Skocz do zawartości

Symulator lotu Airbusa A320


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

@Rnext ja to widzę tak:

 

Intensywny dwutygodniowy kurs pilotażu: manewrowania i parkowania w wieżowcu - 100 000 euro.

 

Opcja dodatkowa: nauka startu + 25 000 euro. 

 

Platforma treningowa udostępnia największe miasta świata. :lol: 

 

Nocleg i wyżywienie halal podczas trwania kursu we własnym zakresie *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

Opcja dodatkowa: nauka startu + 25 000 euro.

Raczej przejęcie samolotu w locie - kolejne 100k EUR ;)

W sumie pieniądz jest pieniądz (bądź jak dowcipkuje mój wujaszek - petunia nie omlet ;)) 

Czy tylko "oni" mogą się bogacić na wojnach i black ops?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rnext napisał:

Raczej przejęcie samolotu w locie - kolejne 100k EUR

Facet nie miał warunków powierzchniowych i technicznych żeby to symulować i raczej wiedzy też nie, dla tego wykluczyłem tą opcję.

 

Natomiast nauka startu dla tych "pilotów", którzy planują "wypożyczyć" airbusa już na pasie startowym, a nie podczas lotu jak najbardziej przydatna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara wersja mapy - w Łęgu nie ma już niższego komina 225m, został wyburzony po wybudowaniu komina 120m :P

Trochę jest tam też nieistniejących bloków, w pewnym momencie przelatują 200m ode mnie ;)

 

@Rnext @Mosze Red

W Warszawie zawsze kończyłbym lot w Pałacu Kultury ;) Zresztą już kiedyś mi się śniło że wystartował jako rakieta, ale niestety nie doleciał na orbitę i rozbił się pod miastem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red czy kurs obejmuje przycinanie skrzydłem brzozy? 

 

Mąż mojej siory ma hopla na tym punkcie, może nie ma symulatora ale wydaje na to wszytko w chuj sosu i lata po świecie. (Wirtualnym). 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.