Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
MoszeKortuxy

BystrzakTV boi się, że dymy się kiedyś skończą! Tego nie było!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dworzanin_Herzoga
      Z nudów odpaliłem ten materiał Uwagi.
      Widzę, że wypowiadają się Awięc, Fagotten i Ator, trochę mnie to osłabiło.

Co myślicie?

Dla mnie te tematy są już wyeksploatowane mocno, kręcenie afery na siłę, długi czas po okresie, gdzie działy się największe dymy.
      O VolksDeutchNetwork nie chcę się wypowiadać.  

Jednakz tą fryzjerką mieli rację, dobrze, że DM przeprosił, ale żadnej rekompensaty z jego strony nie będzie - już kiedyś zapowiadał, że wyprostuję sprawę lokalu Gruba Ryba, który podupadł
      przez niego i jego fanów, nie zrobił nic, a lokal z tego co pamiętam został zamknięty.

No i drugi plus za odezwę do rodziców, niech zainteresują się jakie treści ich dzieci oglądają na necie, zamiast przerzucać odpowiedzialność.

• Przez MoDoc
      Whiplash (2014)

"Whiplash" pozostaje jednym z rzadkich filmów o muzykach, w których bohaterem jest również sama muzyka. Fakt, opowiadając o dążeniu do wykonawczej perfekcji reżyser gubi gdzieś być może duszę, frajdę bezpretensjonalnego muzykowania, wolnego od kieratu liczenia taktów i pilnowania tempa. Ale za to oddaje hołd kunsztowi wykonawców i talentowi kompozytorów. Pokazuje, że jazz to nie przelewki.

Polecam

• Przez Enemy
      "To nie jest kampania antyalkoholowa, to zemsta na kobietach. Za to, że odważyły się być samodzielne, także w sięganiu po alkohol". Takie rzeczy można znaleźć w artykule na WO:
      http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,23812552,to-nie-jest-kampania-antyalkoholowa-to-zemsta-na-kobietach.html

Zaaprobowane przez Centrum Praw Kobiet jak widać na screenie:

Jak widać obok wspierania przemocowych kobiet i matek alienatorek organizacja postanowiła wspierać także alkoholiczki. I promować takie postawy wśród kobiet. I taka banda patoli jeszcze ma czelność sięgać po pieniądze z naszych podatków i żalić się, że rząd cofnął im dotacje...... 

• Przez SzatanKrieger
      Witajcie !

Tak jak w temacie, muzyka filmowa czy też tak zwana epicka staję się coraz bardziej popularna na świecie.
      Dla niewtajemniczonych jest to rodzaj muzyki, który sprawia, że was motywuje, czasem sprawi iż zapłaczecie ale generalnie wnosi swego rodzaju inspirację czy motywację.
      Czy macie jakieś swoje ulubione utwory ?
      Jeśli chcecie są nią podzielić to dawajta !
      Ja z chęcią obsłucham te utwory, bo a nóż znajdę coś fajnego dla siebie a tu ode mnie kilka.

Dodam tutaj bardziej znane by nie wtajemniczeni zrozumieli o co chodzi.

Jeśli znacie jakieś fajne utwory tego typu to zapraszam do podzielenia się nimi 🙂 
    • Przez Mordimer
      Zajawka nowego Predatora, w kinach od 14 września.
      Wybieram się
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.