Skocz do zawartości

Rafatus o Marlence - Zostaliśmy przyjaciółmi... "Kobieta powinna o siebie dbać i się myć"


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

a Marlena nie i oto mu chodzi.

Mogła by się chociaż psiknąć antyperspirantem :lol:.

Kobieta, która się nie myje? :( Nie podążajmy za tą myślą bracia, ja podążyłem, wyobraziłem sobie coś i.. nie podążajmy :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te młódki coś mają z tym omijaniem mycia. Nie pierwszy raz o tym słysze spotykam też takie przypadki w realu jak sie jakiś gość żali. Sam na szczęście tylko raz to na własnej skórze "poczułem" :D

 

Ale z drugiej strony czy może być lepszy dowód na to że liczy się wnętrze? Co my niedojrzali hedoniści możemy o tym wiedzieć...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za typy "zakulisowe" jacyś nowi "koledzy" ? czy ktoś go pod skrzydła wziął, żeby kasę na patusie czesać?

Jak go jakaś ekipa wzięła jako maskotke do prowadzenia biznsu,to i rzeczywiście mógł się z wariatką rozstać, jak go dobrze nakręcili, bo ona byłą zbyt niezrównoważona żeby nią manipulować, sam rafatus to co innego, bo to nałogowiec, mimo to szkoda mi go, bo zastanawiam się czy sie właśnie w jakieś spore gówno nie wpierdala ostatnimi czasy(jacyś koledzy w tle u których jest i co jest ciekawe jak zaobserwować dynamikę relacji to w tej relacji "kolega" przewodził według mnie).

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Pewnie za chwilę wrócą do siebie, widownia zmalała to trzeba zrobić dramę - ten scenariusz działa u nich za każdym razem :>

Też to przewiduje.

 

3 minuty temu, WąsatySamiec napisał:

Co to za typy "zakulisowe" jacyś nowi "koledzy" ? czy ktoś go pod skrzydła wziął, żeby kasę na patusie czesać?

Istnieje taka możliwość. Już z Magicalem chcieli tak zrobić.

 

15 godzin temu, StonekZiemniaczany napisał:

Jaki się z niego BąTą zrobił, nie ten sam typ.

Odwyk od Marleny działa cuda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.