Skocz do zawartości

Seks na WIOSNĘ. Obudź w sobie dzikie zwierzę!


Wikary

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj w pracy kilka uśmieszków zaliczone. Aż szok. Od ciapatki, od białej, od brązowej... Oszaleję od tych opcji. Ciekawe czy to przez wiosnę, moją aparycję i niewątpliwy urok czy przez to, że 5 chłopa koło mnie kopało a ja z kartką pokazywałem im gdzie :D

 

Ale co ciekawe panowie. Wczoraj o północy dostałem przelew. Nie przypominam sobie, żeby od poniedziałku do wczoraj uśmiechnęła się do mnie jakakolwiek kobieta. Dzisiaj wysyp! No one chyba jeszcze nie weszły na ten pozio telepatii! Bo się bać zaczynam!

 

Wyobraźcie to sobie. Umawiacie się z laską, patrzycie w telefon na konto - puste. Przychodzą pieniądze a tu ręka na kut... udzie od razu. Ale by było!

 

Teraz w pubie pany. Wchodzę, siedzą dwie parki przy stoliku. Patrzę lasce głęboko w oczy i uśmiech do mnie... wiosna!

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Kurde coś w tym jest, wczoraj kupowałem ciepłe bułeczki to Pani ekspedientka raz za razem zerkała z uśmiechem co i jak

Dziś byłem po kości dla pieska w mięsnym, mimo że na dzień dobry bardzo fajna milfetka zamawiała towar (dwa kilo podgardla, kilogram udek) to była dla mnie bardzo uprzejma, usmiechnięta :)

 

Edytowane przez Themotha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomko napisał:

Ja bym się brał. Ta pani wie co robi skoro zamawia podgardla i udka :D 

Mężatka, dzieciata, matka Polka, choć przyznam idealne gabaryty dla mnie, niska, pupcia zaokrąglona i piersi idealne w dłoń, czasami się zastanawiam jak by zareagowała jakbym chuja położył na ladę, wtedy powiedzenie ''Kładę na to lachę'' nabrałoby innego znaczenia. No ale ja jestem kulturalny człek i nie tykam mężatek, choćby pizdę ze złota miała :)

Edytowane przez Themotha
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Takeo napisał:

Wybieram mrówkę robotnice, konsekwentnie dążącą do postawionych sobie celów.

Swoją drogą odradzam lektury tego typu portali, głównego ścieku.

Nie no tylko nie mrówkę , toż to symbol matrixa z którym walczymy. Zapierdala takie cuś nie znając nawet celu i sensu swego znoju i często nie znając nawet osobiście robala który tym burdlem zarządza. Nie , nie tylko nie mrówka.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś wisi w powietrzu. Wczoraj nowo poznana młoda koleżanka chwaliła mnie przy innych za charakter. :wub: Sama mi się przyznała, że ma ochotę na odskocznię, bo w kilkuletnim związku wieje rutyną. 

Co oni rozpylają, ze nagle pannom chomik świruje?

Edytowane przez koksownik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.