Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Passion

Pomoc Sióstr i Braci Samców;)

Polecane posty

Dzień Dobry Wszystkim Aktywnym:)

mam pytanie, czy mógł by ktoś wesprzeć mnie swoją wiedzą w kwestii planowania treningu? czy lepiej ćwiczyć jedną partię danego dnia, a może dwie partie?

Z góry dziękuję za pomoc:)

Jak chcesz to moge ciebie poprowadzić.ale na forum sportowym.

co z tego bede miał?

plusy do zajebistosci i punkty w lidze chuligańskiej

koszty

foty w kiecy szpilach i czerwonej szminie :D

Gość Saint

Pika Ty Sprzedawczyku ! :D Co Ty tu za nieuczciwą konkurencję robisz i zaniżasz stawki? :D  Standardem są pełne sety nagich i wyuzdanych zdjęć własnych Passion :D Pika jest młody i nie wie ;)

A w temacie, zerknij u Montekiego, ma trochę artykułów dedykowanych dla kobit: http://montekipo40.blog.pl/

Ten trening jest z dupy i koles sie tak zna na trenowaniu jak ja na makijażu%-)

Saint ostatnio doszedłem do wniosku ze chyba kase będe brał za treningi bo jak dajesz babie coś za darmo to tego nie szanują B)

• Like 1

Gość Saint

Dla Ciebie wszystko jest z dupy, szczególnie jak przez 6 minut przeczytałeś jego artykuły..... :D A tak poważnie, gość ma cierpliwość do tłumaczenia kobitom, i moim zdaniem ogrania tematy. Co nie oznacza że mógłby mnie prowadzić, oczywiście :)

Pika, wiadomym jest, że jak za darmo to ludzie nie szanują, ale nie upieraj się tylko przy kasie, świadczenia w naturze również można przyjąć :D

• Like 2

Wystarczy ze popatrzyłem na zestaw ćwiczeń i serie :D

no i piekne pitolenie pitoleniem ale dla mnie sie liczą efekty.moja podopieczna mogła by spokojnie w tym roku startować w debiutach,ale wystartuje za rok z poziomem o wiele wyzszym niz ten prezentowany w Polsce

Gość Saint

Wystarczy ze popatrzyłem na zestaw ćwiczeń i serie :D

Oj tam, jak ktoś chce to znajdzie coś do własnych potrzeb, czepiasz się :D Zrób własnego bloga z setami to będę polecał... :P O ile będzie dobry :D

tak tak kalkstenike krosfit i inne pajacowanie które gówno daje.no ale trzeba zyć w bajce ze sie po tym bedzie wygladac tak jak ten co to pokazuje na filmiku%-)

Bloga?nie jestem fundacją charytatywną B)

Gość Saint

tak tak kalkstenike krosfit i inne pajacowanie które gówno daje.no ale trzeba zyć w bajce ze sie po tym bedzie wygladac tak jak ten co to pokazuje na filmiku%-)

Taa.... Taki Frank Medrano to też kalenistyczny pajac? Pika brachu zluzuj pośladki :D Piątek !

• Like 1

Nie to ze ten ale sylwetka iscie kulturystyczna.jego forme w rok mozna zrobić%-)

no i po wkleśnietym ryjku juz widac na czym leci.hrhrhr

Pamietaj,trening czyni mistrzem a chemia czyni cuda ;)

Po prostu kalistenika nie jest po to, by wyglądać jak mięśniak, tylko żeby być doskonale sprawnym i wszystkie części ciała idealnie ze sobą współgrały. Masę też można ćwiczyć, ale nie każdemu jest to potrzebne. Dla mnie masa to obciążenie, wolę sprawność ogólną, podbiec, wspiąć się, podskoczyć, być sprawnym w bójce.

Marku wszystkie te niby nowe treningi to w zasadzie stare treningi w wersji upośledzonej z dopisana moda i fajnoscią.

Dla mnie masa to obciążenie, wolę sprawność ogólną, podbiec, wspiąć się, podskoczyć, być sprawnym w bójce.

zapisz sie na sztuki walki.tam masz wszystko w pakiecie

Podsumowując moi Drodzy Panowie wasze wypowiedzi, to oprócz tego, że nie docenię darmowego:P to mam wysłać fotki:P hehe maile poproszę:P

Co już tak szybko?o nie nie moja droga nie jestem taki łatwy :D

Poszło na pw%-)

Pikaczu, zatem CV i list motywacyjny przesyłają wszystkie przyszłe Debiutantki?:D

No jakoś foty startowe musza być+ fajnie wiedzieć to czy lala nie jest jakas nawiedzoną pseudo anorektyczką z rozpadajacymi sie stawami :D

Hahaha:D obstawiałam, że będziesz sugerował sformułowanie - najpierw masa a później rzeźba:D anoreksja nie przeszła mi przez myśl;) w moim przypadku, muszę wzmocnić górę, a mocny trening mogę za to dać moim nogom:D

Zatem co Drogi Pikaczu polecasz?  ;)

Dzisiaj Leg Day - 30 minut interwał

przysiad pełny - 30 powtórzeń

suwnica 20 kg - 20 powtórzeń

przysiad sumo - 30 powtórzeń

suwnica 20 kg - 20 powtórzeń

wykroki z hatlami 5kg - po 15x strona / 4 serie

unoszenia bioder z wykorzystaniem bosu - 15x/ 4 serie

łydka

maszyna na czworogłowe i dwugłowe na zaminę 15x/ 4serie z obciążeniem 20kg

Jak chcesz to moge ciebie poprowadzić.ale na forum sportowym.

co z tego bede miał?

plusy do zajebistosci i punkty w lidze chuligańskiej

koszty

foty w kiecy szpilach i czerwonej szminie :D

nie takie sa warunki gry%-)

dobra foty w kiecy szpilach i czerwonej szminie jak juz forma bedzie B)

Np. w porcie albo w jakiejś hali, takie urządzenie do przesuwania towarów w poziomie i pionie i tym samym ich podnoszenia.

No a co to ma do ćwiczenia? gadacie jak nawiedzeni ;p

Aaaaa...ćwiczenia...a to nie wiem, ja tylko znam się na urządzeniach przeładunkowych.

Kulturystyka to dla mnie czarna magia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.