Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By SzatanKrieger
   Witam.
    
   Jak w tytule, opiszcie swój najlepszy sen, który zapamiętaliście na całe życie, jeśli oczywiście chcecie no i chcecie się nim podzielić  
  • By leto
   Znacie jakichś ciekawych, inspirujących youtuberów, gadających na temat rozwijania swojego biznesu? Z racji mojego doświadczenia szukam rzeczy dotyczących branży IT, ale chętnie się dowiem o wszelkich możliwych
    
   Ponieważ tak naprawdę dopiero zacząłem poszukiwania, mam tylko jednego, który wydaje się być jako tako sensowny: TechLead.
    
   Wrzucajcie w wątku twórców, którzy są inspirujący
  • By Marek Kotoński
   Szanowni Państwo,
    
   Takie oświadczenie wygłosiłem przedwczoraj na lajwie (już usuniętym), ale że nie wszyscy na nim byli, a nawet jak ludzie byli to było nerwowo (cały czas kasowaliśmy bluzgi i wyzwiska fanów ww. Pana), powtórzę je tutaj:
    
   1. Od tej pory na temat Pana Dominika Bosa (Awięc) nie wypowiadam się aż do procesu sądowego (zalecenie adwokata). No chyba że będę naprawdę musiał się bronić przed pomówieniami i oszczerstwami. Trudno jest mi utrzymać język za zębami, gdy od dwóch dni kasuję nie tylko wyzwiska w moim kierunku, ale także wpisy że zniszczyłem życie młodemu chłopakowi... poziom absurdu tej sytuacji sprawia, że kompletnie tego nie ogarniam.
    
   Oczywiście "suchej" informacji mogę udzielić, czy wypowiedzieć się na jakiś niezbyt "gorący" temat w związku z tą sprawą.
    
   2. Kontrpozew. Czekamy na pozew, w zależności od jego treści informuję, że pozywam Pana Dominika Bosa (Awięc) o kwotę minimum 100 tysięcy złotych, za szkody wyrządzone przez to co mówił i przede wszystkim "sugerował" na mój temat. Jako pisarz i osoba prowadząca działalność gospodarczą, w wyniku tych działań poniosłem bardzo duże szkody finansowe i wizerunkowe. Czyli nie wystarczy powiedzieć że nazwałem go i jego dziewczynę gnojem (nigdy tego nie zrobiłem) tylko trzeba będzie to - i wiele innych "sugestii" udowodnić. A jeśli wyjdzie że dowodów nie ma, wyjaśnić Wysokiemu Sądowi dlaczego się oszukiwało...
    
   3. Przysięgam wszystkim moim zwolennikom i fanom, którzy mogli ulec "sugerowaniu", że nigdy nie groziłem ani nie wysyłałem żadnych meili które mu groziły, jak to "zasugerował". Treść tych meili jednak jest podobna do tych meili, które ja dostawałem w tym strasznym czasie, gdy śledzono i fotografowano mnie i moją przyjaciółkę, grożoną morderstwem, okaleczeniem, spreparowaniem fałszywych dowodów na moją pedofilię by wtrącić mnie do więzienia, brutalnym gwałtem mojej mamy, donosami na policję, do Izby Skarbowej i wielu innych świństw - i w tym właśnie czasie, Pan Dominik Bos (Awięc) zaczął nagrywać o mnie wyszydzające mnie filmy, w których przekręcał to co mówiłem, by postawić mnie w negatywnym świetle, co stało się przyczyną internetowego nękania, objawiającego się np. tym, że po każdym filmie byłem bezustannie lżony i wyzywany przez jego widzów.
    
   Przypominam że to Pan Dominik Bos (Awięc) pierwszy o mnie nagrał, co spowodowało falę nienawiści w kierunku mojej osoby jego zwolenników.
    
   4. Bardzo proszę o to, byście jako społeczność nigdy nie zniżyli się do tego poziomu, żeby Pana Dominika Bosa (Awięc) atakować i pomawiać tak jak to obecnie dzieje się z moją osobą. Te sprawy wyjaśnimy sobie w sądzie, a my pokażmy że jesteśmy "z zupełnie innej gliny ulepieni". 
  • By Dworzanin.Herzoga
   Około tydzień temu przydarzyły mi się dwa marzenia senne, które w sumie mogę opisać plus minus, na tyle ile je pamiętam, żeby jakoś to utrwalić.
   Nie było w nich nic mistycznego, jednak z uwagi na pewne szczegóły i poziom złożoności może kiedyś będę chciał to przeczytać, może też komuś coś tutaj wyda się w jakimś stopniu ciekawe.
    
   [SEN 1]
    
   Stałem w pomieszczeniu pełnym przepychu, przypominającym salę pałacową. Oprócz mnie dwóch mężczyzn po prawej i po lewej stronie, nieznanych mi.
   Wiedziałem, że dzieje się to już po mojej śmierci i że nie znaleźliśmy się tutaj przypadkiem.
   Na przeciwko nas jakiś inny "człowiek" [tak się wydawało w pierwszym przybliżeniu] czyta coś z kartki. Mówi, że trzeba dopiąć formalności i możemy zostać przeniesieni w miejsce docelowe.
   Kartka płonie mu w ręku, nie parząc go, za chwilę znika w ciągu ułamka sekundy.
    
   My wszyscy w panice, próbujemy uciekać. Przed nami długi ciemny korytarz, na końcu śnieżnobiałe światło, wyjście.
   Chcemy tam biec, ale widzimy, że przebiegają przez niego jakieś cienie, które nas rozszarpią, jeśli zdecydujemy się na tę drogę.
   Myślę wtedy, że gdybym tylko mógł cofnąć się w czasie, ostrzegł bym siebie z przeszłości przed pewnymi działaniami i uniknąłbym tego co aktualnie się rozgrywa.
    
   Biegniemy w drugą stronę, cały czas do przodu. Mijamy kolejne bogate sale, prawie wszystko w nich było wykonane ze złota.
   Nagle patrzę na jedną z osób towarzyszących mi. Wokół niego przebiegają smugi "energii", po czym dalej biegnie, ale zmienia się w wielką figurę szachową - króla.
   Trwało to moment, wrócił do normalnej formy. Chwilę później ze mną stało się coś podobnego, ale nie wiem w co się zmieniłem. Też jakaś figura, ale chyba trochę niższa.
   Po powrocie do normalnej formy, z podłogi zaczął się wylewać żrący kwas. To koniec.
    
   Nagle patrzę w bok, widzę otwarte okno, wyskakuję.
   Upadam na ziemię, wstaję, rozglądam się dookoła. Jestem na polu na przeciwko mojego podwórka. Ruszam szybko w tamtą stronę.
   Dom ma starą elewację, nie taką jak obecnie. Pod moim pokojem stoi duży gołębnik, zasłania okno. [!]
   Z domu wychodzi mój ojciec, wygląda młodziej niż aktualnie.  Pytam, który mamy rok. Odpowiedź: "2008".
    
   Mijam go, jestem w środku. Widzę schody, mimo, że w rzeczywistości budynek jest parterowy.
   Biegnę do góry kilka pięter, nagle jestem na górze, na strychu. Widzę, że ściany i dach są zbite z byle jakich gołych desek desek.
    
   Jest zastawiony stół, przy nim siedzą moi rodzice i znajome małżeństwo.
   Chcę mówić co się wydarzyło, nie mogę dojść do słowa. Wszyscy histerycznie się śmieją, żartują.
   Widzę teraz, że moja powierzchowność też jest taka jak dwanaście lat temu, nie starsza, jak w "innym wymiarze".
    
   Próbuję jeszcze coś powiedzieć, niewiele się udało. W tym momencie znikam w powietrzu.
   Wszyscy momentalnie przestali się śmiać i milczeli w zdziwieniu przez chwilę.
    
   W tym momencie się obudziłem.
    
    
    
  • By Fizzmm123
   Witam wszystkich czytających 
    
   Wczoraj mieliśmy przyjemność pośmiać się z relacji Mapogo pod tytułem „ Baba pijana, dupa sprzedana, czyli historia jednej nocy” z tematu widać jak są traktowane kobiety ( z jaką pogardą ciekawe gdzie są organizacje feministyczne ?). Gdyby zrobił to Polak prawdopodobnie został by zniszczony przez media oraz nasze jakże prze inteligentne feministki.
   Dziś ja wrzucam filmik z wykopu w roli głównej p0lka czarnoskórzy inżynierowie oraz lekarze nie jacyś biedni niewykształceni Polacy.
    
   Filmik:
   Akcja rozgrywa się przed klubem p0lka krzyczy kocham czarnych kocham czarnych… przez moment pokazuje w stronę Polaków mówiąc widzisz tych nudnych ludzi.
   Potem zaczyna mówić nie mamy czarnych w Polsce. Nasza p0lka mówi o nasz że jesteśmy rasistami potem pada stwierdzenie chce się przenieś do Kalifornii oraz poznawać czarnych.Biały rozmawia z czarnym który mówi że dorastał tu  nie widział nigdy w domyśle to chciał przekazać takich szlor jak ta p0lka.
   Sorry za chaotyczne przedstawienie ale nie zamierzam poświęcać więcej niż 10 min na takie szambo.
   Dzięki za przeczytanie oraz z ciekawości czekam na wasze komentarze liczę na solidną dawkę śmiechu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.