Skocz do zawartości

Boxdel i Medusa wjechali na live do Daniela Magicala! Szok! +18


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem wczoraj jakiegoś shota z tego wydarzenia, lekko się zdziwiłem.

Niedawno Boxdel wjeżdżał na Magicala i odwrotnie. Z drugiej strony jakiś czas wcześniej DM pomagał Boxdelowi wbić 1 mln subów...

ogólnie ciężko podejrzewać ich o jakieś zasady i honor, mimo to Boxdel nie przybił Magicalowi piątki, kreując się na kogoś honorowego.

 

PHXVQfe.gif

 

To po co tam przyjechał? [Pytanie retoryczne]. :P 

Ogólnie dziwna sytuacja trochę IMO. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Niedawno Boxdel wjeżdżał na Magicala i odwrotnie. Z drugiej strony jakiś czas wcześniej DM pomagał Boxdelowi wbić 1 mln subów...

ogólnie ciężko podejrzewać ich o jakieś zasady i honor, mimo to Boxdel nie przybił Magicalowi piątki, kreując się na kogoś honorowego.

 

Też tak sądzę, a co powiedzieć o wizycie Medusy, który chciał pobić Daniela i była głośna akcja po tym jak mu rzucił butelką w okno po czym uciekł? Teraz siedział u niego na streamie :lol: Tam nie ma żadnych zasad. Jednego dnia się nienawidzą i obrażają, a 2 dnia już razem streamują.

 

 

Jak tak dalej pójdzie to zobaczymy jak Rafonix z Adamem przyjedzie do Daniela Magicala postreamować przy piwku :lol: Trzeba jednak przyznać, że wspólny stream Daniela z Rafonixem miałby szansę osiągnąć kilkadziesiąt tysięcy widzów bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Też tak sądzę, a co powiedzieć o wizycie Medusy, który chciał pobić Daniela i była głośna akcja po tym jak mu rzucił butelką w okno po czym uciekł? Teraz siedział u niego na streamie :lol: Tam nie ma żadnych zasad. Jednego dnia się nienawidzą i obrażają, a 2 dnia już razem streamują.

 

Fakt, jeden drugiego za 3 zł by zabił. :lol:

Jedynie Bystrzak jak na razie unika lizania tyłka innym youtuberom, dziwnych sojuszy i mówienia pod publiczkę (chyba), ale on też jest dobry pod innymi względami. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie do was bracia. Kim w ogóle są Ci ludzie Co oni robią i czemu w ogóle powstaje jakakolwiek dyskusja na ten temat? Nie jestem zapyziałym moherem ale od dawna przestałem śledzić internetowy „lajf” a już o czymś takim bezcelowym nawet nie wspominam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.