Skocz do zawartości

Trądzik


Kingboss

Rekomendowane odpowiedzi

   Stary kotlet odgrzany :D Bardzo uporczywego trądziku (nie trądziku młodzieńczego) pozbyłem się dzięki medycynie alternatywnej, tj. akupunktura + ziółka przypisane przez panią doktor akupunkturzystkę. Zbadała mnie, stwierdziła, że mam problem z trawieniem oraz trzustką i to jest przyczyna, którą co ciekawe w 2 miesiące zlikwidowała za pomocą wspomnianych środków. Wcześniej około 12 lat nieskutecznej walki różnymi syfami bigfarmy - maściami, tabletkami i podobnymi trującymi rzeczami, łagodzącymi objawy i nierzadko powodującymi skutki uboczne. Izoteku nie dotykałem z troski o własne zdrowie.

 

   Po rozpoczęciu kuracji alternatywnej efekty widoczne były już po 2 tygodniach, utrzymują do teraz - wiele lat później. Efektami ubocznymi kuracji było także "odmulenie", czułem że ogólnie organizm stał się zdrowszy i silniejszy. 

  

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.