Skocz do zawartości

Panther

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro umawialiście się na 2 razy to mają być dwa razy. Sam pisałeś, że dziewczyna jest wyrachowana i ma wybujałe ego, spławiła pewnie już ze 100 chłopa na tych dyskotekach więc ma doświadczenie i przesuwa granice tj. jak mało może zrobić aby otrzymać wciąż tyle na ile się dogadaliście.

 

Ja bym to zakończył bo po to sobie ogarniasz taki układ, żeby mieć seks bez podchodów, jazd i emocjonalnych zagrywek.

A tutaj wychodzi, że Ty płacisz i jeszcze się musisz prosić, no paranoja jakaś.

25 minut temu, Panther napisał:

Pisaliście mi że sponsoring należy na spokojnie bez emocji kalkulować i wychodzi na to że ten sponsoring mi się nie opłaca

Dokładnie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Taboo said:

@Panther

 

Jak płacisz to nie powinieneś się niczym przejmować, a Ty rozmikny jak w związku, tylko że trochę innej natury.

 

Ogólnie dla mnie taka akcja ze sponsoringiem i jeszcze do tego przeżywanie fochów to strata pieniądza i czasu. Aby poruchać? 

Dokładnie i do tego fakt że pośrednio dała mi do zrozumienia że innym (najprawdopodobniej którzy nie musieli płacić) robiła oral, a mi nie zrobi pomimo że płacę... Aż ciekaw jestem czy w ogóle w tym miesiącu jeszcze się u mnie pojawi czy to był tylko jednorazowy skok na kase.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Panther napisał:

Chyba nie w Warszawie:) Jedyna do której chodziłem brała 300.

1200/4=300 

Ta "twoja" bierze tyle samo a nawet gały nie opierdoli:D 

Eh te kobietki(w miarę atrakcyjne) jak mają łatwo w życiu, najpierw znajdzie 4-5 sponsorów i do 30 zarabia 8-10k + wyjazdy i prezenciki a po 30 biały rycerz beta-provider będzie utrzymywać i jeszcze da się szmacić. :P 

 

@Panther dałeś jej całe 1200? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Panther napisał:

Znalazłem na Tinderze młodą laskę chętną na sponsoring.

Tylko jedną?

 

Moim zdaniem dałeś jej popróbować "łatwych pieniędzy".

Jeżeli jej się ten sposób zarabiania spodobał to można zacząć stawiać warunki.

Jeżeli nie to nic nie ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, SSydney said:

1200/4=300 

Ta "twoja" bierze tyle samo a nawet gały nie opierdoli:D 

Eh te kobietki(w miarę atrakcyjne) jak mają łatwo w życiu, najpierw znajdzie 4-5 sponsorów i do 30 zarabia 8-10k + wyjazdy i prezenciki a po 30 biały rycerz beta-provider będzie utrzymywać i jeszcze da się szmacić. :P 

 

@Panther dałeś jej całe 1200? 

Tak, w dwóch kawałkach ale tego samego dnia.

 

@Brat JanTylko jedną przez ponad rok poszukiwań. Miała w opisie że szuka właśnie tego i niewyzywające zdjęcia o dziwo. Laska ma takie ego że wątpię czy jakiekolwiek warunki coś dają. Po seksie powiedziała mi że jakiś malarz czy lekarz powiedział jej że jej brzuch to dzieło sztuki samo w sobie. No i świetne ma ciało, tylko że nie odczuwam z tego seksu takiej przyjemności jaką bym mógł bo nie ma mojego ulubionego elementu i dziewczyna nie zostaje do mojej satysfakcji tylko do pierwszego dojścia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nisko upaść, aby płacić swoje ciężko zarobione pieniądze jakimś krwiopijcom. Nigdy dla takich mężczyzn i pań nie miałem szacunku. Dla mnie to jest dno i trzy metry mułu.

Ludzie to naprawdę myślą penisami. Nawet mi was nie żal. Niech was doją do końca, bo wy chcecie mieć kilkanaście minut jakiejś ulotnej przyjemności.

 

ps. Paragon i lub fakturę dała?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panther to może się okazać, ze to będzie najdroższy seks w twoim życiu bo Pani już więcej nie uraczy cię swoimi wdziękami.

Widziałem temat, bracia ci pisali idź wydaj 200-300 na divę ale nie posłuchałeś musiałeś się przekonać na własnej skórze.

Masz drogą lekcję, czy było lepiej niż u divy? Śmiem wątpić.

Za 1200 to byś znalazł na roksie kilkugodzinny(a może nawet całonocny) trójkąt z 2 blondyneczkami z takimi samymi ciałkami jak ta podniszczona 19-nastka :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, SSydney said:

@Panther to może się okazać, ze to będzie najdroższy seks w twoim życiu bo Pani już więcej nie uraczy cię swoimi wdziękami.

Widziałem temat, bracia ci pisali idź wydaj 200-300 na divę ale nie posłuchałeś musiałeś się przekonać na własnej skórze.

Masz drogą lekcję, czy było lepiej niż u divy? Śmiem wątpić.

Za 1200 to byś znalazł na roksie kilkugodzinny(a może nawet całonocny) trójkąt z 2 blondyneczkami z takimi samymi ciałkami jak ta podniszczona 19-nastka :D 

 

Byłem u div wielokrotnie więc nie skreśla mnie bo posłuchałem. Po prostu chciałem młodą z pięknym ciałem. Divy są super Ale zaniżają swój wiek nawet o 10 lat z moich doświadczeń. Nigdy nie wiesz na co trafisz a nie jestem perfekcyjny w odmawianiu. Tak mam konto na gardło Ale tam weryfikują 3 dziewczyny miesięcznie. Tam też piszą że seks z piękną a nie tylko atrakcyjną to minimum 500. Ale obiecuje braciom że drugi raz takiego błędu jak z tą laską nie popełnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Panther napisał:

Ale obiecuje braciom że drugi raz takiego błędu jak z tą laską nie popełnie.

Trzymam za słowo :D 

Oj tam, nie przejmuj się masz jedno doświadczenie więcej. Jeżeli Pani nie zniknie z pieniędzmi to radziłbym wykorzystać na maksa do końca miesiąca i podziękować za współpracę.

Jak widzisz zakres usług nie spełnia twoich oczekiwań, wniosek? Trza się wycofać, 1200 to nie majątek a może wyjdzie tyle co na divach czyli 200-300 za numer. 

6 minut temu, Panther napisał:

Nigdy nie wiesz na co trafisz a nie jestem perfekcyjny w odmawianiu. 

Może tu leży część twojego problemu z kobietami? Może warto to przemyśleć? Wszak jak wchodzisz do sklepu i nie ma towaru, który chcesz to nie kupujesz pierwszej, lepszej rzeczy? :D 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Turop napisał:

koleś dyma godzinę za 1200 zł,

Ja ma to jego sprawa na co wydaje siano, inna sprawa że tak jak pisałem wcześniej akcja słaba, też bym wolał na co innego wydać, raz w życiu wydałem na seks i więcej nie mam zamiaru, oczywiście mówię o świadomym wydaniu, bo to że byłem dymany w związku na kasę to inna sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panther napisał:

Tak, w dwóch kawałkach ale tego samego dnia.

Nie wierzę że można być tak naiwnym i dać dupie 1200 zł jednorazowo, licząc że będzie potem systematycznie dymanie 2 razy w tygodniu. Ale ona be z Ciebie teraz bekę, jak z frajera.

Choć z drugiej strony nie ty pierwszy i nie ostatni. Czytałem wątek sponsoringu na garsonierze kiedyś i to zawsze szony dumały sponsorów a nie oni je.

 

Znajdź młodą i zaangażowaną dupcię do 200zł czytając garsonierę i będziesz miał za to min. 6 spotkań w miesiącu. Ja cichodajce w 200 tys. mieście zostawiałem 100zł za całą noc i była tak zadowolona że robiła mi jeszcze śniadanie. Bzykałem bez limitów.

Te za 300zł i miesięczne abonamenty to szukanie frajera moim zdaniem.

 

 

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Morfeusz napisał:

Znajdź młodą i zaangażowaną dupcię do 200zł czytając garsonierę i będziesz miał za to min. 6 spotkań w miesiącu. Ja cichodajce w 200 tys. mieście zostawiałem 100zł za całą noc i była tak zadowolona że robiła mi jeszcze śniadanie. Bzykałem bez limitów.

Sorry, ale chyba 10 lat temu. Aktualnie nie ma takiej możliwości.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Panther napisał:

Ale obiecuje braciom że drugi raz takiego błędu jak z tą laską nie popełnie.

@Panther nic się nie stresuj. Za naukę się płaci.

 

Kiedy zaczynałem się bawić w backpacking, za trzecim czy czwartym razem uciekł mi samolot powrotny. Byłem 800 zł. w plecy. Ty przynajmniej pociupciałeś, a ja siedziałem 7 godzin w barze. Ale lekcję dotyczącą planowania zapamiętałem.

 

Sponsoring nie jest zły, tylko trzeba umieć się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem @Panther ale chyba lepiej by było dla Ciebie jakbyś poszedł do divy. Wybierasz, płacisz i po prostu robisz co trzeba a ta 19 nie dość że Cię raczej(bo jeszcze niby masz jeden raz u niej) ojebała na hajsie to jeszcze pierdoliła jakieś głupty jaka to ona nie jest zajebista. Swoją drogą 19 lat a już twarz zniszczona, doświadczona jak stara i wyrachowana jak zimna suka xD Ksanti ma przesrane w tych czasach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panther nie bój kurva niczym.

Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz jak mawiał brat joe na poprzedniej stronie. To proste i normalne, że każdy w coś wjebał swoje Pieniądze a potem okazała się lipa. Masz nauczkę na przyszłość, też podobnie zaczynałem, z tą różnicą, że kiedyś gówniary takie nie były, więc nauki odbywałem w łagodniejszy sposób.

 

Musisz pod wpływem takiego doświadczenia zmienić mindset, Ty masz Piniądze, Ty masz warunki, jeżeli jest jakieś ale, grymaszenie lub wyczujesz najmniejsze symptomy kombinactwa i braku szacunku wobec Ciebie od razu ucinasz kontakt, nie odpisujesz/kończysz rozmowę, a jeżeli to spotkanie to wstajesz bez słowa, ubierasz się i pokazujesz, że tam są drzwi i ma wypierdalać w podskokach.

 

Druga sprawa. Takich chorych akcji się nie wyzbędziesz dlatego doradzam by być przezornym. Nagrywasz taką damulkę w chińskich okularach z ukrytą kamerą (koszt to jeden wyskok do divy, mam jakieś podstawowe dawno kupowane full hd i godzina nagrywania w 30kl/s na jednym ładowaniu, konwertują od razu do divx) a dzięki temu masz asa w rękawie by taką nieuczciwą panienkę trochę wziąć pod włos. Stanowczość, zdecydowanie i nieustępliwość - Twoje Pieniądze, Twoje warunki, zero powątpiewania. Na jej miejsce jest 10 innych.

 

O możliwości donosu do skarbówki z tytułu nieopodatkowanego przychodzu + czerpanie korzyści majątkowych z nierządu nie muszę wspominać, chociaż sam jeszcze nie posunęłem się aż do tego to mam kilka kompromitujących nagrań w razie gdyby jakaś chciała pysknąć. Zawsze jakoś dziwnym trafem były grzeczne bojąc się realnych konsekwencji. Tyle mogę od siebie doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Feniks8x napisał:

O możliwości donosu do skarbówki z tytułu nieopodatkowanego przychodzu + czerpanie korzyści majątkowych z nierządu nie muszę wspominać, chociaż sam jeszcze nie posunęłem się aż do tego to mam kilka kompromitujących nagrań w razie gdyby jakaś chciała pysknąć. Zawsze jakoś dziwnym trafem były grzeczne bojąc się realnych konsekwencji. Tyle mogę od siebie doradzić.

Nie wygłupiaj się.

 

Przychód z nierządu, jako czynności niemogącej być przedmiotem prawnie skutecznej umowy, jest w Polsce nieopodatkowany i nieozusowany. Szkoda papieru na pismo do urzędu.

 

Jakby laska trudniła się stręczycielstwem, to mógłbyś ją zgłosić co najwyżej na Policję.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.