Skocz do zawartości

Złodziejka


Lethys

Rekomendowane odpowiedzi

 Jak się dzisiaj nie wkurwiłem, to nie mam pytań.

 

 Piękny, słoneczny, ciepły dzień. Postanowiłem się wybrać na zakupy, bo miałem ochotę na jakiś nowy ciuch. Ludzi w galerii w brud, szczególnie kobiet. Przymierzalnia oblężona przez baby, które siedziały w nich masę czasu, wchodząc, wychodząc, przeglądac się, gadając ze sobą... W końcu jedna z pań  wychodzi. Biorę spodnie, wchodzę, mierzę - zły rozmiar. No dobra, idę po inny, przy okazji wezmę coś jeszcze, a kolejka znowu wielka. Wyszedłem i przy przeglądaniu któregoś ze stosu ciuchów ogarnąłem, że zostawiłem w przymierzali okulary na wieszaku w futerale, bo nie miałem gdzie ich do kieszeni wsadzić. Ide więc z powrotem, wchodzę, patrzę, okularów nie ma.   Przebrałem się, poszedłem do kasy zapytać się, czy ktoś może nie znalazł okularów, babka powiedziała, że nie.

 

 Przepraszam, ale jak do chuja miłego można być takim skurwysynem, żeby przywłaszczać sobie cudze rzeczy. 

 

 A dopiero, co założyłem temat, prosząc Braci o pomoc w wyborze okularów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lethys okazja czyni złodzieja - tyle w temacie, ja miałem taką akcję że mi podpierdolono nówkę parasolkę w zajebistym futerale a sytuacja taka jak u Ciebie, zawiesiłem na wieszaku co by mnie nie wkurwiała i zapomniałem zabrać po przymierzaniu - chuj ma jaja - nic z takimi ludźmi nie zrobisz <_<

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to kto normalny chodzi w weekend do, jak Ty to nazwałeś, "galerii".

Po drugie, może informacja o pozostawionych okularach jeszcze nie doleciała do kasy, a nawet jeżeli, to może dziewczyna  w natłoku bydła nie skojarzyła tematu. 

 

Edytowane przez Animavilis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Animavilis, nie mam czasu na tygodniu, nie wiem w czym widzisz problem.

 Obstawiam, że jak ktoś znalazłby okulary, to od razu z przymierzalni poszedłby zgłosić to do kasy, a nie pół godziny później. Była jedna ekspedientka, stała przy kasie i nie wyglądała na zbyt zapracowaną klepiąc wiadomości na Messengerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata soboty na zakupy w warunkach niesprzyjających owym, to Twój wybór. Ja też nie mam czasu, ale zakupy w weekend to dla mnie masakra, ale co kto lubi.

Wracając do tematu, to że coś obstawiasz to nie znaczy że tak się stanie. Możliwych scenariuszy jest wiele. Po za tym kradzieżą nazwałbym sytuację gdy ktoś wyciąga Ci okulary z kieszeni. Fakt że zostawiłeś je w przebieralni, to Twoje zaniedbanie. Właśnie między inmymi z tego powodu nie robię zakupów wtedy, kiedy nie mogę ich zrobić spokojnie. 

Zalecam mniej agresji i arogancji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.