Skocz do zawartości

Znane osoby a wiedza o mechanizmach w relacjach międzyludzkich


jaca006

Rekomendowane odpowiedzi

Często czytając coś lub oglądając zwracam uwagę na różne znane osoby,a mianowicie jaką maja wiedzę dotyczące relacji międzyludzkich lub po prostu relacji z kobietami. :)

Na początek przytoczę słowa dwóch bardzo znanych osób. Jestem ciekaw co o tym myślicie :) 

Jeżeli wpadnie mi coś jeszcze do głowy to będę dodawał "cytaty"  

 

Rod Stewart zapytany o to czemu nigdy sie nie ożenił, odpowiedział:

"Równie dobrze mógłbym oddać polowe majątku starej i brzydkiej kobiecie"  

Andres Iniesta zapytany o to co jest dla niego najważniejsze w relacjach międzyludzkich odpowiedział: "Szacunek do drugiego bez względu na to co czyni i jakim jest"

Myślę jest to bardzo trafne odnośnie relacji świadomość vs podświadomość.
Pewno dlatego też dzięki takiemu nastawieniu ten człowiek jest oklaskiwany na każdym stadionie na świecie. 
Odnośnie polityków lub typowych celebrytów nie uświadczyłem niczego ciekawego. Przypadek ? :)  
Jeśli macie jakieś ciekawe lub nieciekawe przemyślenia znanych osób to podzielcie sie tym.

Jestem ciekaw ich świadomości i podświadomości bo to jednak oni w większości kreują rzeczywistość wśród młodzieży.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.