Skocz do zawartości

Teksty


Rekomendowane odpowiedzi

 Witajcie Bracia!

 

 Można powiedzieć że też mam coś wspólnego z pisaniem, w związku z tym że kiedyś 1-2 lata czas niedaleki chcę tworzyć własną muzykę nie skażoną komercją, wszystko ma być moje razem z tekstami, jako że myślę o tym od 12 roku życia zacząłem pisać teksty. 

 

 Bo muzyki tworzyć nie potrafiłem i nie miałem na czym to chciałem robić cokolwiek w tym kierunku. Przyznam się przed samym sobą nie ćwiczę swojego pióra na pewno by był lepszy gdybym pisał coś codziennie a pisze nieraz raz na pół roku gdy przyjdzie wena lub rzadziej. Często gdy czuje duże emocję lub jakaś osoba czy sytuacja mnie zainspiruję albo pod wpływem ulubionej piosenki.

 

 Ostatnio wpadłem na pomysł że moje piosenki będą antymatrixowe w sensie chce oświecić ludzi którzy by ich wysłuchali że żyją w matrixie i myślę że to by była fajna sprawa.

Tu napisze wam moje dwa teksty jeden z 2015r. a drugi napisany parę dni temu. Wszystkie te teksty to są szkice bo zawsze mogę coś dopisać lub zmienić kiedy zostanie napisana do tego muzyka.

 

 

1. Dosyć popowy i białorycerski rok:2015                                                                                           

jednak nie chodzi tu o wielką miłość lecz przyjaźń                                                                                 

która nigdy nie wróci.

 

 1) Chciałbym cofnąć się do każdej z chwil                                                                                                                                                  
i zostać już na zawsze w niej z tobą być
żałuję dziś że tak mało czasu poświęciłem
by ich więcej mieć

Ref.
Choć ty na zawsze będziesz dla mnie żyć
w mym sercu do końca i na zawsze...

 2) I choć wiem że ty tak naprawdę

śpisz, ma pamięć nie zawiedzie i nie zgaśnie
Chciałbym cofnąć czas
Chciałbym cofnąć czas...

Ref.
Choć ty na zawsze będziesz dla mnie żyć
w mym sercu do końca i na zawsze...

 3) Chciałbym cofnąć się do każdej z chwil
i zostać już na zawsze w niej z tobą być
kiedy strach mój zabijał mnie
Chciałbym cofnąć czas...
Chciałbym cofnąć czas...
Chciałbym cofnąć czas...
Chciałbym cofnąć czas...

 

2. Trochę antymatrixowy napisany parę dni temu, zainspirowała mnie piosenka

Mad Season Wake Up aż 3 teksty naruchałem niespotykana wena mnie napadła.

 

 1) Pamiętaj że nigdy nie będziesz szczęśliwy

możesz to zakończyć już dziś

możesz też żyć dalej

i być szczęśliwym

 

 2) Chyba że mi zapłacisz ale pamiętaj

cena musi być wysoka

bardzo wysoka bo szanuję się

i cenię

 

 3) Nic nie da ci szczęścia chyba że ono

wypłynie z ciebie

chyba że ono wypływa z ciebie

materialne dobra i samobójstwa...

nic nie da ci szczęscia

możesz też zakończyć już teraz

lub zapłacić bardzo dużą cene

a teraz pamiętaj...

Kochaj...

Kochaj...

Kochaj...

Kochaj...

Kochaj siebie

Egoisto...

 

W sumie większość tekstów jest smutna i depresyjna a ja sam jestem miłym i pogodnym człowiekiem. Moja muzyka też będzie raczej smutna.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.