Skocz do zawartości

Rafonix: Boxdel załamany, zmiany na Youtube, Magical i BystrzakTV do odstrzału! Szok!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca nie mogłem dojść, wnioski moje są takie: póki takie myślenie będzie w narodzie póty będzie Polak: A) po jajach kopany,B) w dupę jebany, C) w morde mu będą pluli. Za ten caŁY "ośrodek do spraw ksenofobii rasizmu monitorowania etc" powinien się ktoś wziąć, powinien się temu przyjrzeć i to ujebać, nie wiadomo kto to za czyje pieniądze, prywatny koleś, a nazwę ma jakby to była rządowa organizacja, kto za to płaci  i czemu? i jakim kurła prawem obwołali się szmaciarze szeryfem polskiego internetu?

 

Ci debile jak boxdel i rafonix tez zamiast załatwić to inaczej i zadać sobie pytanie co ten jebany ośrodek ma do czegokolwiek, kto ich upoważnił i czy warto traktować ich poważnie, to idą na grubasa skarżyć do tego urzędu, wchodzą im w dupę tym samym dając im dowód społeczny i mandat uprawniający do działania, za głupi tak i jeden patus jak i drugi są, żeby sobie uzmysłowić, że jak się pozbędą tucznika i rafatusa przyjdzie kolei i na nich, bo wchodzenie w dupkę obcej sile w zamian za protekcje może się nie udać. Twardy jeden i drugi na siłownie sporty walki, a z charakteru cfel, co zamiast polec z honorem jeszcze dupki nadstawi, a nóż się uda dostać protekcje od silniejszego w zamian za rozwaloną dupę," co cię nie zabije, to cię wzmocni". Wydaje mi się, że nie chłopaki w rurkach, tylko tego typu zachowania, to upadek męskości. Nie jeden chłopak w rurkach więcej jaj ma niż te dwie tchórzliwe ameby razem wzięte. (emocjonalnie dziś, bo mam wstręt do kolaborantów i ludzi załatwiających swoje problemy wewnętrzne osobami trzecimi).

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.