Skocz do zawartości

Pomoc Sióstr i Braci Samców;)


Passion

Rekomendowane odpowiedzi

Pika Ty Sprzedawczyku ! :D Co Ty tu za nieuczciwą konkurencję robisz i zaniżasz stawki? :D  Standardem są pełne sety nagich i wyuzdanych zdjęć własnych Passion :D Pika jest młody i nie wie ;)

 

A w temacie, zerknij u Montekiego, ma trochę artykułów dedykowanych dla kobit: http://montekipo40.blog.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie wszystko jest z dupy, szczególnie jak przez 6 minut przeczytałeś jego artykuły..... :D A tak poważnie, gość ma cierpliwość do tłumaczenia kobitom, i moim zdaniem ogrania tematy. Co nie oznacza że mógłby mnie prowadzić, oczywiście :)

 

Pika, wiadomym jest, że jak za darmo to ludzie nie szanują, ale nie upieraj się tylko przy kasie, świadczenia w naturze również można przyjąć :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze popatrzyłem na zestaw ćwiczeń i serie :D

 

Oj tam, jak ktoś chce to znajdzie coś do własnych potrzeb, czepiasz się :D Zrób własnego bloga z setami to będę polecał... :P O ile będzie dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak kalkstenike krosfit i inne pajacowanie które gówno daje.no ale trzeba zyć w bajce ze sie po tym bedzie wygladac tak jak ten co to pokazuje na filmiku%-)

 

Taa.... Taki Frank Medrano to też kalenistyczny pajac? Pika brachu zluzuj pośladki :D Piątek !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kalistenika nie jest po to, by wyglądać jak mięśniak, tylko żeby być doskonale sprawnym i wszystkie części ciała idealnie ze sobą współgrały. Masę też można ćwiczyć, ale nie każdemu jest to potrzebne. Dla mnie masa to obciążenie, wolę sprawność ogólną, podbiec, wspiąć się, podskoczyć, być sprawnym w bójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku wszystkie te niby nowe treningi to w zasadzie stare treningi w wersji upośledzonej z dopisana moda i fajnoscią.

 

 Dla mnie masa to obciążenie, wolę sprawność ogólną, podbiec, wspiąć się, podskoczyć, być sprawnym w bójce.

zapisz sie na sztuki walki.tam masz wszystko w pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem co Drogi Pikaczu polecasz?  ;)

 

Dzisiaj Leg Day - 30 minut interwał

                            przysiad pełny - 30 powtórzeń

                            suwnica 20 kg - 20 powtórzeń

                            przysiad sumo - 30 powtórzeń

                            suwnica 20 kg - 20 powtórzeń

                            wykroki z hatlami 5kg - po 15x strona / 4 serie

                            unoszenia bioder z wykorzystaniem bosu - 15x/ 4 serie

                            łydka

                            maszyna na czworogłowe i dwugłowe na zaminę 15x/ 4serie z obciążeniem 20kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.