Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Jasko
      Tak jak w tytule, czyli chciałem zacząć korzystać z nowegi serwisu SamiecWeb, ale najpierw wyskakuje okienko z logowaniem. Przypomniałem sobie jak Marek mówił, że będzie można użyć konta z forum, jednak nie działa, ani nie widzę opcji założenia konta. 
    • Przez Marek Kotoński
      Bracia, jak zapewne pamiętacie, dwa lata temu wybuliłem i zrobiliśmy z Arturem portal newsowy działający podobnie do wykopu. Z racji małego zainteresowania tematem, odpuściłem ten temat, bo przecież serwer jeść dużo nie woła.

I myślę, że nadszedł już czas, byśmy oprócz forum mieli coś znacznie bardziej elektryzującego - samczy portal newsowy, gdzie userzy wklejają z głebin sieci najlepsze informacje, które będzie można komentować.

Sam lubię z rana przy śniadaniu wejść na jakiś gównoportal, i zobaczyć co nowego na świecie. A tu będziemy mieli swój własny, gdzie bez chamskich reklam będzie można zobaczyć co w świecie słychać, i poczytać inteligentne komentarze odnośnie danej sytuacji.

Dlatego proszę was o porady - jak rozbujać ten portal? Kto by się na początku poświęcił, i zadbał o wklejanie newsów (parę kliknięć)? I jak byśmy rozwiązali sprawę odwdzięczenia się takim osobom. Portal gdy już się rozbuja, przyciągnie innych i stanie miejscem stałych odwiedzin.

Jestem pewien że to się uda (Sławek stwierdził że to nie ma szans, a on zawsze się myli), więc trzeba to uruchomić. Proszę was o porady i zaangażowanie, bo to przecież będzie dla was. Na dniach go odpalimy, bo został zdjęty z pewnych względów. Kupiłem też dziś domenę zajebistą, ale na razie jej nie zdradzę :> Kto zgadnie, temu skasuję jedno ostrzeżenie a jak nie ma żadnego, nie dam jednego jak zasłuży :>
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.