Jump to content

BystrzakTV szczerze o pracy i zarobkach w Niemczech, Polsce. Nikt wam nie będzie kibicował.

Recommended Posts

• Similar Content

• By Garrett
      Może nie do końca dobry dział, ale myslę że warto o tym wiedzieć.

Prawicowa, patriotyczna, wolnościowa i inne takie bla bla bla wRealu24 wyemituje jutro program o RedPill!
      No nie jest to mainstream - wiadomo, ale mają mnóstwo widzów, więc ciekawa sprawa. Oby tylko przeinaczyli czegoś. Mam nadzieje że gość zaproszony do studia bedzie kompetentny
    • By Dworzanin.Herzoga
      W końcu praca dla ludzi z moim wykształceniem. 😊

https://mainichi.jp/english/articles/20210111/p2a/00m/0dm/016000c

Przypomina mi się odcinek kiepskich "Słuchacz przysięgły", gdzie Ferdek został powiernikiem sekretów sąsiadów i innych osób, oczywiście nie za darmo, oraz odcinek "Pocieszacz" gdzie 
      dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu, wyciągał ludzi z dołków emocjonalnych - również komercyjnie.

W rzeczywistości, skoro rynek zweryfikował, że jest popyt na takie usługi i osoby z nich korzystające są zadowolone, to niech chłop zarabia.
      Trochę niewesołe, że jego klienci są w pewnym sensie "samotni wśród ludzi" i nie mają bliższych osób, by się emocjonalnie wesprzeć wzajemnie, ale może ktoś taki anonimowy w niektórych sytuacjach jest nawet lepszy.

Jak się zapatrujecie na to?

• By Patton
      Panowie, jako że nie jestem zadowolony z aktualnej pracy, w której praktycznie stoję w miejscu, i jako że nie ma w niej żadnej możliwości rozwoju itd, co mnie coraz bardziej irytuje, to chciałbym ją zmienić. Tylko że problem polega na tym, że po prostu nie wiem co innego i bardziej dochodowego mógłbym robić. No i myślę że chyba powinno to być coś konkretnego, no i że raczej musiałbym szukać w innym miejscu. Więc może ktoś z was będzie potrafił coś doradzić itd?
    • By Optimus Prime
      Polecam książkę. Dosyć ciekawie napisana. Mam dylemat czy nabyć wersję papierową czy audiobook bo świetny lektor. 
      Ogólnie uwielbiam wszystko co związane z mitologią słowian. 
    • By Orybazy
      Natrafiłem na ciekawy artykuł o kobietach pracujących w kopalniach.
      https://wiadomosci.onet.pl/slask/barborka-swieto-gornikow-reportaz-o-kobietach-z-kopalni/w398kfg
      Są takie ciekawostki:
      "To ni ma lekko robota. Harujymy jak chopy na dole - mówi ze śląskim akcentem Maria, która w jednej z kopalń na Śląsku pracuje niemal 40 lat. - Roboty się nie bojymy. Jo do dziewiątego miesiąca ciąży lotała ze łopatom. Tam na dole je czorne piekło, a tu biołe."
      "Do końca ciąży pracowała na sortowni. - Taki brzuch, a pani sprząta przy taśmie? - pytał nadsztygar."
      "Legendą owiane są już „zsyłki” górników z dołu na płuczkę za karę, gdy coś przeskrobią. Ponoć wolą pracować na dole niż u góry. Justyna: - Jeden taki nom pedzioł (powiedział): „Wiycie co, dziołchy? Jo robia na dole, zjyżdżom, nie wjym, czy wyjada nazot, ale w życiu żech się tak nie napier*olił robotą, jak tu. To jest nienormalne. I wy to musicie robić?”."

Burzy to mój pogląd, że w kopalniach kobiety pracują tylko w biurach.

Któryś z Braci ze Śląska, zna realia?
      Typowy lewicowy wymysł, czy na Śląsku mamy równość o którą tak feministki walczą?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.