Skocz do zawartości

Dla poszukujących związku idealistów/idealistek, słowa otuchy


Rekomendowane odpowiedzi

Wierzę bezgranicznie ?? a Ty chcesz opierać swoje o takie sondaże bo większość tak robi? A Ty skąd wiesz co ich łączy a co nie? No bo skoro ja nie wiem

nic to Ty zapewne wszystko. Czytanie ze zrozumieniem mam opanowane bardzo dobrze. To może Ty poczytaj komentarze kolegów z tego forum zobaczymy co wyniesiesz. To mnie zakapuj prędziusieńko ? może zaplusujesz  w chierarchii ? Pozdrawiam ?

Edytowane przez Radzyminiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że skoro czegoś nie widzisz, to tego nie ma? Ignorancja na najwyższym poziomie.

 

Sz5USkE.png

https://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5515/3/11/1/rocznik_demograficzny_2017.pdf

 

Faktycznie zagolopowałem się z tą "prawie połową" (chociaż w niektórych miastach jest blisko). Ale niewiele. 1/3 to wciąż cholernie dużo.

Nie wiem dlaczego dyskusja obrała kierunek wiary i poglądów, skoro wystarczy poczytać, żeby się oprzeć o jakiś konkret.

 

45 minut temu, Radzyminiak napisał:

Pozdrawiam ?

I ja także. Bywaj.

 

Kolega @Radzyminiak dostał bana. Nie ma tu miejsca na naśmiewanie się z założyciela forum.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre słowa otuchy. Znam trochę par o naprawdę sporym stażu i trzeba pamiętać jedno - zawsze będą jakieś konflikty, bo to istota relacji międzyludzkich. Kwestia czy chce się wychodzić z tych opresji czy w nich tkwić. A to już wymaga pewnych cech charakteru, które zostały wymienione na podstawie własnych i naukowych doświadczeń w tematach zebranych jak dobrać sobie partnera, na co zwracać uwagę itd. - warto poszukać. Ponadto trzeba pamiętać, żeby mieć swój azyl w postaci pracy, hobby czegokolwiek, bo jest to zdrowe dla własnego zdrowia psychicznego i kondycji związku.

 

Autorce życzę powodzenia, mam nadzieję, że będziecie trwać ze sobą jak najdłużej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, nie jest tak że wszędzie jest źle, we wszystkich związkach, twierdzenie że tak jest to kpina i strasznie płytkie myślenie sugerujące budowanie czegoś tylko w jednym kierunku. W dodatku wiele osób tutaj nie rozróżnia forum od rzeczywistości patrząc na wszystko przez pryzmat czarno-biały, niektórzy jak widać przesiadują tutaj cały dzień, znajdując wirtualnych kolegów bo w świecie rzeczywistym im nie idzie:)

 

Teraz coś odemnie:

 

Pojawia się ktoś, i jeśli nie idzie z główna myślą jest automatycznie albo banowany, (da się to zauważyć), albo wyśmiewany przez produkujących się tutaj niektórych osobników którzy sądząc po postach które zakładają nie mają zbyt wielkiego powodzenia, i zerowe umiejętności w kontaktach i relacjami z drugim człowiekiem, tłumacząc i przykrywając swoją niedolę wyimaginowanymi marzeniami o haremie i wielkich sukcesach na polu zawodowym które w przyszłości będą rzekomo zdobywać, bo taka jest prawda, albo staną jak jedna wielka armia i trzymają się za fiutki, jednocześnie używając niekiedy agresywnej retoryki wobec tej osoby, która podważyła ich światopogląd zbudowany na doświadczeniach im podobnych wirtualnych kolegach, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw że są po prostu słabi i nie daj Boże a co gorsza, nie dopuścić do tego żeby jakiś user zburzył im ich światopogląd, który jest ''solidnie'' zbudowany bardzo często na nienawiści do kobiet, braku zrozumienia ich natury, zerowym doświadczeniu, no bo Janek tak powiedział to tak jest, sam nie sprawdzę, bo nie mam jaj albo jestem leniem i nie wiem jak... :)

 

W dodatku Ci sami użytkownicy zakładają tematy jak pójść na łatwiznę i poruchać sobie u dziwki, tematy o dziwkach aż bębnią na forum, uważając to o zgrozo za wielki sukces, że zaliczył panienkę, która i tak ma go za zero:)

 

Natomiast nie na miejscu jest jakiekolwiek agresywne i bezpodstawne atakowanie założyciela forum, bo człowiek ten włożył w to mnóstwo czasu i pracy, ale też nie miejscu jest traktowanie niektórych jako osoby które mają patent na wiedzę, wręcz jak Boga, guru bo każdy z nas jest omylny, każdy ma prawo się pomylić i zbłądzić.

 

Jeśli chcesz się rozwijać, bierz to co najlepsze od innych, ale nie małpuj innych, bo tracisz swój unikalny wzór bycia jedyną taką jednostka na świecie, to unikat!

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TylkoNaChwile jak trafiłaś na forum? Najcześciej jest tu o problemach w związkach, skoro jest tak u Ciebie cukierkowo i bajecznie, co tu robisz? Ciesz się życiem! Zostaw nas w spokoju. Pielęgnuj swój ogródek. Chyba coś jest nie halo skoro tu wchodzisz...

 

@Themotha nie rozumiem o czym piszesz ja chodzę do divy, aby spuścić z krzyża i nic do tego nie dorabiam. Ona ma kasę, ja sie spuszczę i tyle. A co ona myśli o mnie mnie nie interesuje. Jaki sukces co Ty wypisujesz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ale stormshit bo ktoś napisał że ma szczęśliwy związek i mu dobrze. Związki są udane albo nie, a dzisiejsze czasy niestety nie sprzyjają zwiazką. Ludzie dobierają sobie partnerów jak towary - niestety a potem są rozczarowania, zawiedzione oczekiwania, żal i pretensje że ktoś jest siaki, sarki, owaki, a pozatym ochujały, brzydki i głupi.

Podstawą dobrego związku to stabilna sytuacja finansową, dogranie charakterów, obie strony lubią się kochają i sobie nawzajem podobają, mają do tego udany sex ... no i do tego kilogram kompromisu w codziennym życiu w związku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zrozumiałem, ale też mnie to dotknęło. Sam mam zamiar zarabiać na tym procederze z divami, striptizerkami itd, a bijesz pianę, zawsze możesz ominąć, taki topik, młode chłopaki są napalone w wieku 19 lat itd. Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Zawsze ktoś to bedzie robił, zawsze bedą, lewizny, mieszkania na wynajem, i chętni na to... Czy to komunizm czy kapitalizm, burdele były, są i bedą. Ale fakt masz racje dopisze tylko kiedyś to był wstyd dać sie złapać, w kryminale siedzieć, dziś to modne, fajne takie cool i spoko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Themotha napisał:

Pojawia się ktoś, i jeśli nie idzie z główna myślą jest automatycznie albo banowany, (da się to zauważyć), albo wyśmiewany przez produkujących się tutaj niektórych osobników którzy sądząc po postach które zakładają nie mają zbyt wielkiego powodzenia, i zerowe umiejętności w kontaktach i relacjami z drugim człowiekiem, tłumacząc i przykrywając swoją niedolę wyimaginowanymi marzeniami o haremie i wielkich sukcesach na polu zawodowym które w przyszłości będą rzekomo zdobywać, bo taka jest prawda, albo staną jak jedna wielka armia i trzymają się za fiutki, jednocześnie używając niekiedy agresywnej retoryki wobec tej osoby, która podważyła ich światopogląd zbudowany na doświadczeniach im podobnych wirtualnych kolegach, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw że są po prostu słabi i nie daj Boże a co gorsza, nie dopuścić do tego żeby jakiś user zburzył im ich światopogląd, który jest ''solidnie'' zbudowany bardzo często na nienawiści do kobiet, braku zrozumienia ich natury, zerowym doświadczeniu, no bo Janek tak powiedział to tak jest, sam nie sprawdzę, bo nie mam jaj albo jestem leniem i nie wiem jak... :)

 

W dodatku Ci sami użytkownicy zakładają tematy jak pójść na łatwiznę i poruchać sobie u dziwki, tematy o dziwkach aż bębnią na forum, uważając to o zgrozo za wielki sukces, że zaliczył panienkę, która i tak ma go za zero:)

Napisałeś BO TAKA JEST PRAWDA?

A więc takimi słowami twierdzisz, że znasz tych ludzi? Mimo tej bariery internetowej?

Widać, że jesteś inteligentny ale lekko zaślepiony swoją ideologią. Albo inaczej. Nie lubisz nas za naszą ideologię.

Co do chodzenia na divy? To co Ci to przeszkadza?
Napisz jakieś argumenty.

1. Idziesz do divy płacisz i dostajesz to co chcesz w dobrej jakości.
2. Kończysz i wychodzisz i idziesz do domu nikomu nie robiąc problemów.
3. Diva wie, że jest divą i nie ma moralnych problemów.
4. Ona zarabia duże pieniądze a Ty jesteś wyluzowany.
5. Nie musiałeś chodzić z nią tygodniami żeby ejakulować.
6. Chłopaki walczą z fapingiem więc wybierają inną drogę.
7. Chłopaki nie chcą robić wody z mózgu kobietom. Chcą tylko się zabawić więc dziewczyny powinny być im wdzięczne, że nie ranią ich uczuć.


 

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Themotha napisał:

W dodatku wiele osób tutaj nie rozróżnia forum od rzeczywistości patrząc na wszystko przez pryzmat czarno-biały, niektórzy jak widać przesiadują tutaj cały dzień, znajdując wirtualnych kolegów bo w świecie rzeczywistym im nie idzie:)

A Ty kolego jesteś częścią tej społeczności. Dumnyś? :P

 

15 godzin temu, Themotha napisał:

Pojawia się ktoś, i jeśli nie idzie z główna myślą jest automatycznie albo banowany, (da się to zauważyć),

Tutaj jest wszystko czarno na białym:

Za kulturalną dyskusję, nawet jeśli ktoś ma zgoła odmienne zdanie - nikt nie dostał bana. Tylko jakoś tak bywa, że zazwyczaj te osoby nagle zaczynają być agresywne, opryskliwe, zaczynają się rzucać i obrażać.

 

@Themotha Po co ten obrażalski wywód? Jasne, że są tu różni ludzie o różnym podejściu i różnych problemach. Jak w każdym środowisku.

 

Jeśli chodzi o autorkę tematu, to raczej nikt nie ma problemu z tym, że jej się układa z mężczyzną. Ja się cieszę, jak komuś dobrze.

Ale nie zgadzam się na przykład z tym, że uważa siebie za "inną niż wszystkie" i twierdzi, że nie posiada podświadomych programów i instynktów, które ma przecież każdy :D

Gloryfikowanie czegoś, co nie jest prawdą jest słabe.

 

8 minut temu, Amanda napisał:

Nie przesadzacie trochę?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Łapinski napisał:

Napisałeś BO TAKA JEST PRAWDA?


A więc takimi słowami twierdzisz, że znasz tych ludzi? Mimo tej bariery internetowej?

Nie znam tych ludzi, jedynie opiniuje ich postawy w tej dziedzinie na podstawię tego co piszą, czyli żeby Ci ułatwić zadanie, oceniam ich postawy a nie ich samych, posiadam pewne doświadczenie w tej materii i co nie co wiem :).

 

Cytat

Widać, że jesteś inteligentny ale lekko zaślepiony swoją ideologią. Albo inaczej. Nie lubisz nas za naszą ideologię.

Zdecyduj się, albo jestem zaślepiony, albo nie lubię waszej ideologii, a tak pozatym to tylko Twoja teoria,

P.s przypominają mi się komunistyczne hasła, czyli dzielenie na my i wy...wspominałeś o jakiejś ideologii???? :P 

 

Cytat

Co do chodzenia na divy? To co Ci to przeszkadza?
Napisz jakieś argumenty.

Nie pisałem że przeszkadza mi chodzenie na divy, tak wiec masz głęboko nadinterpretacje:) przeczytaj jeszcze raz i zrozum KONTEKST w którym to słowo zostało użyte :) 

 

5 godzin temu, Drizzt napisał:

A Ty kolego jesteś częścią tej społeczności. Dumnyś? :P

 Chciałeś napisać wirtualny kolegą :P

A tak a propos kolega @Łapinski już mnie chyba przydzielił do tego drugiego obozu, więc sam się pogubiłem już :P

 

Cytat

Za kulturalną dyskusję, nawet jeśli ktoś ma zgoła odmienne zdanie - nikt nie dostał bana. Tylko jakoś tak bywa, że zazwyczaj te osoby nagle zaczynają być agresywne, opryskliwe, zaczynają się rzucać i obrażać.

No tak, ale osób agresywnych i opryskliwych w drugą stronę już nie zauważasz? o tym pisałem w swoim wcześniejszym wpisie dotyczącym podważania czyjegoś światopoglądu, jeśli idzie on z główna idea jest ok, jeśli nie, to często można spotkać agresję i opryskliwość wobec tego użytkownika, bo smiał mieć inne zdanie, stary nie wymyśliłem tego sobie, podjąłeś jakieś kroki aby taką postawę zastopować? :) 

 

Cytat

 

@Themotha Po co ten obrażalski wywód? Jasne, że są tu różni ludzie o różnym podejściu i różnych problemach. Jak w każdym środowisku.

Ja się nie obrażam, po prostu źle to zinterpretowałeś :) 

 

 

 

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Amanda napisał:

Napisanie o kimś per "Mareczek" to naśmiewanie się? Nie przesadzacie trochę?

Facet jest znany w internecie z imienia i nazwiska.
Mówi w audycjach praktycznie o swoim życiu.
Podał na tacy darmową pomoc dla nas facetów. 
Mówi o sprawach kontrowersyjnych i trudnych.
Stworzył własną ciężką pracą coś co jest fajne i przydatne.
Możesz mieć za darmo pomoc chłopaków i dziewczyn z forum.
Masz gdzie spędzać wolny czas rozmawiając na poziomie z fajnymi ludźmi.
Możesz nawet zadzwonić do Pana Marka i z nim sobie pogadać na strimie na żywo.

Więc jaki jest problem żeby mówić o nim Marek czy Pan marek czy jakoś inaczej z szacunkiem?
Jesteś kobietą więc muszę to wytłumaczyć.
 

Edytowane przez Łapinski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczysz mi konieczność okazywania szacunku Markowi (któremu jestem bardzo wdzięczna za jego działalność), a jednocześnie robisz personalne wycieczki. Spoko, w stylu fajnego człowieka na poziomie na pewno ;)

 

Co do samej sytuacji - fakt, było to określenie lekceważące, ale od razu ban? Nic wyraźnie obraźliwego czy prześmiewczego Radzyminiak nie napisał wg mnie. Ale ja jestem tylko kobietą, może pisał za małymi literami... Trochę mi się to wszystko kłóci, chociażby ze sposobem bycia Marka i dystansem, jaki ma wobec samego siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.