu powiedz ze chciałbyś dobrać dla Siebie oprawki do kształtu twarzy. Płacić nie musisz a napewno zauważysz już oprawki w których ci Dobrze. Wiec zawsze możesz je kupić gdzie indziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jedna z moich byłych nosiła okulary, i zawsze jeździła po nówki do vision express, jest tam ogromny wybór oprawek w różnych przedziałach cenowych ...

Można też tam zbadać wzrok, zawsze była bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i dobranych okularów, nie wiem jak tam jest na dzień dzisiejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim polecam udać się w miejsce, gdzie mają optometrystę, nie optyka i nie studentkę. Duża różnica. Poradnik od mr vintage też polecam. 

 

Koniecznie trzeba dużo oprawę zmierzyć. Ja np uwielbiam Persole, a do kształtu twarzy pasować nie pasują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.