Skocz do zawartości

Upainka o Polsce i Polakach


lxdead

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy materiał od 7 metrów pod ziemią  - solidny kanał, obiektywne wywiady o dość ciekawych, czasem kontrowersyjnych tematach (schizofrenia, przemoc seksualna itd.) - od niedawna subskrybuję - no i wczoraj taki materiał się trafia. Można kurwicy dostać gdy pomyśli się że takich ukrów jest u nas w Polsce więcej, dlaczego tak negatywnie? Wystarczy poszukać czegoś więcej na internecie żeby dowiedzieć co ma we łbie ta biurwa.

 

 

Tu coś więcej odnośnie tej upainki

 

 

I wystarczy jeszcze wejść na profil żeby zobaczyć jakie szambo ma we łbie

https://www.facebook.com/nataszita

 

Dla zainteresowanych kanałem https://www.youtube.com/channel/UCwz-vpQaawff1CxXKpU-FAw

 

 

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek KotońskiZawsze zaprasza się tych którzy są najgłośniejsi - trochę z ciekawości poczytałem o tej "pani" na internecie - określania Gdańska "pięknym Niemieckim miastem", wrzucanie (już usuniętych) zdjęć spalonych "separatystów" z dopiskami "Psu – psia śmierć!” i " "Żal ich Wam? Bo mnie nie – niech płoną!" - porównywanie Bandery do Piłsudskiego, stawianie równości pomiędzy sporadycznymi akcjami odwetowymi AK na UPA/OUN a mordowaniu przez te drugie kobiet, starców i dzieci Polskiego, Żydowskiego, CZeskiego czy Białoruskiego pochodzenia - jednym słowem "nie-ukrów". No i te teksty typu "niewielu ukraińców zna historie i wie kim był Bandera i czym było UPA" - ta, jasne a te liczne marsze, nazywanie co drugą ulicę imionami zwyroli itd. pokazuje jak bardzo są "nieświadomi".

Mnie wkurwia, przepraszam ale to słowo po prostu najlepiej odzwierciedla to co czuję, fakt że takich jak ona tu jest znacznie, znacznie więcej.

 

edit. Reaguje może ostro ale moja babcia i jej rodzina pochodzą z Galicji Wschodniej - a jako że historią się interesowałem od małego to opowiadała mi jak to musieli całą rodziną spieprzać zostawiając wszystko co mieli za sobą i jak to zwykli niemieccy żołnierze w porównaniu do ukrów wydawali wręcz "rycerscy".

 

Grzebiąc trochę znalazłem też to

 

https://kresy.pl/wydarzenia/organizatorka-euromajdanu-w-warszawie-upa-walczyla-z-polakami-za-niepodlegla-ukraine/

Edytowane przez lxdead
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać lewoskrętnosc na jej profilu fb. Popierała czarny protest. Sama pisała że dla niej rzeź wołyńska to pryszcz,a pomiedzy zbrodnie UPA i akcje odwetowe AK stawiała znak równości.

Nie da się tego inaczej streścić,niżeli przez to:

 

 

Edytowane przez Salius Ketman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym kiedyś wspominałem, ale nie zaszkodzi powiedzieć jeszcze raz. Kanał "7 metrów pod ziemią" jest prowadzony przez dziennikarza z Newsweek Polska - paszkwila redagowanego przez zawistnego antypolaka, Tomasza Lisa. Podejrzewam, że jest to kolejna próba wybicia się na tematach skandalicznych, wywołujących skrajne emocje. Newsweek słabo się sprzedaje i jest spaloną marką, więc trzeba wprowadzić konia trojańskiego. Dajmy do programu dobrze wyglądającego prowadzącego, który lekko wchodzi w tyłek zaproszonym gościom i może nikt się nie pokapuje - pomyśleli w siedzibie redakcji. Niezła próba panie Lisienko, w końcu mamy jakiś kontrast do dennych kolaży graficznych z Kaczyńskim na okładce czasopisma. :D 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.