Skocz do zawartości

Interpretacja Tarota - Waszym zdaniem


StonekZiemniaczany

Rekomendowane odpowiedzi

Czarownica postawiła mi karty. Pytanie jakie jej zadałem to: "Czy w zamierzonym czasie, uda mi się osiągnąć zamierzony cel". Stawiała 5 razy karty i wyszły jej kolejno:

- Sad Ostateczny

- 8 mieczy

- 6 denarów

- 5 mieczy

- kobieta

Mówiła, że dużo dumam o czymś z przeszłości i staram sie od niej odciąć, oraz że będę miał duże kłopoty finansowe, a na końcu poznam kobietę.

Biorę to nie do końca na serio, ale ciekaw jestem Waszych interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie tarot jest słabym przekaźnikiem. Przynajmniej jak ja to rozumiem to aby podać komuś coś w 100% należałoby mieć solidne połączenie z wyższym ja(trwałe odczuwalne - pewne) natomiast nie jestem pewien tego czy ludzie co stawiają taroty itp. mają takie połączenie.

Przynajmniej jak ja to rozumiem, to boskie ja nakieruje w taki sposób by faktycznie coś poradzić w życiu i pomóc przez to komuś zaś takie zwykłe układanie kart jest dla mnie mocno naciągane. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, StonekZiemniaczany napisał:

Czyli to była dupa wołowa a nie wiedźma, choć z wyglądu to nawet. Bo mała ruda:lol:

Albo z przyzwyczajenia mówi tak na tą kartę. Problem w tym, że wiele kart można tak nazwać (Papieżyca, Cesarzowa, od biedy Gwiazda, nie wspominając o Królowych itd. w małych arkanach).
W różnych taliach też potrafią się różnie nazywać.

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Same konkrety.

Kononowicz stawia tarota bożego :D czyli poświęconego przez samych najwyższych kapłanów KK.

A co myślicie o tarotach uwaga.. online? Czy tak postawiony tarot ma jakieś prawo cokolwiek przewidzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.