Skocz do zawartości

Dla ludzi o wrażliwych sercach - umierająca małpa


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger Zwierzęta mają emocje, widać to szczególnie po psach i naczelnych. Co bardziej inteligentne też, delfiny, papugi etc.

Mi było przykro jak nasza pierwsza suka zdechła a ja byłem w szkole wtedy. Wróciłem do domu a ona była już uśpiona. Byłem wściekły i nie czułem nic, nawet jak kopałem dla niej dół, ale później mi było smutno. Po drugim psie też. Widywałem go coraz rzadziej bo byłem za granicą aż pewnego razu po prostu zdechł ze starości w nocy. Harpagan straszny był, ale go lubiłem. Nie chciał się słuchać, miał jaja, był bardzo asertywny wariat. Ale fajny pies. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty mieszkasz w "jungle" i jesz zupę z małpy, że tak piszesz? 

 

Jak na to patrzę od razu mi się przypomina w jaki sposób rodzina mojej ex pozbyła się psa, który miał nowotwór. Wyobraźcie sobie, że te skurwysyny( konkretnie jej matka) dała psu garść tabletek usypiających, a potem zawineli w worek i zakopali. Moja ex nawet nie zareagowała, a mnie o mało co szlag jasny nie trafił, jak się dowiedziałem!! :( 

 

Zero współczucia, rozterek, nic. 

 

 

 

  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.