Skocz do zawartości

Zakup opon


Mocny Wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie Bracia

 

Gumy to bardzo ważna rzecz w życiu każdego mężczyzny,  oto nastał czas na wymianę posiadanych kompletów.

Zimówki mam już myślę 7-8 letnie (stan średni) tak więc trzeba by na przyszły sezon kupić nówki. 

Letnie dzisiaj przekładałem i okazało się, że są nierówno zużyte co je również kwalifikuje do wyzbycia się. Ogólnie dziwna sprawa, że stare zimowe Nokiany zużywają się z godnością a dość młode letnie chińczyki mają zdartą krawędź. Oczywiście sam bym takich nie kupił, dostałem w prezencie :huh: 

Lekkie zdziwko, trzeba będzie ustawić geometrię przy okazji wymiany na nowe.

 

I do sedna:

Czy możecie mi doradzić z własnego doświadczenia kiedy jest najlepszy czas na zakup opon? Interesują mnie i letnie i zimówki. Oponeo daje radę czy jest coś sprawdzonego i tańszego?

Na razie takie sobie upatrzyłem letniówki https://www.oponeo.pl/dane-opony/fulda-ecocontrol-hp-205-55-r16-91-h#175045509

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak w sezonie letnim z kupowaniem opon w internecie, ale w zimie, w grudniu, na allegro jest multum ofert, zawsze jak przeglądam, to mi wyskakuje na głównej masa promocji dotyczących opon letnich. Może w takim razie teraz, gdy zaczyna się sezon, będą jakieś promocje na zimówki, warto zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.