Skocz do zawartości

Kolejna rozmowa na portalu na S


rarek2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co jakiś czas, wrzucam rozmowę z jakąś pańcią na portalu na S.

 

Pańcia w profilu napisała, że szuka:

 

"Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, umiesz znaleźć balans między pracą a wypoczynkiem, doceniasz proste gesty świadczone wzajemnie jak chociażby kawa o poranku i małe czułości, odśnieżenie jej samochodu etc.
Jeśli potrafisz poczuć dobrostan bycia we dwoje i czerpiesz z tego siłę, możesz odkrywać siebie na nowo, wiedz, że ja będę wtedy stała za Tobą murem."

 

Wcześniej napisała również, że szuka faceta ogarniętego życiowo i stabilnego finansowo z własną prosperującą firmą. Jednak po rozmowie ze mną to usunęła. I oto co napisała, kiedy zapytałem co według niej znaczy facet stabilny finansowo itd. Oto dyskusja jaka wynikła i jej odpowiedzi:

 

"witam, Jestem przekonana ,że ww. mężczyzni, są bardziej zadowoleni z życia i tym samym otwarci na potrzeby swoich partnerek, jakie jest Twoje zdanie?
20:57
 
A jakież to potrzeby partnerek masz na myśli?
20:59
 
 
szybki jesteś, np. spontaniczy wypad na weekend do Barcelony.
21:01
 
Każdy płaci za siebie - nie jestem frajerem
21:03
 
Partnerka powinna realizować swoje potrzeby bazując na dochodach ze swojej pracy. Taki facet może być otwarty na potrzeby swojej ŻONY dzieci i rodziny. Nie widzę, żadnego powodu aby fundować komuś wycieczki i to jeszcze do Barcelony. b29f7bd15a28df1244b293b6d5311320.png
21:19
 
Prędzej wykupiłbym wakacje sobie i córce.
21:19
 
A na koniec dodam, że mając jak to deklarujesz 38 lat Twoja pozycja negocjacyjna jest żadna. Duuużo młodszych i ładniejszych z solidnymi atrybutami kobiecości jest na pęczki - dla takiej 22 letniej pachnącej, świeżej, jędrnej kobiety to nawet bym się nad weekendem w Barcelonie zastanowił."
 
 
PO tym co jej napisałem - zamilkła, wprowadziła poprawki do opisu profilu. Nawet mnie nie zablokowała.
 
 
A oto inna rozmowa z amatorką młodszych mężczyzn zaczepiła mnie babcia 50 letnia: poczytajcie!!
 
"
No proszę... ktoś tu będzie całe życie młody.
18:04
 
 
 
Tylko, że w tym wieku już cała glowa siwa, strach pomyśleć co będzie dalej
18:07
 
18:15
Zrób eksperyment. I przez rok nie farbuj włosów. Potem zerknij w lustro. Wiadomo każdemu czas ucieka. Tylko ze ja w moim wieku chodzę na randki z kobietami w wieku 30 - 40 lat. A nie deklarowane 50 a kto wie może i 55 lub 60
18:15
 
18:16
Ja pochodzę z długowiecznej rodziny. Prababcia miała 95 lat a babcia 93 mężczyźni tycko mniej. Siwizna nie znaczy nic
18:16
 
18:17
Powinnaś się rozglądnąć za facetem 55 lat. Mam takiego kolegę i jest ok.
18:17
 
 
 
W marcu skończyłam 50 lat a będąc w Twoim wieku nie musiałam jeszcze farbować włosów. Dziękuję za radę. Pozdrawiam.
18:19
 
 
 
A to ciekawe, faceci mogą Twoim zdaniem spotykać się z kobietami o 12 lat młodszymi. Uwierz, ale takie 30-latki też nie umówią się z dziadkiem, bit chyba, że sypniesz sowicie kasiorą.
18:24
 
18:34
Hahah. Mimo ze mam pieniądze mieszkanie. Nigdy nie mówię o tym wręcz przeciwnie. W odróżnieniu od Ciebie mogę założyć rodzine i mieć dzieci bez problemu. Kobieta 50 letnia nadaje się już tylko do bawienia wnuków. Dla facetów jest przezroczysta. Po prostu babcia. Radzę jeszcze raz poszukaj takiego 55 latka to są faceci jeszcze do rzeczy.
18:34
 
 
 
Hehee Naprawdę guzik wiesz o kobietach w tym wieku.
18:38
 
 
haha wierz mi nie wiem i nie chcę wiedzieć !!! b29f7bd15a28df1244b293b6d5311320.png
18:40
 
aco do kasy
18:40
 
18:41
to kobiety w KAŻDYM wieku patrzą czy facet kasę ma czy nie
18:41
 
 
To się nie wypowiadaj jak nie wiesz
18:41
 
może mieć i 20 lat a on 25 i tak ona będzie patrzyłą czy on jest dobrą partią itd
18:41
 
18:42
za 10 lat będziesz emerytką a ja w kwiecie wieku 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
18:42
 
i jak to wygląda?
18:42
 
moja ex teściowa znalazłą sobiwe faceta 14 lat młodszego
18:42
 
i do tej pory są "razem"
18:42
 
18:43
ale jak nadchodzą święta to on do swojej mamy jedzie sam...
18:43
 
 
Za 10 lat to również może Ci już dokuczać impotencja.
18:43
 
cholera wie może jako "laska" i jego mama razem do szkoły chodziły
18:43
 
18:44
niech Cię o to głowa nie boli. Ponoć kobiety po klimakterium nie robią się już mokre i muszą stosować kremy
18:44
 
W tej kwestii też nie masz racji
18:44
 
18:46
tak czy inaczej kończąc tą inspirującą dyskusję - napiszę, że rano jak się obudzę wolę widzieć kobietę z jędrnym piersiem niż z obwisłym - pewnie też napiszesz że nie mam racji ? 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
18:46
 
U młode kobiety po porodach u karmieniu piersią już jędrnych piersi nie mają, po prostu piszesz bzdurny
18:48
 
18:49
mają - chyba wiem dobrze o tym
18:49
 
 
 
Pan wszystko wiedzący
18:50
 
 
To się nie wypowiadaj jak nie wiesz
18:41
 
może mieć i 20 lat a on 25 i tak ona będzie patrzyłą czy on jest dobrą partią itd
18:41
 
za 10 lat będziesz emerytką a ja w kwiecie wieku 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
18:42
 
i jak to wygląda?
18:42
 
moja ex teściowa znalazłą sobiwe faceta 14 lat młodszego
18:42
 
i do tej pory są "razem"
18:42
 
ale jak nadchodzą święta to on do swojej mamy jedzie sam...
18:43
 
 
Za 10 lat to również może Ci już dokuczać impotencja.
18:43
 
cholera wie może jako "laska" i jego mama razem do szkoły chodziły
18:43
 
niech Cię o to głowa nie boli. Ponoć kobiety po klimakterium nie robią się już mokre i muszą stosować kremy
18:44
 
 
W tej kwestii też nie masz racji
18:44
 
tak czy inaczej kończąc tą inspirującą dyskusję - napiszę, że rano jak się obudzę wolę widzieć kobietę z jędrnym piersiem niż z obwisłym - pewnie też napiszesz że nie mam racji ? 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
18:46
 
 
U młode kobiety po porodach u karmieniu piersią już jędrnych piersi nie mają, po prostu piszesz bzdurny
18:48
 
mają - chyba wiem dobrze o tym
18:49
 
 
Pan wszystko wiedzący"
 
 
 
Jak myślicie? Za ostro ?? :-)
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po cholerę takie przytyki do kobiet? Powiedziała ci, że do Barcelony na twój koszt? Natomiast nawet nie dałeś dokończyć i wywaliłeś litanie jak to se z młodą dupą możesz jechać. Lubię cie @rarek2, ale w tym przypadku burackie teksty wg mnie. Do drugiej babci zwłaszcza. Po cholerę mówisz jej jak jest? Chcesz coś poderwać czy dowalić im? Bo jak to pierwsze to podrywacz jesteś przedni :D

Edytowane przez Tomko
  • Like 11
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie zabrakło pytania co daje w zamian. Beka niezła by była. 

 

Mocno, za ostro, po co być takim Punisherem. Chce się umówić, puknij i tyle. Może w okolicach jest jakiś motel Barcelona. :P

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Tomko napisał:

że do Barcelony na twój koszt

No przecież napisała, że facet z kasą jest otwarty na potrzeby partnerki - wiec jaki to ma wydźwięk??

 

48 minut temu, Tomko napisał:

Po cholerę mówisz jej jak jest? Chcesz coś poderwać czy dowalić im?

Jak  nie w moim typie to piszę jak jest i czekam co ona napisze.

 

24 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Może w okolicach jest jakiś motel Barcelona

 

Świetny pomysł - zapamiętam na przyszłość - dzisiaj byłem w trasie - autentycznie przejeżdżałem obok knajpy RZYM - muszę zapamiętać lokalizację i bedę fundował weekend w RZYMIE.

 

9 minut temu, PewnySiebie napisał:

Trochę empatii @rarek2

Taka dyskusja z Paniami nie ma sensu.

 

No wiem, podroczyłem się dla zabawy i ciekawości jak zareagują i co napiszą. Jestem świadomy, że one sądzą o sobie że są "wartościowe" i są 7 cudem świata. Ale rzeczywistość je przygniata. Jedna zareagowała tym, ze zmieniła swój opis.

 

1 minutę temu, Ragnar1777 napisał:

każda kobieta powinna chociaż raz w życiu odczuć taki "zimny prysznic" rozpływający ich niesamowicie podbudowane ego

 

Sami wiecie, że one są napompowane atencją na takich portalach. I myślą, ze są zajebiste, i tylko jak odezwą się do faceta to ten się posika ze szczęścia. Ale wiecie jestem sknera i nie uśmiecha mi się fundować jakiejś pańci weekendu w Barcelonie. Ani tym bardziej umawiać się z grubo starszą kobietę dla mnie faktycznie już Babcią - mnie to odrzuca.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastwisz się nad nimi w taki sam sposób, jak atrakcyjne panie nad fajerami, którzy ośmielili się je zaczepić. Jest w tym dreszcz emocji, poczucie władzy, patrzenia z góry, bycia lepszym i co tam jeszcze. Chyba się już nie dziwisz tym kobiecym pragnieniom by zgnieść robaka?

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to takie uświadamianie bab na temat tego jakie są beznadziejne, w oparciu o wiedzę z forum. 
Nie kumam po co pisać lasce na S jaka jest beznadziejna, i jak nie rozumie tego co nią naprawdę kieruje, i że zegar jej tyka itd. 

Trzeba używać. One i tak żyją w świecie swoich imaginacji wytwarzanych w głowie przez filmy i książki romantyczne. Uświadamianie nic nie daje, bo ktoś kto zna tylko "nuty" nie zakuma kodu binarnego. Trzeba mówić to co chcą słyszeć, i...korzystać.

 

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2 no tej Pani 50, to trochę niesprawiedliwie pocisnąłeś, widać gołym okiem frustrację. Ty masz jakieś wymagania i ona też sobie niech ma. Na pewno zdaje sobie sprawę ze swojego wieku, siwych włosów itd ale atak z doopy, niepotrzebny.

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @rarek2 - nie szkoda Ci czasu na takie pierdolimento z babami ?

 

Gdy rozmawiam z kobietami to przyjmuję jedną zasadę - nie mówić jej, że wiem jak ona działa, ale słuchać co mówi i już w pół jej zdania - wyciągać wnioski :)

I to polecam. Po co uświadamiać kobiety forumową wiedzą - nie ma sensu. Grając w pokera kart się nie pokazuje :)

 

Niezłą koncepcją jest udawać głupszego niż się jest :) Bo wtedy kobieta znacznie szybciej "da się posiąść" - gdyż wydaje jej się że facet jest głupiutki i za chwilę będą frukta.

Już Wielki Szu przytomnie zauwazył - "całe zycie uczyłem moje ręce niezdarności w kontakcie z kartami"

 

Po czym pokazał magiczną sztuczkę jak w powietrzu operuje talią kart niczym iluzjonista. I zapytał Jurka-taksówkarza - "tylko kto po takim numerze siądzię z tobą do gry ?"

 

A z tym wypadem do Barcelony niezła myśl. Pociągnąłbym ten temat. Umowił się z damą, kolacyjkę postawił i roztaczając wizje zachodów słońca nad Morzem Śródziemnym - nakłonił ją na stosunkowo udaną noc po kolacji, którą właśnie kończymy jeść.

Gdyby się zgodziła (na co szansa wynosi nie mniej niż 51%) to zanim pojechalibyśmy do Barcelony - spotkanek mogłoby się odbyć jeszcze szereg :)

A czy pojechalibyśmy - cóż, tego nie wie nikt :) Ale projekcja byc musi :):)

Frukty fruktami, ale nie za szybko :):):)

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Bonzo napisał:

Bracie @rarek2 - nie szkoda Ci czasu na takie pierdolimento z babami ?

 

Czasami można się rozerwać i coś popisać niż zwykle i patrzeć jak się im styki zwierają. W piatek mam zasadę po pracy już mam weekend i NIC nie robię i czas przeznaczam na wszystkie pierdoły na jakie mi przyjdzie ochota. Taki mały odskok po całym tygodniu tyrki.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Bracia:

@Tomko

@Heniek

@Jan III Wspaniały

@Ramzes

@PewnySiebie

Wyczerpali temat zjechania pani 50. Po co tak komuś pojechać? Tobie byłoby dobrze?


 

Co do kandydatki z numerem jeden: słusznie jej pocisnąłeś. W końcu nie jesteś sponsorem jej ani jej dzieci.

Podejście “Chcesz Panią, to rób na nią” jest mi obce, choć kiedyś jednej powiedziałem, że sfinansuję i część jej udziału w urlopie, bo nie będę się ograniczał w urlopowaniu do jej możliwości.

Do modów: silnik forum fiksuje. Nie działa enter w funkcji nowego wiersza, albo działa jak chce. Znajdywanie użytkowników (w sensie wspomnienia o nim poprzez użycie "@" i nazwy tegoż) raz działa, raz nie. Ubuntu 16.04, Firefox 59.0.2 (64-bit) (info bezpośrednio do modów pójdzie niezależnie)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem postąpiłeś słusznie z pierwszą damą, natomiast babcię mogłeś oszczędzić. Pierwsza aż prosiła się o skomentowanie swojej postawy i sama zasłużyła na złośliwość, a przy drugiej miałeś negatywne nastawienie i po prostu chciałeś jej sprawić przykrość, dla zasady.

 

W dniu 6.04.2018 o 23:28, Bonzo napisał:

Niezłą koncepcją jest udawać głupszego niż się jest :) Bo wtedy kobieta znacznie szybciej "da się posiąść"

 

A z tym wypadem do Barcelony niezła myśl. Pociągnąłbym ten temat. Umowił się z damą, kolacyjkę postawił i roztaczając wizje zachodów słońca nad Morzem Śródziemnym - nakłonił ją na stosunkowo udaną noc po kolacji, którą właśnie kończymy jeść.

Gdyby się zgodziła (na co szansa wynosi nie mniej niż 51%) to zanim pojechalibyśmy do Barcelony - spotkanek mogłoby się odbyć jeszcze szereg :)

A czy pojechalibyśmy - cóż, tego nie wie nikt :) Ale projekcja byc musi :):)

Frukty fruktami, ale nie za szybko :):):)

 

 

 

Bonzo, czego ty nie zrobisz żeby zakutasić. Rarek przynajmniej nie udaje, nie gra i nie oszukuje, a ty zrobisz wiele byle tylko zamoczyć. Zapewne mówisz im to, co chcą usłyszeć utwierdzając je we własnej zajebistości, bo wiesz, że to najkrótsza droga do tego, by ulokować penisa w jej waginie. Kupujesz sobie seks, licytujesz wartość panienki, podbijając jej mniemanie o sobie. Wiesz, że musisz coś dać żeby coś otrzymać, ale wycieczka do Katalonii? I co jeszcze? A co później? I co ma będzie musiał zrobić następny? Australia? Himalaje? Podbijasz im ego.

 

Odruch licytowania u nich pozostanie, tylko przez ciebie stawka będzie musiała być wyższa, ponieważ sam ją podbiłeś. To z dwojga złego wolę od razu zjebać na starcie, jak zrobił to Rarek niż obiecywać złote góry i ściemniać w twoim stylu.

 

No chyba, że je okłamujesz dla zasady. Też słabe.

 

Edytowane przez Mapogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.